Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Marie (Po, 10. 8. 2020 - 22:08)

Když má syn větší penis než jeho otec je to zvláštní. Po kom ten kluk je? My jme syna s manželem také sledovali při masturbaci. Má penis o hodně větší než jeho otec. Ten mi před synem ztropil scénu, že jsem mu byla nevěrná. Kluk z toho měl trauma. Rozvod na krku, a tak jsem se vypovídala tchyni. Ta se na synovo zařízení podívala, nechala si jej nahonit a poznala v něm tajného milence s kterým otěhotněla a porodila mi manžela. Zachránila mi manželství, ale kdoví jak to je.

Emrich (Pá, 31. 7. 2020 - 22:07)

Mi je 43 let, 17.5 cm - plně dostačuje a většího bych ani nechtěl, kolikrát to partnerky i bolelo.

Anonym (Pá, 31. 7. 2020 - 15:07)

Je mi 25 a mám 17 a 5prumeru

samec (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

...a nejenom ženy.

Karel (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

Je me 43 a mam velikost 15 cm a tloustu 4,5 cm.Bohate mi staci a ani bych vetsiho nechtel.

Jarka (Út, 14. 7. 2020 - 20:07)

Ahoj dámy , když už tohle všechno tady čtu tak mi připadá že že si ty velikosti buď vymýšlíte a nebo se dneska rodí kluci nadsamci ! Náš kluk má teď 14 roků a bimbulu v klidu má tak 5-6 cm když mu stojí tak maximálně 10 cm a o průměru nemluvě ..... cca 2.5 cm prostě klasický dětský pinďa . Manžel má 16 cm a cca 4 cm průměr , což jak jsem vyguglovala normální průměrný muž .Syna vidím nahýho denně a o tom tady věčně omílaného " studu ve čtrnácti letech ,, tedy u nás nemůže být řeč .Syn se doma běžně pohybuje buď uplně nahý a nebo jen v krátkém tričku bez jakéhokoliv studu , taky proč ? doma je doma a domov je právě tam kde může dělat to co jinde je tabu.Takže abych to nějak zakončila tak si opravdu myslím že spousta zdejších příspěvků je opravdu jen " něčí ,, sen .

kubakubula (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Ahoj Jarko, s tím přeháněním máš jistě pravdu, stačí se projít po jakékoli nudistické pláži.
Já doma chodil a stále chodím stejně jako tvůj syn nahatý hodně často. Tvůj má alespoň doma vzor v tátovi, tak ví, jak mu asi doroste. To já neměl a v jeho věku jsem měl strach, že ho mám malýho. Mamka mne uklidňovala, že to je a bude v pořádku, že moc velký penis většina holek ani nechce. Spolu jsme ho přeměřili, v klidu podle teploty okolí 6-8cm, při erekci 12. Pak mi rostl asi 1 cm/rok, dneska mám 16 cm a moje Anička je spokojená

samec (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

Konečně zdravej názor. Prý nadsamci. Nemyslím si, že ženy jsou na nadsamce!

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 23:07)

Naprosto souhlasím. Další otázkou je, proč se zajímat o synův penis, pokud jej "přirozeně" nehodlám použít? Navíc příliš velký pánský úd není až na výjimky, přijatelný. Moje babička měla doslova hrůzu z toho, že když mi vyroste moc velký, tak se ani neožením. Byla ráda, že je jenom "pěknej".

Abe (Út, 14. 7. 2020 - 00:07)

Zvláštní.Místo synova penisu se zde řeší všechno možné. Moje matka byla v tomto mnohem cílevědomější. Pěstovala u mne komplex nedostatečnosti, zcela ve všem, včetně penisu. Díky tomu jsem dosáhl mnohých životních úspěchů, abych jí dokázal, že jsem lepší, což ona nikdy nevzala na vědomí, ale společnost, včetně té dámské byla jiného názoru. Můj penis byl stále hodnocen jako malý, směšný, nedokonalý atd. Musel jsem se před ní honit a ona se mi vždy vysmívala. Babička se mne zastávala, že jsem normální a "potěšitel", že je pěkný. Když jí totéž potvrdila dětská lékařka, byl jsem bit. Sledovala tím jediné. Udržet mne doma jako otroka. Devatenáct na délku, v průměru pět, stačilo vrchovatě většině mých partnerek. Máma byla náročnější.

Irena 35 (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

Můj syn 14 let taky přerostl mého bývalého muže jeho otce bývalý muž mel asi 17cm ale syn má 19cm nějak ho nešmíruju nechci říkat že je to nenormální ale není to ani normální

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 23:07)

Jako ,že bys vyzkoušela jak ti pasuje ?

Z (Po, 13. 7. 2020 - 22:07)

Z

Lída (Pá, 10. 7. 2020 - 15:07)

Můj syn ho má opravdu velmi malého. Když byl mladší utěšovala jsem ho že mu ještě vyroste. Ale už tomu sama nevěřím. Nikdy neměl známost a ve škole se mu posmívají.

Věra (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Kolik mu je

Lída (Út, 14. 7. 2020 - 16:07)

Nevím kterej blb za mě psal to 96 ale já to nebyla. Synovi je 16.

Lída (Ne, 12. 7. 2020 - 23:07)

Je mu 96.

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 00:07)

A tobě asi 115 , že?

Lida (Po, 13. 7. 2020 - 00:07)

Přesně tak.

Mirka 25 (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Jsme na chatě jen já a synovec 14 let opaluju se naha a on se koupe v bazénu a když vylezl tak mu mega moc stal a pak se začal opalovat taky nahý a s tím jeho perem postaveným bych si mega moc rada hrála jsem hodně divná

Reklama

Přidat komentář