Reklama

kakání partnerky

Vyliž píč (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Já jsem profesional na lízaní píč tak zvaně lechtám vám vaše anály vy kurvy jo A kadaku zavolej 450 250 732 at ti mužu rozbit držku more jo zavolejte si kdo chce a rozbite mi držku je to hra Zvaná vyliž píč alias klitoris

Kaďák (Čt, 9. 7. 2020 - 17:07)

Už to je?

Návod na použití WC (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

kdo se v tato místa béře nechť za sebou zavře dveře i v případě břichabolu prkénko se sklopí dolu ať si můž a nebo žena stáhni gatě pod kolena vyhrň košili i svetry a vypouštěj zatím větry usedni si hezky rovno zatlač jako litý rek když po tobě zbyde hovno, je to správný výsledek. Z kadibudky papír tahni a potom se mírně nahni v klidu pokoji a míru utři na prdeli díru po držadle rukou máchni vše po sobě řádně spláchni a v případě velké hnačky, setři štětkou všechny sračky. Co ti ještě říci mohu? Poděkuj teď Pánubohu co při tobě věrně stál za to že ses NEPOSRAL

Datlouš (Čt, 9. 7. 2020 - 15:07)

Seru s partnerkou teď. Budeme tlačit.

Prstiližpíč (Čt, 9. 7. 2020 - 10:07)

chce někdo vylízat píču? rád si posnídám olíuznu levou píční stěnu kde si také u toho nahoním mého píčusa kterej má jenom 15 cm

Vysvětlení (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

to bych sice mohl ale když jsem to udělal na té adrese kterou na doporučení informac nesmím jmenovat tak si ho heater který si tam říká Bc tom změnil taky takže jedinou záchranou by bylo přestat reagovat a cokoliv psát jenže to bych sice měl asi pokoj ale lidem kteří mě tu nechtěj bych tím udělal radost a takovou radost jim zas udělat nechci

kðnðað (St, 8. 7. 2020 - 17:07)

vaří se na nás čaj! čaj svatý hadraplán jen kacíř ví o čem má diabetické chyby ten kdo zemře se nemusí vrátit všechno skončí zhasne světlo mají kacíři svoje kðnðað protože úkóní mají kristusa navádi je do hnisa! maji totiž bobana! ten je jeden nejlepší v nebi svátí na loukách bůh je tyčí prohání dudis Í TOKÚNI ten nás vyžene protože červ má svuj anix co nám dá mormo

Pavkol (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

už jsem si to zjistil sám je to v Michalské ulici

Honza (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

No Pavle možná máš pravdu že je iva píča ale zamysli se nad sebou!

Pavkol (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

ty se zamysli nad sebou myslíš že bych o jediné holce která pochoopila mé touhy takové věci psal? nevidíš že nás dva i ivu někdo jak ona říká nebo píše hejtuje ? ten dotyčnej je přirození (podle toho jestli chlap nebo ženská - proto to nespecifikuju ale já iva a ty jsme snad dál v pohodě nedávno jsem se tě ptal na to muzeum záchodů a neodpověděl si takže je j asný že i jeden z tvých posledních příspěvků nepsal pravý honza protože pravý honza by mi určitě odpověděl

Pavkol (St, 8. 7. 2020 - 12:07)

Ivo omlouvám se ale jsi píča!

Informace (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Ahoj Iljo tak taky jsi zde strávila 8 let psaním na kakani partnerky byla by jsi dobrá psycholožka a mohla vyléčit tyto labilní no to je slabé slovo tyto magory co maji v hlavě poo

Čarodějnice z … (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Ovládání koštěte
Základem letu je koště očarovat a tím umožnit aby létalo. Čarodějnice to dělají tak, že do koštěte klepnou. Pak je možno koštěti poroučet. Koště se tedy ovládá tak, že mu čarodějnice ústně zadává pokyny ("vznášej se", "leť nahoru", "leť doleva" atd.) a koště podle nich létá, jsou to jakási jednoduchá zaklínadla. V tomto stavu je dokonce možno i s koštětem "komunikovat", to znamená že čarodějnice může říct koštěti dlouhý sled pokynů a koště se pak podle nich bude chovat. Nicméně, tento způsob létání je dosti triviální, důležitější je ovládání koštěte "vlastní vůlí", tedy beze slov. Je to trochu těžší, některé čarodějnice (Mildred) to zpočátku nezvládají, ale ovládání vlastní vůlí je základem a je třeba to umět.
Co se týče způsobu sezení a létání na koštěti, čarodějnice létají spíše kvůli cestování, nelétají příliš rychle a dávají přednost sezení na koštěti "z boku". Mohou však také létat i rychle a potom si sednou na koště klasicky rovně (př.: druhá ukázka). Takto se létá i při famfrpálu

Informace (Út, 7. 7. 2020 - 21:07)

Děkujeme a chci říct že dnes si připiji ať tento server i přes jeblou martinu vydrží nadále!

Informace (Út, 7. 7. 2020 - 17:07)

Tak se uklidníme! Martino zavři hubu a tik tak tobě přeji všechno nejlepší

tik tak (Út, 7. 7. 2020 - 16:07)

Zdravím všechny chci jen říci zítra slavím 50 let tak jestli mi někdo nepopřeje sluší se popřát ne? nebo jste takový nevychovaní?

Pavkol (Út, 7. 7. 2020 - 18:07)

také ti přeju vše nejlepší ty a informace jste v poslední době jediný kdo tady má rozum holky tady blbnou a já se nechám strhnout a pak vypadám jako blbec taky hodně zdraví štěstí lásky a splněných přání a vzhledem k tomu čeho se tahle stránka týká tak bezproblémové kakání (ani zácpa ani průjem)

iva (Út, 7. 7. 2020 - 16:07)

Bude lepší když tě budu ignorovat jo a Honza se semnou nebaví osobně mi napsal že jsem divná a už ho nepřitahuju

Pavkol (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

ale stejně je zajímavé proč jste si takové příjmení vybraly :) to se obě jmenujete Křivková (křivka nebo zatáčka v němčině die Kurve) to bych se já musel jmenovat Pavel Hladil nebo Pavel Šmírák znova zdůrazňuju že si z vás nechci dělat legraci ani vás nijak urážet jen by mě zajímalo proč jste si vybraly zrovna takový nick

Informace (Út, 7. 7. 2020 - 09:07)

Opět zdravím vrátil jsem se z dovolené z Švédska a můžu říct že je to tam katastrofa s WC kompletně znečištěné smradlavé a ani splachovat nejde většina domů je ze dřeva kde teda nedoporučuji chodit ženám a dívkám jsou tam pavouci o velikosti 8 - 10 cm a pěkně hnusní víte myslel jsem že pavouci přináší štěstí ale asi těžko zabil jsem asi 30 pavouků a oddych jsem si že tam žadní nejsou no a jak jsem se rano vzbudil tak dalších deset vylezlo no a to už jsem si říkal že mě fakt jebne většina ubytovaných si také ztěžovala že je obchod 11 km od tud velmi neochotní lidé ve Švédskuno prostě tam jsem naposled a skusím Norsko které ma zavřené hranice Každopádně v Norsku si zase ztěžují že jim tam do baráků lezou otravní krabi takže snad to vyjde někdy a pojedeme do Alesundu jo asi jsem zapomněl říct cenu za hotel ve Švédsku tak za pavouky a hnusné Wc jsem platil na 5 dní 30,000Kč a to v Norsku kde byla moje dcera platila za 5 nocí ve 4 hvězdičkovém hotelu na 5 dní 15,000Kč takže Naposledy ve Švédsku

Reklama

Přidat komentář