Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tomáš (Út, 7. 7. 2020 - 15:07)

Hledám, ale čůrat nechce ani jedna.

Zuzka (Út, 7. 7. 2020 - 15:07)

No když to na ní vybafneš hned,to já bych taky nešla. To je intimní pro holku čůrat a musí si nejdříve vybudovat důvěru k tobě.

Tomáš (Út, 7. 7. 2020 - 16:07)

To je pravda,ale já to mám v sobě tak strašně silný, že to nedokážu potlačit. Když vidím, že někde venku nějaká holka bude čůrat tak jsem schopen mít okamžitě mokro v kalhotách bez toho,že bych si tam pomohl rukou nebo se mi to stane za chvíli potom. Asi nejsem normální. Ty jsi jediná holka,se kterou se tady o tom mohu bavit a nemusím se za to stydět.

In man (Út, 7. 7. 2020 - 21:07)

Tome to je normální. Je mi 17 a když už mám takový přetlak, dokážu i přes riziko vplout na ženský toalety a zavřít se tam a čekat až nějaká holka půjde čůrat a jakmile slyším,že to z ní teče do záchodu hned u té první holky teču taky. Zatím mi to vždy vyšlo bez průšvihu.

Kaďák (Út, 7. 7. 2020 - 15:07)

A kadit taky. Dáme si rande?

Pissík (Út, 7. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj Klárko. Já být Liborem,tak se taky podívám jak Miška čůrá, kdyby byla vedle tebe,ale kdybys ty byla moje holka tak bych po Mišce nic nechtěl ,i kdybys nás poslala třeba spolu do lesa na houby. Ale kdyby tam taky potřebovala a čůrala a dovolila mi být blízko,tak bych se podíval,to asi ano. Ono je to hlavně o vztahu a proto buď v klidu. Tak hezký den i s hezkým čůráním přeju.

Puluj (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Holky pište dál. Tohle je koření.

Jarda Kv. (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Spice koření ! Pozdrav Kláře a Liborovi z Chrastavy.

Podpíčník (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Opět skvěle vyvedená čůrání . Violo body plus , Klárko a Miško také. Když máte rády piss,co vás láká, co byste chtěly ještě vyzkoušet nového?

Mike (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Kdyby objevily nové věci,dost by to obohatilo je i tuto diskuzi. Ale i tak to má šťávu.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Ty budou mít vystřílený nápady velmi brzy. Nebo,že by přešly na jiný techniky SM,DT,AS? To si příliš nedokážu u Kláry a Míšy představit. Podle mne i to čůrání Klára dělala pro svý kluky a neměla to jako prioritu osobní. Je pravda, že to umí podat velmi přesvědčivě pro chlapa.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

Mně by spíš zajímalo co budou objevovat ve třiceti když už mají v tomhle věku takový vyzkoušený sexuální praktiky a metody...

Přesně (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

to mi napadlo. Ale pro ně je třicítka něco jako malá smrt. V těch letech už nebudou mít sex a nic, už budou starý!

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 11:07)

vyžilost ve všem.

Standa (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Já jsem na společné čůrání přemluvil svou první holku poměrně snadno.Prostě jsem ji trochu opil a naléval ji i colou a myslel jsem,že se jí bude chtít na malou brzy a tak jsem ji ve "vhodné" chvíli pozval ven na procházku tam, kde je spíše příroda. Ona to celkem vydržela dlouho,ale pak už musela a já se nenechal odradit a chtěl jsem s ní a asi už nemohla vydržet, protože najednou šly kalhotky dolů i s punčocháčema a sukně nahoru a přímo vedle mne začala čůrat a já se nemohl nedívat na ten úžasný proud z její kundičky,který nekončil jen tak rychle,ale naopak jak byla plná, tekl celkem dlouho. Byl jsem tak nadrženej,že jsem hned na příhodném místě ji pomiloval.

Todd (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Takhle jsem chtěl taky dostat kdysi holku na močení, když už byla na pochcaní a já se neměl k odchodu,začala ječet jak hysterka,sice hned byla na boku a chcala,ale její panika hned přešla v usedavý pláč a to jsem už neustál , nemohl jsem přihlížet a nechal ji vyčůrat samotnou.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Dobrý recept,ale ne každá holka i přiopilá to udělá před chlapem. Měl jsi štěstí, že ses nenechal odbýt a ona neměla moc času to déle držet.

Názor (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Osobně si myslím,že pokud by diskuze "ujela" za hranu čehokoliv, admin to smaže nebo vlákno zablokuje.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Souhlasím. Tak se děje na Doktorce často a cenzor to vymaže. Toto o čůrání tady sleduju dlouho a jestli zde bylo něco málo smazaáno tak snad loni jedinkrát . Jinde se smaže i celek příspěvků i za několik dní, protože zřizovatel nese hlavní odpovědnost .

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Ale ne, adminovi je to jedno, tohle vždycky řešila policie.

Reklama

Přidat komentář