Reklama

trampling

Don (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

BTW lukasi hodne stesti jestli se ti povede jit pod jeji nohy,ale mam pocit ze je trochu falesna a ty hloupy(ja a zenaty me poser :DDD)...ja si svoji tramplerku uz nasel :) a tu jsem klikl docela omylem,ale kdyz tak vidim co tu pise Lenka tak sem budu chodit casteji :DDDD

Lukáš (Po, 20. 7. 2020 - 09:07)

Nevím kdo je tady hloupý když vím že mi ta dotyčná Lenka nebo kdo to je mi nic nenapsala a neposlala. Tak jsem se na to vysral a navíc dlouho jsem tady nebyl takže nevím že by mi něco napsala. Chtěěl jsem si to ověřit ale skutek utek. Takže zase tak hloupý nejsem jak sis ty myslel.

Petr (Út, 7. 4. 2020 - 17:04)

Nedalo by se zjistit jak se kniha jmenavala? Popisovaly třeba jaké měly pocity když na něm stály a koukaly se na něj z výšky jak ho drtí?

"trampling" za války (Út, 7. 4. 2020 - 17:04)

To nebylo v knize. Bylo to v televizi, byl to dokument natočený po válce a vzpomínala na před kamerou jedna bývalá příslušnice Rudé armády. O pocitech nic, jen konstatování a měl to být důkaz, jak ty ženské nenáviděly Němce.

"trampling" za války (Út, 7. 4. 2020 - 17:04)

Četl jsem to jen v titulcích, protože ona mluvila rusky.

"trampling" za války (Út, 7. 4. 2020 - 12:04)

Četl jsem vzpomínky sovětských žen, kteé sloužily v armádě za druhé světové války. Vzpomínaly, jak chytaly sestřelené německé piloty. Když pilota chytli, udělali s ním krátký proces. Položily na něj vysazené dveře a na ty dveře si pak stouplo tolik žen, kolik se jich na ty dveře vešlo. Váha patnácti žen ve vojenských uniformách toho Němce pokaždé doslova rozmačkala.

PP (Út, 7. 4. 2020 - 16:04)

Průměrná žena váží 65 kg, bylo jich 15. To měl tedy ten pilot na svém hrudníku váhu 975 kg, tedy skoro tunu. To přežít opravdu nemohl...

S. (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

Mě osobně trampling nic moc neříká,naopak se mi moc líbí,když na mě žena sedí zadkem.Bohužel ted' žádnou nemám,ale vůbec by mi nevadilo si za to i něco zaplatit.Láká to některou?

Lenka (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj vidim ze jsou tu sami muzi ktery chteji casti tela poslapat zenou ale najdou se muzi ktery by naopak chteli poslapat zenska prsa ? Roskrok ? Jsem zena a laka mne prestava stat obutymi nohama nejakeho muze na mych prsou ? Roskroku ? Zadku ? Ne dupani Jen stani na prsou slapani po prsou mam petky prsa prirodni dekuji za odpoved Lenka

Lukáš (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Ahoj Lenko. Máš teda opravdu dost odvahy koukám ale nebylo by lepší kdyby to bylo radši obráceně než abys sis nechala šlapat po svýchh prsou. Radši bych ležel spíš pod tvýma nožkama. Já mám zase 89 až 90 kg a to je docelaa dost děvče. Bylo by lepší kdyby sis stoupla třeba na mě nebo na kohokoliv jiného chlapa. Chlap daleko víc udrží ženskou na sobě líp než žena.

Slapat po tele (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Ahojky is jsem si nechala slapat po tele slapali mi I po pinde I prsou ? Slapali mi po prsou stali mi na prsou ? Slapali mi po prsou sbotama , Stali mi v botech.s patama na prsou , A spusobovali jine bolestivi praktiky ??? Odepis dik Lenka ??

Don (St, 6. 5. 2020 - 14:05)

Odepisuju :) ,jen otázka-jsi češka? Jinak to nevadí :D,máš Whatsup či něco?

Pro Dona (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Ahojky jsem ceska ? Meman Whatsup ? Odepis dik ?

Don (Čt, 7. 5. 2020 - 13:05)

Kde te mohu kontaktovat?

Pro Dona (Čt, 7. 5. 2020 - 16:05)

Muzez mi napsat sem na komentar neco o sobe dik Lenka

Don (Čt, 7. 5. 2020 - 16:05)

Jezdim rad na skateboardu,autem,mam rad military techniku,sport...,jsem hnedovlasy normalni postavy,...ted bys mohla ty :D

Pro Dona (Po, 11. 5. 2020 - 12:05)

Rada cestuji jezdim na kole , Rada chodim do prirody , ,Rada prozivam neodvikly praktiky , Jsem stredni postavy ? Odepis Lenka

Pro Lenku (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj Lenko jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele lehnu si nahy na zem a necham si od tebe v botech spodpatkem slapat po tele I po prirozeni , Pak jsi lehnu na bok a prislapnes mi spodpadtem bradavku k zemi a budes mi spodpatkem roslapavat bradavku , Muzu I naopak poslapu ja tebe a pak ti mne , Dik odepis ? Standa

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Na tebe nemusí nikdo ťapat, jsi poťapaný už od přírody

Don (Út, 12. 5. 2020 - 11:05)

Pěkný,neměla by si zájem poťapat se navzájem? :) ,kolik ti je ? :)

Reklama

Přidat komentář