Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Mně by zajímalo na náš počet obyvatel kdy je pro ně strop denního přírustku nakažených.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Strop, jakože by pak zase hranice zavřeli? To by mě taky zajímalo kam až jsou schopný to nechat zajít.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 08:07)

S hranicema mají pravdu že je to fatální chyba,to už nikdo nevidíte,mimo ještě Andy.

. (Ne, 12. 7. 2020 - 08:07)

Ne nevidí,protože možná sami někam pojedou.Jsou tady divný lidi.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 08:07)

Myslela jsem, že ty dvě děti mají v péči rodiče Miluny. To sociálka nějak špatně pracuje, když je nechala v péči nepracující ženě bez stálého partnera a bydlení.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Nevím jak to mají formálně, ale ty dvě nejstarší děti žijí celý život u prarodičú, a milunu navštěvují na pár dnů, než jim začne lízt na nervy. A to až teď v posledním roce. Pokud se tedy trefí fo období klidu, a Miluna se neválí někde v hnoji

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Je mi divný, že by je rodiče Miluny neměli v péči a že by si nezažádali o příspěvky. Nebo jsou tak hloupí, že si myslí, že utáhnou dvě děti na střední škole? Jen vybavit Zdenku oblečením na praxi a knihami bude stát okolo 10 tisíc korun. Ale jejich matka, místo toho aby si koupila kvalitní roušku s nanovláknem a šla na ně vydělat, se válí doma s Ukáčkem.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Prý nějaký roušky co se vydávali za nano vlákna tak se pak zjistilo že vůbec to tak nebylo.Nejlepší by bylo ať nosí roušku zase všichni a byl by klid.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Člověk už nemůže nic!!!!!! Šla bych ráda na tyhle práce ale teď si to nemůžu prostě dovolit,nebo tohle druhý svinstvo už mi oddělá a ještě k tomu zničim rodinu!!!!!! Kluk napůl Ind a pak se dočtu že Indové patří do rizikové skupiny!!!! Všechno už je posraný!!!!! Si to uvědomte že prachy nejsou všechno!!!!!! Až bude hodně lidí nemocných tak to zase všechno zavřou a stejně nebude mít kdo dělat.Uvědomte si že už je všechno na hovno a nic neni jako dřív!!!!!!

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 23:07)

Miuno, ty se prostě nudíš . Už jsi uklidila byt, abys ho neměla plný molů a prožrané oblečení?

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 23:07)

Ne nenudim se, to je spíš zoufalství.Prostě ten život už je teď hnusnej zničenej tou sračkou a to může přijít ještě další jiná sračka.Čína má zásobu sraček.Už ani si nikde člověk v klidu neposedí protože to už si člověk v klidu neužije tak to pak nemá cenu.Už i hezký chlapi jsou mi k prdu i na koukání když nemůžu mezi lidi a prý maji Koronu i v koulích.A ten vlak to je pro mě horor,tak komu by z toho už předem nehrabalo.Jo měli jsme šanci po karanteně se to lepšilo a na nějakých místech už nic nebylo ale teď se to podělá až to sem dotahaji zpátky ze zahraničí a pak bude září a děti budou muset do toho vyjet, vnímam to jak časovanou bombu.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 06:07)

Milu, ty ses měla narodit za totáče, to by sis zavřených hranic užila až až. Ale co kdybys měla tu smůlu a narodila se za středověku, když všude řádil mor? Zatím jsi tu dnes, žádnou koronu nemáš, tak nejanči a raduj se ze života, raduj se, že máš partnera, zdravé děti, mohla bys mít i práci... Prostě žij! Nic jiného nemá smysl, hořekováním nic nevyřešíš.

pozorující (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Tak co Pilsnerko? Proč si vyhodila ukrajince? Milča se tě tu ptala už několikrát ale neodpověděla si jí.

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Co s chlapem,který tě mlátí a navíc v posteli umí hovno. Je to pro mne těžký. Nechtějte po mně nic víc. Brácha mu rozbil hubu a to je dobře.

pozorující (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Tak to je špatný. Já myslel že ti jen předělával barák a ty jsi si s ním začala.Tak doufám že odsuď padal až se za ním prášilo.A to o něm přemýšlela i Lalla že?

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 09:07)

Pils mluví sprostě? Od kdy?

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Kvůli nezodpovědnýmu cestování za hranice bude veškerá zdravotní péče, snaha odborníků a vlády o ochranu národa před nákazou bude takovýmito tupými individui zmařena.

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prvni-cesi-si-koronavirus-prevezli-z-dovolene-40330304#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=mZP9j4EPbCk-202007111929&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

/www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/485026/kasleme-na-ochranu-i-priznaky-nakazenych-hiv-v-cesku-strme-pribyva.html

Miluna (So, 11. 7. 2020 - 21:07)

Ježiš kde berete pořád že mam přispívat na děti? Přispívam jen na Milánka.Ale mojim dětem vše kupuju já a když pak jsou u rodičů tak jim zas dávaji oni co koupí.A je pravda z toho co jste napsali že moje rodiče maji důchod ale příspěvky na děti neberou a ani já ne.Já se na to tenkrát vyprdla protože prostě nesnášim to lezení po úřadech a vyplňovat papíry,takže sem si o ně nezažádala.No a až budete v důchodu vy tak třeba vám na něj budou vydělávat moje děti,tak nechápu co vám je.Když mi tady rozkazujete ať jdu makat tak mi zařiďte ať zavřou hranice.

Reklama

Přidat komentář