Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Přesně (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

to mi napadlo. Ale pro ně je třicítka něco jako malá smrt. V těch letech už nebudou mít sex a nic, už budou starý!

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 11:07)

vyžilost ve všem.

Standa (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Já jsem na společné čůrání přemluvil svou první holku poměrně snadno.Prostě jsem ji trochu opil a naléval ji i colou a myslel jsem,že se jí bude chtít na malou brzy a tak jsem ji ve "vhodné" chvíli pozval ven na procházku tam, kde je spíše příroda. Ona to celkem vydržela dlouho,ale pak už musela a já se nenechal odradit a chtěl jsem s ní a asi už nemohla vydržet, protože najednou šly kalhotky dolů i s punčocháčema a sukně nahoru a přímo vedle mne začala čůrat a já se nemohl nedívat na ten úžasný proud z její kundičky,který nekončil jen tak rychle,ale naopak jak byla plná, tekl celkem dlouho. Byl jsem tak nadrženej,že jsem hned na příhodném místě ji pomiloval.

Todd (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Takhle jsem chtěl taky dostat kdysi holku na močení, když už byla na pochcaní a já se neměl k odchodu,začala ječet jak hysterka,sice hned byla na boku a chcala,ale její panika hned přešla v usedavý pláč a to jsem už neustál , nemohl jsem přihlížet a nechal ji vyčůrat samotnou.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Dobrý recept,ale ne každá holka i přiopilá to udělá před chlapem. Měl jsi štěstí, že ses nenechal odbýt a ona neměla moc času to déle držet.

Názor (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Osobně si myslím,že pokud by diskuze "ujela" za hranu čehokoliv, admin to smaže nebo vlákno zablokuje.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Souhlasím. Tak se děje na Doktorce často a cenzor to vymaže. Toto o čůrání tady sleduju dlouho a jestli zde bylo něco málo smazaáno tak snad loni jedinkrát . Jinde se smaže i celek příspěvků i za několik dní, protože zřizovatel nese hlavní odpovědnost .

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Ale ne, adminovi je to jedno, tohle vždycky řešila policie.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Jen doplním ne proto,že bych v textu četl něco závadného ale právě naopak.

Názor (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Pokud je to Z opravdu myšleno jak zde uvádíte, pak by se na vedlejších diskuzích nesmělo psát o incestu, sexu na táboře, zánětech močových cest, plenkové disciplíne, kakání, masturbaci, šmírování a já nevím co ještě. Podle mne to bude mít jiný význam nebo jen provokace nějakého vtipálka.

Šišmiš (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

holky jste opravdu suprový, jen stále chybí vyzkoušet viadukt u Mikulášovic......

Zdena (Po, 6. 7. 2020 - 19:07)

Naivní holka,která může naletět v lepším případě zvědavému nadrženýmu klukovi

Pissík (Po, 6. 7. 2020 - 19:07)

Zdeno, mně se taky líbí jak holky čůrají,ale nikdy bych žádný neublížil. Takový,co by ublížil by sem nenapsal si myslím. Pozdrav na chaloupku Klárce,Mišce a celé rodině. Pokud se ozvete až ráno nebo zítra později ,tak dobré ráno. Já vím,že máte dost zážitků a programu hlavně navečer. Tak se těším na vaše čůráníčka.

Ten (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

co píše Matláka by měl trochu brzdit. Už to pomalu nedává smysl. Kdyby byl někdo tak vypatlanej, tak by vůbec nedokázal psát.

Matlák (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

Já čekal violó jestli bude š dávat čuraní já měl pnutí i u Klarý ale vydržel pro tebe jak jsi stáhla si kalóhtky dolů a hodně ti teklo to já uhonil se vyteklý pro tebe hned bylo všechno venku jako až úplně všechno vyteklý pro tebe do pipinki. A já bych chtěl tebe moc.

Viola (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

Už jsem se vyčůrala. Za naším sklípkem na nářadí. Chtělo se mi a tak jsem tady sundala kalhotky ze zadečku dolů a sedla si na bobeček a hned jsem začala čůrat.Kdybys tady byl,tak bys viděl,že mám pipinku od čůrání celou mokrou,protože jak se mi chtělo dost, tak jsem si ji počůrala celou a okolo taky a viděl bys,že dělám taky loužičku a čůrám z pipinky hodně . Byla jsem tam sama a ještě jsem pak počkala a dočůrala jsem ještě trochu a byla jsem . Mám kalhotky růžový a sukni světlou do modra a bílý tričko a chodím tady naboso. Dnes je chladno u nás a tak nejsme v bazénu a kamarádka není tady.

Lukyno (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Honím a stříkám. Úžasný.

Janek (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Violko já to moc moc moc chci s tebou zažít. Takové krásný čůrání si přece nenecháš pro sebe. Prosím. Přijedu za tebou. Já se tím trápím ani nevíš jak.Musíš mít nádhernou pipinku a být nádherná celá!

Viola (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Tak teda jo,můžeš pozítří ve středu zase v půl druhé jak jsme si už psali? Já nechci aby ses tak trápil, to mi ještě žádný kluk nenapsal a už se vyčůrám s tebou ráda. Netrap se tím. Já počkám až budu hodně plná a pak ti to ukážu. A ty mně taky jo?

Janek (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

Budu tam jak je domluveno! Jsi užasná a já jsem z toho úplně vedle. Moc se těším!

Reklama

Přidat komentář