Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Marta (Ne, 19. 7. 2020 - 00:07)

Větroň na dálkové ovládání jsi chtěl určitě říct. Pokud dítě pleny skutečně musí nosit, tak se nedá nic dělat.

Pana (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasim

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Doktor (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Jdete Zetkařu do prdele. Sám jste za hranou a tady budete moralizovat??? Hnusný pokrytec!

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Jeník 10 (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Jednoho dne co jsem si řekl o plenky mamce tak se nesmím ani sám prevlekat a ani si sám nasazovat pleny vždy mne mamka prebaluje na přebalovací podložce vždy mi sundá gumové kalhotky a po špiněne pleny otre vlcenymi ubrousky a pak namaze mastí a zapudruje mne na zadku a mezi nohama a na konec přijdou látkové pleny to když jsem doma a na ven jednorázové pleny s jednou látkovou plenkou ale vždy dostávám i gumové kalhotky. A chodíte také spát jako dítě odpoledne já musím ale pravidelně takto chodit to mám ale už 6 látkových plen a punčocháče a na konec gumové kalhotky to nevím proč takto obráceně že mamka vytáhne punčocháče co nejvíce na horu pak dostanu tričko s krátkým rukávem a to zase stáhne co nejvíce dolů a přes to dá gumové kalhotky celou dobu mám dudlík takže nesmím se ani ničeho ptát když jsem takto prebaleny tak mi dá brindacek a vydudat kaši s kojenecké láhve nuk a stejnou značku mám i dudlík není speciální pro desetileteho kluka ale klasicky pro 36 měsíců pro batolata.

Z (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Z

Úchyle (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Příklad pedofil, kterej píše pod různýma prezdivkama, jde poznat že je to jeden a ten samej člověk, protože vždy doma nosí látkové pleny a na ven jednorázové s latokovymi, takto je to ve všech případech, kdy píše. Vždy jeho vymyšlená postava nosí punčocháče a gumové kalhotky, vždy je postava kolem 10.roku.

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

Je to tak. Dá se to poznat už podle toho že žádné gumové kalhotky neexistují. Některé firmy které vyrábí oblečení a pomůcky pro takový ty lidi co mají fetiš na pleny igelitové kalhotky z PVC, ale z gumy je nedělá nikdo. Už jen proto že guma rychle steří a praská nebo se trhá, takže výdrž takových kalhotek by byla max pár týdnů nebo měsíců.

stalevplence (St, 8. 7. 2020 - 02:07)

tak to jsi na omylu podívej se na www.in-tex.cz tam máš různé a z různých materialů

Petr (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

in-tex znám a žádné gumové kalhotky tam nešijí. Pokud považuješ PVC nebo PUR za gumu tak to pak jo. S blbcem nemá cenu se hádat.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 22:07)

ale vyrábí, pro ty moderní BIO matky co dávají své dítě do látkovek, jen se tomu dnes říká plenkové kalhotky sandra
https://www.google.com/search?client=opera&q=plenkové+kalhotky+sandra&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Tak lepší je aby se vybil tady komentářem než aby své, nebo nedej bože cizí dítě ,oblékal do plen.

Karel (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Chci se jen pro zajímavost zeptat jestli se někdy stalo aby si dítě o plenku řeklo samo.
Jenom mě to zajímá.

Jirka M (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Já ze začátku nosil Dry notes pyjama pants. Jenže pak už mě nestačili svoji kapacitou a musel jsem začít nosit jiné plány. Přes den nosím Tena flex super small. Umím si je v pohodě nasadit sám. A teď je ještě taky nosíš?

Kals (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

Plenky nosím, nejčastěji to jsou seni super plus S, jsou to jedny z nejlepších plenek.

Jirka M (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

A to je nosíš, že je potřebuješ? Nebo jsi je dostal jako pojistku před nehodou? A ty si je dovedeš nasadit sám? Já u těch co mám na noc, jsou to Abena S4 si musím říct o pomoc mamce nebo tátovi. Po vykoupani vím, že bude následovat zabalení do pleny na noc. Potom dostanu pyžamo a to dlouhé v zimě, ale teď přes léto je krátké a jdu spát. Ráno se už obsloužím sám. Zajdu si do koupelny, kde použitou plenu v hodím, umeju se a vezmu si plenu na den. Po ak se vrátím do pokuje, kde se obleču a jdu normálně trávit den. Pokud cítím, že je plena už dost mokrá, tak se zajdu převléci a je to.

A (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Pro matesa já mám látkové pleny 80x80 a je mi o rok jsem starší a látkové pleny mi jsou krásné ale dostávám i jednorázové z obrázky jak si mamce řeknu tak takový mi dá není problém na noční spaní dostanu dvě látkové pleny a jednorázové pleny pro větší savost a když přijdu ze školy tak se musím celý vysvlect až do naha a zalehnout na postel a čekám na pleny vždy mne dávala mamka plenky vždy až večer ale záleží jak kdy. A nosíte punčocháče také? A dumlate třeba i dudlík já občas mám i stravu s kojenecké láhve.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

A jaký používáš dudlík v tak mladém věku? Nebo tě máma ještě kojí?

A (St, 24. 6. 2020 - 10:06)

Ano máš pravdu že pleny jsou pohodlné na nošení já jsem ráno taky dostal pleny ale i silonove punčocháče také teď jsem se musel vysvlect a čekám na čisté látkové pleny a přesně jednorázové pleny a normálně mám i punčocháče když jsem jen doma tak mám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a mám je jen tak a při každém přebalování dostávám i čisté punčocháče s plenkami mám i malou nohu 34 a dostávám i obuv prestige dětské dennimky modré barvě.

Reklama

Přidat komentář