Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 16:07)

oprava:a tam je spoustu komentářů(ne jednom jeden,já chtěl opsat pouze ten jeden,ale ona je tam v tomto nenávistném duchu vedena celá dizkuze).....přát někomu smrt je trestné a měla by se tím zaobýrat policie ČR.,,No ale....napsat o komunistech že jsou prasata,dobytek a bestie a že brzo pochcípají na sešlost věkem není trestné

2.7. (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

Na Karvinsku se bojí kolapsu zdravotní péče. Případné pac. by měli přijímat ostatní nemocnice.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 04:07)

jo a pan prezident Zeman má samozřejmě pravdu,tak jen tak dále a houštěji a do nich!Nacistům se nesmí ustupovat!

2.7. (Čt, 2. 7. 2020 - 05:07)

Velký Dravec.Nacistům se nesmí ustupovat.Jako symbol moci.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 04:07)

takže tvrzení,že na Černých životech záleží je rasistické.Tam měl být jiný název...třeba Na všech životech záleží.Anebo-Každý život je cenný.Anebo-Všechny životy jsou si rovné....Ale napsat,že záleží pouze na nějakých životech je jako napsat,že jiné životy nejsou tak důležité.Toto co jsem napsal není žádné slovíčkaření a jako důkaz je pak ta nacistická britská vůdkyně,která tvrdí,že na životech bělochů nezáleží.Nu...již jsem se projevil dost,zatím končím,je ráno,ale venku je ještě černočerná tma a v místnosti mám zhasnuto,takže je v ní taky černo,ale klávesnice je podsvícena neb je hráčská.Popřávám si černé kafe a můj PC,brýle Oculus a sluchátka i s repráky jsou taky v černé barvě,já nejsem rasista,já teda NE!...Já ČERNOU barvu totiž miluju...no

Cynik - realista (Čt, 2. 7. 2020 - 05:07)

No vida, alespoň někdy se shodneme… Jasně, že heslo Black Lives Matter (Na černošských životech záleží) je rasistické, a velmi půvabným shledávám fakt, že tohle pan prezident Zeman řekl v rezidenci amerického velvyslance při příležitosti oslav 244. výročí Dne nezávislosti USA… jen upřesním, že pan prezidentke svým slovům dodal dodal, že záleží na všech životech. O tom, že za protesty stojí banda fašistů z Anify (Protimluv? Ale kdeže…) a s nimi jiné hordy extrémních levičáků, nejspíš nelze pochybovat… stejně, jako o tom, že za protesty stojí též jedinci, snažící se za každou cenu uškodit současnému americkému prezidentovi a zabránit mu ve druhém volebním období. --- Tohle je tématem mnohých komentářů, pochopitelně mimo oficiální sdělovadla, v případě zájmu si to lehce můžeš dohledat, stejně, jako příklady černošského násilí na běloších – třeba tohle je opravdu síla: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-silene-video-plne-revu-a-bolesti-Tlupa-cernochu-podpalovala-belocha-ktery-jim-utikal-Ale-ono-to-neslo-629219. ------ Bělochům je dnes podsouvána vina za otroctví, ale

„Jak trefně napsal uznávaný český sociolog Petr Hampl, „bílý muž otroctví nevymyslel, ale byl to on, kdo ho zrušil…“, přestože jde o zjednodušení, tak ve své historické podstatě má pravdu. Pojďme se podívat, jak to s otrokářství, kterým se dnes „vinou bílého muže“, tolik ohání levičáci, skutečně bylo. Bílý muž je totiž dodnes nucen omlouvat se dokola za něco, na čem měl jen velice malý podíl. Jmenujme si tedy pár mýtů. ***

Mýtus: Otroctví vytvořila bílá rasa
Skutečnost: Historie otroctví je velice dlouhá a navzdory veškeré snaze bílé rasy o vymýcení otroctví a otrokářských praktik, tento fenomén a institut dodnes v určitých podobách přežívá. Otrokářství vzniklo se zánikem prvobytně pospolné společnosti a rozvojem zemědělství, nicméně jako plnohodnotná společnost se konstituovalo, až v Sumeru kolem roku 3500 př. n. l. ***
 
Mýtus: Otroctví bylo rasistické
Skutečnost: Starověká Persie, Čína, akkadská říše, Sumer, Asýrie, Babylon, Indie, Řím a Řecko, stejně jako islámské chalífáty a sultanáty a africká království, byla postavena na otrokářství, ale jen zlomek z nich byl provozován bílou rasou, konkrétně řecké a římské otrokářství. Téměř po celou historii bylo otrokářství nerasové. Otroci byli běloši i černoši. Většina římských otroků byla bílých. ***
 
Mýtus: Běloši unášeli černochy do otroctví
Skutečnost: Drtivá většina černých otroků prodaných bílým otrokářům byla prodána samotnými africkými králi a kmenovými náčelníky. Žádné výpravy za otroky se nekonaly. Bílý otrokáři spolupracovali s africkými králi a ti jim prodávali své poddané. Černí afričtí králové a vůdci tak měli svůj podíl na zotročování vlastních lidí. ***
 
Mýtus: Běloši ovládali obchod s otroky 
Skutečnost: Asi největší ze všech otrokářských mýtů. Dominance bělochů v otrokářství se nesla pouze v době Římské říše, kdy byl tento fenomén vyvrácen nastupujícím křesťanstvím, a poté, až v době pozdního kolonialismu. Drtivá většina otroků ve středověku a raném novověku, stejně jako v současnosti, byla v područí islámu. Islám je otrokářské náboženství, nejen tím, jak se chová, ale tím, že samo o sobě otrokářství schvaluje.“

(https://pravyprostor.cz/myty-o-otroctvi/)

Nona (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

K otroctví v Čechách. Otroci byli celkem běžnou záležitostí, ve starých kronikách je zmiňován známý trh s otroky na dnešní Malé Straně v Praze. Teprve Vojtěch (později svatý), zrušil otroctví ale jen křesťanů. neboli křesťanští otroci byli osvobozeni, nekřesťanští stále otroky zůstávali. ...Obecně lze říci, že ve starověku i raném středověku se otroky stávali dlužníci, odsouzení za nějaký zločin a pak obyvatelé dobytých území.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 01:07)

Co se to děje, náš hnědo-černý páreček se rozhádal? Teda...

aladin (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

"ČT24
Zprávy ve 23"...Chraň nás Pán bůh před touhle Sionofašistickou krávou !!!

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 01:07)

na tebe tady každý sere.

aladin (Čt, 2. 7. 2020 - 02:07)

Jsem jen kus hovna ???

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 03:07)

ne sdfg,Aladin není "houno",on je bot a protože je orientován proti západu a USA a pro Rusko,je to těžký antisemita.Podívej se na proruský Aeronet co je tam antisemitských hnusných rasistů...i když s potěšením kvituju,že poslední dobou antisemitských útoků na Aeronetu nějak ubylo...jednak si již dává pozor na hubu Admin a jednak nějak přestávají i antisemitské komentáře pod články.....a toto vše je jasným důkazem,že Admin a jeho "komentátoři" pod články jsou spojená nádoba a jsou domluveni.Asi někdo ty svině klepl přes prsty a to pořádně.Lví podíl na tom mají samozřejmě i internetoví obránci Státu Israel (třeba já...jahoda) a to je dobře.

aladin (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

ShabbaTot-Jahoda, jseš vedle jako ta jedle, Nejsem antisemita, ale AntiSionista !!! Semité-Casidé mi nevadí, nedělají nic proti planetě !!! Zato Sionisté-chazarové je největší zlo na planetě !!! Za účelem zisků a přístupu k surovinám zavraždili pomocé Americké armády od II sv. války přes 18 milionů lidí !!! A jejich plány na ovládnutí planety jsou ZRŮDNÉ !!! Na Aeronetu jsem byl naposledy na zhlédnutí Falza-videa z NZ z jednoho města, které když sem napíšu jeho název, tak mně to bloknou !!! Ať žije demokracie !!!

aladin (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

"ČT24
Zprávy ve 23"...Kdyby jsme měli tenhle zákon co mají teď v Hong Kongu, tak jsme bez politiků !!! Ti se totiž neustále spolčují s cizáky a nepřáteli Českého národa a České země !!!

aladin (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

"ČT24
Zprávy ve 23"...Jestlipak by mně odsoudili, kdybych bojoval na Ukrajině v řadách Ukrajinské armády a nebo třeba v AZOV ???

aladin (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

"CS Mystery
Nezapomeňte na Vietnam!: Zeď po 25 letech"...Američtí Sionisté již zapomněli na Vietnam, jsou teď v Afghanistánu, v Iráku, a chtěli by také do Syrii !!! Ale nejvíc je dráždí to, že se zatím nedostali do RUSKA !!! Dělají všechno možné , aby se tam dostali a začali rabovat jejich suroviny !!! To je Alfa a omega jejich cílů, všechno ostatní jsou jen KYDY !!!

1.7. (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Za humny je Drak.Zaměstnanec dukovanské elektrárny je pozitivní na koronavirus.

sdfg-ČSDD-vole! (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Google není bezchybný, zadal jsem do vyhledávače :"HOVNOEMERDEUR" a co se mi zobrazilo za nabídky:

Did you mean:
HOVE MURDER
HONOR MURDER
HIVEMINDER
HAVANA MURDER
-----------------------------------------------------
Jinak samozřejmě platí, že jste banda kreténů, sloužící mi jen k pobavení při čtení slátanin zde vyventilovaně naakumulovaných zřejmě jedním jedincem..A že jste mi Putnam, pax vobiscum, srát, srát, srát!

Nona (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

Pánové, vy mě vždycky "poránu" rozesmějete:))

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

"Roušky končí, ale jen někde"...Docela bych chtěl vidět ty dvoumetrové rozestupy v MHD !!! Zajimavé, tam kde se lidé mohou njéjlépe nakazit, to je v MHD se nemusí nosti roušky ??? To vypadá, jako úmysl !!!

Reklama

Přidat komentář