Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Apoštol (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Falešní proroci a lžimesiášové, styďte se! Vy snad byste se vydali i za Ježíše Krista! Jděte už s tím někam, a nehanobte tyto stránky sprosťárnami a dalšími nesmysly. Toto je téma ježíš Kristus, Boží Syn, tak trochu té úcty a důstojnosti, prosím.

tak jo :-) (Čt, 2. 7. 2020 - 18:07)

Když Ježíš kázal na jakémsi kopci, údajně řekl „Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské„. Zřejmě tím nemyslel, že by se do nebe měli dostat všichni blbci, pošahanci a magoři. Nebo ano?
Děkuji za odpověď.

Libo (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

Kdybys byla teď střízlivá věděla bys že to neskládal Steve, ale ty ještě než jsi dopila flašku do dna.

Steve (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

Už jsem napsal žádost aby vyřešili problém s tím, že se dají zde vytvářet stejné nicky ... Doufám že to nějak vyšetří a ošetří, jinak tady končím s diskuzí protože tady nebudu poslouchat nějakého úchyla, kterej se zde za mne vším bude vydávat. Pak at' si píše píčus do nicku co chce ... A divím se, že zdejší diskuze nemá žádné obranné mechanismy a může tady psát kdejakej ůchylák co chce a pod čím chce - to je promiňte mi případ pro Policii že se zde nerespektuje vůbec nic.

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Ale nejsem jako Tony. Tonyho zajímaly penisy a předkožky chlapců. Mě spíše zajímají varlata a to, zda mají chlapci už nějakou formu spermatu.

Steve (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

zalez falešníku ...

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 00:07)

Samozřejmě , že mají . Ale otázka jejich plodnosti je individuální . A to zřejmě zajímá ty experimentátory .

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Zajímá mě odběr spermatu u chlapců. Zase z toho neusnu. https://diskuse.doktorka.cz/odber-sperma-chlapce?page=6

Steve (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Dělej si blázny laskavě z někoho jiného, jo?

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Ať si tady nikdo nebere můj nick! Takový blbosti bych sem nikdy nepsal! Zřejmě se s tím nějaký pitomec baví! Tohle může psát jedině šílenec!

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Všechny vás proklínám! Počkejte až si pro vás přijde Ježíš s kulometem! To se budete ještě modlit. Vzpomenete si na otčenáš, vy parchanti!

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 19:07)

Tak jsem napsal správci webových stránek stížnost a on mi odpověděl, cituji doslova: "Můžete si za to sám, asi jste se nevhodně choval." ... jako co tím myslí? Jako že mě šmíruje u mně doma přes kameru nebo jak? Nebo myslel tady na doktorce? Na další dotazy už nereaguje.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Nepiš tady za mne laskavě ...

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Nepiš tady za mne laskavě ...

Steve (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Ty 2 příspěvky nade mnou taky nesem já ... někdo zneužil můj nick a zaregistroval si stejnou přezdívku. Někdo se trapně baví ... bohužel, asi z nudy.

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 14:07)

Nebo Bůh tak miloval svět, že dal Svého Jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v Něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Amen.

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 14:07)

Modlete se jedni za druhé a nikoho neproklínejte, lidi! Napomínejte jedni druhé žalmy, a má-li kdo něco proti někomu, navzájem si odpouštějte! Ještě dnes můžeš přijmout Ježíše Krista, jako svého Pána a Spasitele!

Janek Ledecký (St, 1. 7. 2020 - 13:07)

Prázdnej byt je jako past, kde růže uvadnou.
Potisící čtu Tvůj dopis na rozloučenou.
Píšeš, že odcházíš, když den se s nocí střídá,
Vodu z vína udělá, kdo dobře nehlídá.
Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám,
Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh.
Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš,
Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám.
Tvoje oči jsou jak stín a tvář den když se stmívá,
Stromy rostou čím dál výš a pak je čeká pád.
Sám s hlavou skloněnou, všechny lásky budou zdání.
Potisící čtu Tvůj dopis na rozloučenou.
Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám,
Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh.
Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš,
Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám.
Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám,
Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh.
Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš,
Na ústa mříž, oči oslepnou, zůstaneš sám.
Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš,
Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

karma ho dožene

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

koncentrované zlo sem vlezlo, ničí ty nejzranitelnější,

Reklama

Přidat komentář