Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Pavla (Po, 27. 7. 2020 - 11:07)

Alena: A zažili jste nějakou akci, kdy všechny holky vystříkali všichni kluci? Nebo to moc nestřídáte?

Alena (Po, 27. 7. 2020 - 17:07)

Střídáme, když hrajeme hry, tak jsme všechny plné a je jedno s kým to děláme. Záleží na úkolu, co si kdo vytáhne, nebo mu padne. Co taky dělat po večerech? Stane se také, když vyrazíme třeba na chatu nebo pod stany a slaví se něčí narozky, tak ke mě vlezl do postele nebo do spacáku některý jiný kluk. Tak ho nechám a ten můj si prostě najde jinou a šukáme dokud můžeme a potom se k sobě přitulíme a spíme. Chtělo by to vlastní bydlení, rodiče si už naštěstí zvykli, ale ze začátku bylo dost řečí jací jsme. Stále si ale držíme ty samé kluky, jen se prostě vystřídají, ale je to jen sex, skutečně ráda mám jen toho svého. To se sexem nemá nic společného, až budeme chtít dítě, tak to je něco jiného, ale teď je to jen pro zábavu. Takže těch pět ho do mě může strčit kdy chce, nikdo jiný a pomalu budou přibývat i sourozenci nás 10, jestli budou chtít. To už bude dost slušná jízda. A abych byla IN, tak s holkou to dělat nemám problém a rádi se klukům předvádíme.

Jana (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Po sobě ne,ale najednou a to s manželem a mým bratrem...

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

Pokud na sebe kluci nežárlí a nikdo vám u toho "nesvítí " , tak proč ne ?

Jana (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

No hrdá na to nejsem, nehledě na to, že švagrová spala nic netušíc vedle. Alkohol metla lidstva, zvláště na společných dovolených. Pak vznikají docela divné nápady a sázky.

Alena (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Neřeš a užívej si, když nejde o život, tak jde o prd. Sázky jsou od toho, aby se vyhrávaly.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

No , život přivádí lidi do různých situací . Někdy je potřeba se odvázat a alkohol tomu pomáhá . Ale je to rozhodně lepší , než život podle šablon a tabulek . A co se sexu týká , není to mýdlo , neubývá to . Co se švagrové týká , co oči nevidí , to srdce neželí . Život se má prožít , ne přežít .

Alena (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Naprostý souhlas, Užívat si, prožívat a znova a znova, škoda každého ztraceného dne.

Eva (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Tak jak víkend? Užívali jsme si ve čtyřech a bylo to moc příjemné a krásné.

A (Út, 7. 7. 2020 - 18:07)

A

Marek (Út, 7. 7. 2020 - 09:07)

Určitě zajímavá zkušenost. A když je už přítelkyně od někoho naplněná, je to tak zvláštní až silně vzrušující ho do toho strčit. Jsem rád, že je taky taková pro všechno. Chceme v tom oba pokračovat. Pro ní je to taky skvělé pro uspokojení.

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 00:07)

Pokud nemáš problém s tím jak to do ní jiní pouští , tak v pohodě . Leckdo to totiž nedá , ale některé to přímo vzrušuje .

Marek (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Ona je hlavně uspokojena a líbí se jí to se dvěma a já jí to rád dopřeju. A ano, je to vzrušující a rád jdu do ní jako druhý. Je to takový zvláštní pocit, nevím jak to popsat, ale jsem víc vzrušený a snažím se ji víc uspokojit. Střídáme se na ní, dokud je co stříkat.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Monogamie je blbost a přežitek!

Monika (Pá, 3. 7. 2020 - 18:07)

Chtěla jsem zkusit jaké to je a tak jsem čekala, až můj kluk bude sám doma a bude tam i jeho kamarád a vyrazila na to. Oba byli v pohodě a ten můj kluk ani nijak neprotestoval, neměl ani moc šanci a za chvíli už byli postupně ve mě. A protože jsme byli všichni spokojeni, tak to často opakujeme. Kdo to nezkusil, nepochopí.

Eva (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

Mě dva staří a občas si zadovádím s kamarádkou, takže pohodička.

Jakub (St, 1. 7. 2020 - 10:07)

Není tam cítit mezi nimi rivalita v rozdílech velikostí penisu? Nebo holky si nevybírají?

Eva (St, 1. 7. 2020 - 17:07)

Celkem už v pohodě, řekla jsem jim co a jak a je klid. Jasně, že větší je lepší, ale velikého nemusím, zkusila jsem hodně velkého a radši ho přenechám jiným, které po něm touží. Já nejsem ta, která skočí po velkém klacku, není to zase z mého pohledu taková výhra. Ale je to jen můj názor.

Lenča (Út, 30. 6. 2020 - 18:06)

Dva nebo i víc kluků po sobě a hned jak se jeden udělá, tak jde do mě další a já tomu co se vystříkal jeho nástroj přejedu pusou a očistím jazykem a tak se točí, dokud mají co stříkat a při tom krásně teču. Boží zážitek. Která to nezkusila, tak přichází o moc, doporučuji zkusit.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Jak dlouho už do sebe necháváš pouštět semeno ? Je to docela rajc , ale ženská je pořádně przněná . Ale u lidí na tom vůbec nezáleží . Výběr koitu je důležitý pouze u zvířat / psi , koně / .

Reklama

Přidat komentář