Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Z (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Z

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

jsem pedagožka a tak mi Zetko vysvětli,co je závadného na tom, že někdo má první měsíčky . To by se potom nesmělo psát o ničem. Naopak zde Klára popsala i techniku jak se s tím vypořádat i psychicky a to je dost zásadní poradenství pro další vrstevníky,kteří třeba nemohou tyto věci probrat doma s rodiči a podobně. A důrazně tě žádám o vysvětlení!

Karel (Po, 6. 7. 2020 - 22:07)

Jestli je to jak píšeš tak já bych taky rád věděl.

Kikina (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

No nesmí se prostě psát o ničem. To je ta dnešní "svobodná a otevřená doba"

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Nechám vypracovat na toto odborný znalecký posudek a s jeho závěry vás seznámím.

Zuzka (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Pozdravuji holky na chaloupku a přeji hezký večer! To Z jsem nepochopila, jestli je to jako,že závadný vklad tak pak souhlasím s Návštěvníkem, že je to hloupost. Naopak osvěta v této rovině je na místě.

Zuzka (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Klárko o sestru se neboj,poprvé je to vždycky něco nečekané a nové. Kdyby ji bylo nedobře, tak ji nech odpočívat. Já to tak neměla, ale pamatuju si,se jedna holka na střední to měla s bolestmi a jednou dokonce odpadla nebo zvracela, ale to jsou výjimky. Neboj, ona to zvládne. Pozdravuju vás všechny,včetně Majky,kterou sice neznám, ale taky ti tady dříve vyjadřovala podporu.

Klára (Ne, 5. 7. 2020 - 07:07)

Šla jsem se ven vyčůrat s plnou pipinku a hned jsem to pustila do trávy a přišla Miška a Niki a udělaly to samé se mnou. Niki čůrala hodně a nemohl a dočůrat, když už to bylo , za chviličku jí z pipinky tekl další mírný pramínek a pak ještě dvakrát, Miška ta se rozčůrávala z malého pramínku rychle do silného prudkého a já z pipinky měla od začátku normálně rychlý proud hned jak jsem stàhla kalhotky a nějaká kapička už byla i do kalhotek, ale stihla jsem je stáhnout prakticky ještě včas než ze mně vystříklo hlavní čůrání. Půjdu zkontrolovat maminku a udělat pro nás snídani.

Pissík (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Krásné ráno holky,i pro mně díky vám!

Světlana (Ne, 5. 7. 2020 - 00:07)

Můj se opil a já jen málo,hodně jsem močila v parku nevydržela bych domů, on mi chtěl moč vypít,musela jsem močit z vyššího postu než dole vsedě. Měla jsem vydatnou potřebu se vymočit ,on si to nechal pomočit obličej a část močení vypil. Teď usnul doma. Nevím jak to mám v sobě pochopit,že chtěl mé močení do sebe. Nebylo to úmysl,bylo to,protože bych to už nevydržela .

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

zavání to pedofilií, že na to někdo neskočí.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 07:07)

Když tady píšou děvčata od 15 výše, tak je to ok.kdyby to psaly holky o deset méně, pak ti dám za pravdu,ale to by musely psát také o sexuálních praktikách. O tom,že se holka s holkou nebo sama vyčůrala ,to je si myslím vpořádku. Co vím tak tady se nejvíc prezentují holky 17 -22let,ta Viola má 15 ?

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

nepíšou sem holky ale píše sem někdo o holkách. Ty jsi tu novej?

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 10:07)

Nejsem, jsem tu déle na doporučení přátel,kterým se to líbí jako příběh. Nevidím na tom nic škodlivého. Stačí se podívat na vedlejší diskuze,kde si sdělují intimní praktiky skutečně mladí i pod povoleným věkem, to je už přes čáru. Jestli to někdo píše o holkách....muže to být vypozorované,ale proč by to dávali do celkem smysluplného příběhu?

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Celý to je zde divný

Viola (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Janku,já se bojím, můžeme si zatím ještě jen psát o čůrání? Moc se omlouvám, dej mi ještě trochu čas.

Janek (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Ok, ale jsem z toho zklamaný, chtěl jsem tě poznat. Tak někdy příště.

Viola (Ne, 5. 7. 2020 - 11:07)

Nezlob se prosím, já bych měla takové obavy,že bych se nevyčůrala s tebou. Myslela jsem na to,ale neznám tě. Chceš se poznat víc třeba skype nebo mailem?, když mi řekneš ,kam mám tobě psát,tak ráda. Taky jsem měla po ránu větší čůrání jako holky napsaly a asi jako Klára taky rychle hned asi jako jsem psala včera, že to začalo jít samo hned jak jsem si vyhrnula sukni a rychle svlékala kalhotky.

Janek (Ne, 5. 7. 2020 - 12:07)

To jsi čůrala moc hezky. A ještě jsi čůrala potom? Už je poledne a já už čůral znovu a to ty bys už musela taky nutně na záchod jestli jsi ještě nebyla.

Viola (Ne, 5. 7. 2020 - 15:07)

Já už čůrala od té doby dvakrát, dopoledne doma na WC a před chvílí. Jsme tady s kámoškou u nás v bazénu a já jsem na to nemyslela a pak se mi chtělo tak ukrutně ,že jsem vylezla z bazénu, rychle dala plavky dolů a vedle něj se vyčůrala do trávy. Kámoška se mi posmívala,že jsem se pochcala, prý už jsem čůrala proudem , když jsem si stáhla spodní díl plavek. Ona se později taky vyčůrala na stejném místě jako já, ale nemrěla to tak kritický,pustila to až na bobku normálně jako když čůrám já když na to nezapomenu při zábavě.

Reklama

Přidat komentář