Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Honzík 13 (So, 11. 7. 2020 - 11:07)

Tak jsme na dovolené a s plenkami to mám takto vždy večer dostanu 3 látkové pleny s svrchnimi a gumovimi kalhotky a ráno když jsou pleny suchý tak mi jsou ponechány a na ven mi jsou davany pleny jednorázové ale občas ale vždy po obědě si musím jíti lehnout a to jsem přebalován do čistých jednorázovék a jsem jen v plence a mám je vrchní část pyžama a pro lepší spánek dostanu i dudlík a je na řetízku aby jsem ho nestratil v posteli. Nechtěl jsem ani dudlík a chodit spát po obědě ale poslouchat se prostě musí.

Z (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Z

Honzík 13 (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

Jedu s rodiči na dovolenou a mamka mne chce dát látkové pleny na den a noc ale já si myslím tak možná na noční spaní ale přes den je nechci aby se mi nikdo neposmival že i přes den mám jednorázové pleny ona se prostě bojí abych se nepomocil či nepokadil když jsem doma tak pleny dostávám jednorázové s latkovymi pro větší savost jelikož se pocuravam vždy v noci a ráno jsem durch mokrý. Ale ráno jsem bez plen vždy navečer mi dává pleny kolem 16 hodiny že mi dává 3 látkové pleny a jednorázové pleny a punčocháče a plenkové kalhotky přes punčocháče a nakonec dostanu bodyčko ze zapínáním mezi nohama tak je mám až do rána a krásně mi vydrží ze začátku jsem si pleny také sundaval ale pak jsem musel prat úplně všechno jak oblečení tak postel a povlečení a to mne už nebavilo tak jsem si řekl mamce aby mi na noc dávala pleny se vším všudy a jak jsem řekl tak mi to dává.

Z (Po, 13. 7. 2020 - 18:07)

Z

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Ty si nemáš co vymýšlet, ty máš poslouchat rodiče, protože oni vědí co je pro tebe nejlepší.

pilot Rambousek (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

ale Piču! On si může říct co chce, manka ať si dá plenu na hlavu a drží zobák, v jeho letech nejsou pleny potřeba, snad že by byl dementní. Stačí když se vychčije do lahve anebo udělá bobek do novin a vyhodí to z okna, tedy dneska už to nejde, tak dát průvodčímu, on už to někam flákne! Moje máma taky byla blbá, uměla se akorát podepsat, měla sotva dodělanou obecní školu, ale zase byla hodně praktická, poradila si v každé situaci ve které by i nějakej inžinýr zkolaboval. tedy musím říct že měla pilotní průkaz, létala va větroni dálkové lety a velice dobře si poradila s těmito věcmi, jako se vymočit atd. žádné pleny, čau

Marta (Ne, 19. 7. 2020 - 00:07)

Větroň na dálkové ovládání jsi chtěl určitě říct. Pokud dítě pleny skutečně musí nosit, tak se nedá nic dělat.

Pana (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasim

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Doktor (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Jdete Zetkařu do prdele. Sám jste za hranou a tady budete moralizovat??? Hnusný pokrytec!

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Jeník 10 (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Jednoho dne co jsem si řekl o plenky mamce tak se nesmím ani sám prevlekat a ani si sám nasazovat pleny vždy mne mamka prebaluje na přebalovací podložce vždy mi sundá gumové kalhotky a po špiněne pleny otre vlcenymi ubrousky a pak namaze mastí a zapudruje mne na zadku a mezi nohama a na konec přijdou látkové pleny to když jsem doma a na ven jednorázové pleny s jednou látkovou plenkou ale vždy dostávám i gumové kalhotky. A chodíte také spát jako dítě odpoledne já musím ale pravidelně takto chodit to mám ale už 6 látkových plen a punčocháče a na konec gumové kalhotky to nevím proč takto obráceně že mamka vytáhne punčocháče co nejvíce na horu pak dostanu tričko s krátkým rukávem a to zase stáhne co nejvíce dolů a přes to dá gumové kalhotky celou dobu mám dudlík takže nesmím se ani ničeho ptát když jsem takto prebaleny tak mi dá brindacek a vydudat kaši s kojenecké láhve nuk a stejnou značku mám i dudlík není speciální pro desetileteho kluka ale klasicky pro 36 měsíců pro batolata.

Z (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Z

Úchyle (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Příklad pedofil, kterej píše pod různýma prezdivkama, jde poznat že je to jeden a ten samej člověk, protože vždy doma nosí látkové pleny a na ven jednorázové s latokovymi, takto je to ve všech případech, kdy píše. Vždy jeho vymyšlená postava nosí punčocháče a gumové kalhotky, vždy je postava kolem 10.roku.

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

Je to tak. Dá se to poznat už podle toho že žádné gumové kalhotky neexistují. Některé firmy které vyrábí oblečení a pomůcky pro takový ty lidi co mají fetiš na pleny igelitové kalhotky z PVC, ale z gumy je nedělá nikdo. Už jen proto že guma rychle steří a praská nebo se trhá, takže výdrž takových kalhotek by byla max pár týdnů nebo měsíců.

stalevplence (St, 8. 7. 2020 - 02:07)

tak to jsi na omylu podívej se na www.in-tex.cz tam máš různé a z různých materialů

Petr (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

in-tex znám a žádné gumové kalhotky tam nešijí. Pokud považuješ PVC nebo PUR za gumu tak to pak jo. S blbcem nemá cenu se hádat.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 22:07)

ale vyrábí, pro ty moderní BIO matky co dávají své dítě do látkovek, jen se tomu dnes říká plenkové kalhotky sandra
https://www.google.com/search?client=opera&q=plenkové+kalhotky+sandra&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Tak lepší je aby se vybil tady komentářem než aby své, nebo nedej bože cizí dítě ,oblékal do plen.

Karel (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Chci se jen pro zajímavost zeptat jestli se někdy stalo aby si dítě o plenku řeklo samo.
Jenom mě to zajímá.

Reklama

Přidat komentář