Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

mh (Čt, 2. 7. 2020 - 23:07)

takovej lidí je.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

Aha, tak celkově všude to neplatí ani tak ani tak. Záleží na firmě, která určí dle nařízení kteří zaměstnanci co a kdy nosí. Roušky, štíty, respirátory, obleky nebo nic.

pozorující (Čt, 2. 7. 2020 - 13:07)

A co do krámu? Sundali jste to nebo ne?

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

Nic se nevyřešilo,vir nikam nezmizel ale hlavně že většina roušky sundali.My jsme kvůli těm co roušky sundali museli nasadit respirátor.

a (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

v jakém oboru pracuješ?

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

To je jedno,já myslim celkově všude.

Miluna (Po, 29. 6. 2020 - 19:06)

To už je život na hovno s tim virem!! Hádam se kvuli tomu s klukem.Ten vir má prý někdo ve vedlejší ulici.Hrabe mi z toho už.Je to jak časovaná bomba,nejistota.Strašný,strašný!!! Bojim se že mi jebne.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Klid, to je jen drb. Na Písecku je klid. Buď v pohodě a nech děti dýchat. Kluk si z tvé hysterie dělá legraci. Mrkni se po nějaké práci na koupališti. Vše ti dobře vyjde.

Miluna (St, 1. 7. 2020 - 13:07)

Prý to drb neni tak nevim.Ale taky je prokázaná nákaza vedle ve městě v drůbežárnách,jak naschvál od ukrajinky.Tak se bojim jestli tam třeba někdo nepracuje od dětí ze třídy rodičů.Protože moje děti byli včera na rozlučáku se třídou a pak pro ně děda jel a teď jsou u nich,tak je mi nepříjemně z toho.Zase na mě vlezli pocity že potřebuju být sama ale jelikož sem neměla klid ani v přírodě tak jdu dneska po dlouhý době do garáže.Potřebuju samotu.

Ota (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Tak to je dobrý,tak nakonec budeš mít prolezlý právě ukrajince.A proč si neměla v přírodě klid? Tak ještě chvíli počkáme a pak by jsi mohla zajet k nám ale nestýkej se teď s ukrajincema.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Nějak jsi zapomeň,jak jsi ukáčka miloval. A to budou mít vaši radost, až se tam Miluna zjeví.

Ota (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Tak jim Milušku představim.Tak nejdřív to se mnou ukončil Sergej a ty ostatní mi nějak pomizeli a teď když je mezi nima Kovid tak proto jsem to Milušce psal ať se jim vyhýbá.

a řekni (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Milušce at sebou vezme všechy děti a Sergeje, at jsou vaši v obraze.

Ota (Po, 29. 6. 2020 - 22:06)

Miluško a proč se hádáte s klukem? To je o držku jestli tam máš vir takhle blízko.Já už se chci s tebou tak sejít a nevim jak.

Miluna (Út, 30. 6. 2020 - 11:06)

Nechtěla sem aby šli pro vysvědčení a aby nešel na brigádu,tak jsme se s klukem hádali.Chtěla sem ať nedělaji nic co nemusí nutně.Ale babi s dědou i přes riziko rozhodli že ať jdou.Kluk mi řekl že už sem se z toho zbláznila.No myslela sem to dobře ale chtěli se rozloučit se třídou,což taky chápu ale neni to lehký.Vysvědčení přinesli krásný,Zdena samé jedničky a kluk tři dvojky.Ale opět zas budu v napětí jestli se nenakazili.No a mě končí rozvoz dnes tak je mi divně a smutnim.Pořád taky nevim kdy se uvidíme.Jedině že bych k tobě zajela někdy na návštěvu.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

a to je dobrej nápad. nezapomeň fotit, ať můžeme kouknout

Miluna (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Co? To mam fotit Otovo byt? To by mi přišlo blbý.

di (Ne, 28. 6. 2020 - 15:06)

Roušky už stejně mládež nenosí ani v autobusu. Když nastupují tak ji mají a v busu ji sundají.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Velká chyba,pak to nemá přibývat.Lidi jsou hloupý a nepoučitelní,nenaučili se nic.Když se všechno rozvolnilo pravidla roušek mají pokračovat dál.Vir nikam nezmizel.Teď se ukáže kolik mezi námi chodí hlupáků,kteří to od středy sundají.

Miluna (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Máte pravdu narozdíl od toho prvního anonyma podemnou.To sem teď byla u rodičů a sem zase nešťastná kdybych třeba byla nakažená tak mam blbý pocity.S každou návštěvou tam jdu s nejistotou.Do toho kluk začal mít choutky jít na brigádu jenže si vymyslel blbou kterou sem mu zatrhla,tak je mi to líto ale už se prostě bojim všeho.Po zkušenostech z mojí nákazy už nevěřim ničemu.Je to peklo žít s těmahle pocitama.Miu sem ráda že si dala o sobě vědět.

Reklama

Přidat komentář