Reklama

artróza

Mirek (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

Je mi 55 a s bolestí kloubů mám problém cca od 40 let. Jezdil jsem už od mládí hodně na motorce, na kole a na běžky. Prostě jsem svému tělu dával dost zabrat a teď se klouby prostě začínají ozývat. Není to nic příjemného, když vás to začne omezovat v pohybu a nemůžete se třeba bez bolestí ani postavit ze židle. Někdy jsem se za to i styděl, protože jsem na rodinné oslavě nebyl schopný u mladách stoupnout ze sedačky bez toho, aby mi někdo pomohl na nohy. Díval jsem se na složení různých doplňků a nakonec jsem vybral od enerex-vitaminy .cz výživu na klouby JOINT RX Je to na každém, každý si může vyzkoušet co mu bude nebo nebude vyhovovat , ale tady díky tomu už můžu zase celkem normálně chodit. Důležité je určitě také o klouby pečovat i jinak a nenechat je třeba prochladnout.

Pavlína (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Také mi trvalo dost dlouho, než jsem natrefila na tu správnou výživu na klouby. Několikrát jsem to už vzdávala. Myslela jsem si ,že už mi prostě nic nepomůže. Nakonec se mi ale podařilo narazit na paní, která měla stejný problém a ta mi poradila co ji na klouby opravdu pomáhá. Od té doby už nemám problémy a můžu se pohybovat bez bolestí a jak se říká svobodně.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Vždyť vedle na diskusi píšeš, že ti to doporučil ortoped :))))

Marta (Čt, 23. 2. 2023 - 20:02)

Co přesně vám pomáhá na bolesti kloubů? Někdy je to tak hrozné, že už ani nemůžu pořádně do schodů nebo si po cestě musím dát několik přestávek.

helča (Čt, 14. 7. 2022 - 08:07)

ja mam ID prvniho stupně cca 8000kč,nepracuji,nebot někam dojiždět do prace a než zajdu na autobus to fakt nedam a taky se najdou zavistivci.To teda nemohu pochopit

Hana (Po, 5. 7. 2021 - 11:07)

Zkuste tohle https://www.biomag.cz/prenosne-pristroje-magnetoterapie-pro-domaci-peci/ hodně jsem o tom slyšela.

Helena (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Nemá někdo zkušenost s biologickou léčbou artrózy?

Wanda (Út, 26. 1. 2021 - 16:01)

A nepleteš si to s biologickou léčbou artritidy? Jestli myslíš léčbu vlastními kmenovými buňkami z krve nebo jak se tomu říká, vím, že to nemá smysl pokud je astupeň artrózy větší než 1 - 2.

Helena (St, 27. 1. 2021 - 09:01)

Díky za odpověď, myslím opravdu artrózy. Biologická léčba artritidy je v podstatě stejná. Opravdu píší, že stupeň může být max.2. Stojí to spoustu peněz, tak by mě zajímalo, jestli to funguje.

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 05:12)

Přípravek Proenzi (Proenzi 3, Proenzi Forte,Proenzi MSM ) jsem si koupila levně na dobírku z pardubické lékárny. Balení 90 tablet je za 339 Kč a balení 180 tablet za 649 Kč. Objednáte-li si 3 balení najednou dostanete další slevu 10 %. Objednávala jsem to přes mailovou adresu proenzi"email.cz nebo na tel. 608 883836. Vřele doporučuju, nejnižší cena na trhu!!! Proti kamenné lékárně je to minimálně o stovku míň na malém balení a 150 na velkém balení...

Zdenek (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

Hledám kamarádku na psaní o artroze - [email protected]

Emberfalls (So, 25. 1. 2020 - 15:01)

Tak se hlásím mezi vás. Tento měsíc mi diagnostikovali artrózu kyčle I. stupně. Docela mne to vyděsilo, doteď jsem byla naprosto zdravá, 48 let, a ještě v létě jsem dělala bez obtíží 12-tihodinové směny na nohou.

LUBOš (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

To jste dobra že v 48 let teprve artróza 1 stupně,to já ji měl už ve 30letech...sportovec,zdravě jim,nekouřim, nepiji, hejbam se....

Emberfalls (Ne, 26. 1. 2020 - 08:01)

A zeptám se, kolik let Vám už uběhlo od diagnózy, a jak moc se ta artróza zhoršila, a jestli se jedná o kyčel? koleno?

Emberfalls (Ne, 26. 1. 2020 - 07:01)

Já jsem právě docela překvapená kolik mladých lidí tu artrózu má. Jsem to vždy považovala za nemoc, která přichází až v seniorském věku.
Hlavně si říkám jak mne to omezí v hledání nového zaměstnání.
Jinak taky nepiji, nekouřím, běhala jsem, kolo, jenom ta pravidelnost v jídle nebyla, pořád nebyl čas.

Honza (Út, 7. 7. 2020 - 03:07)

Taky mi to rozum nebere ,můj lékař mi řekl tím se netrapte dnes to má každý druhý a to i daleko mladší lidé. Operace je to poslední co si můžete přát, taky se na ni dlouho čeká a teď při té koroně je zpoždění operací až až. Naučit se s tím žít, to jo ale jak bez bolesti neujdete, nic pomalu neuděláte, nespíte a léky už ani nezabírají, poradíte mi ,jaké máte zkušenosti.

Jana (St, 29. 7. 2020 - 13:07)

Dobrý den,

co se týče artrozi, tak jí mám už přes 5 let a to mi ještě zdaleka není ani 40.Každý rok chodím na kontrolu a na rtg, změny tam jsou, ale poslední dva roky už ne tak velké.Doktor mi poradil, abych přestala konzumovat polotovary, nekvalitní mléčné výrobky a nepít pokud možno alkohol.Naopak víc zakysaných mléčných výrobků, ovoce a zeleninu, olivový olej, a koupit i nějaké vitamíny s vápníkem a hlavně zařadit vitamín D3.Já jsem projela net a před cca rokem a půl si koupila D3, Ovovital a K2 od výrobce Biomin, vše je přírodního původu, tudíš skvělé.Cenově přijatelné a dostupné.Speciálně vitamín D3 je skvělý i na imunitu, má vliv na regulaci krevního tlaku atd.Ten Ovovital je přírodní kalcium, je výborný na kosti a zuby, svaly i na srážlivost krve.A K2 zase směřuje vápník do kostí a brání jeho ukládání do měkkých tkání a cév.
Od té doby mám poměrně klid, mohu si dovolit chodit i na túry do hor a chodit téměř bez omezení.Také jsem měla doby, kdy jsem nemohla chodit, každý krok mě bolel a nic nepomáhalo.Dokonce jsem měla i DD proudy, ale efekt byl vždy jen na chvíli.

Filip (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Tak díky moc, dneska jsem si to koupila po cestě z práce v lékárně Benu, kterou mám po cestě. Zítra začínám z užíváním.

Martin (Út, 15. 10. 2019 - 23:10)

Pokud chcete kloubní výživu, která opravdu za něco stojí, tak Vám mohu doporučit ze zkušeností, když jsem už nemohl bolestí skoro chodit orthomol arthro plus, který koupíte v každí větší lékárně, začal jsem ho prvně brát na doporučení ortopeda, teď i když mne to už nebolí, tak ho jím preventivně.

Filip (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

A neví někdo o něčem co by se dalo normálně jíst? sulc a chrupavky opravdu moc pojídat nechci....

Reklama

Přidat komentář