Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

no tak největší nebezpečí hrozí,když chlapové chlastají spolu každý den pivo a mají společné šatny a sprchy jako třeba naši horníci v Karviné.Tam se začíná zorjíždět italský,americký a ruský zcénář.Tak nyní hlavně,aby se to nedostalo do zbytku republiky a o to se musí naše vláda postarat.Já si myslím,že když to zvládla s celou republikou,Karvinou zvládne levou zadní.

Cynik - realista (St, 1. 7. 2020 - 04:07)

Co je to „ exhauzněhundamentální komentář“, blbečku? Jak se věnuješ „dušestpitu“, blbečku? „...a lyšejníkem obrostlích“, blbečku? „...ty rudé trupky“, blbečku? Nemohl bys své příspěvky před odesláním do diskuse pozorně přečíst (i když za to vlastně ani nestojí), a přitom odstranit alespoň ty nejhroznější pravopisné zrůdnosti? --- „...přijde nový živočišný druh homosapiensamericanos“… opravdu se zlepšuješ, magore, podobnou hovadinu jsem od tebe ještě nečetl, a že jich sem vkládáš požehnaně. ----------

Tak, a teď k věci… Podložené protiargumenty ke mnou předkládaným faktům jsi opakovaně nedodal ani náznakem. K přání smrti ani slovíčko, k doloženému úbytku lidoveckých členů rovněž. To je ostatně pro tebe typické. --- Nu, a k té tvé psychoanalýze amatéra, „který se věnuje dušestpitu“ uvádím, že ten „dušestpit“ je opravdu mimořádně strašný… pokud ovšem nemáš na mysli mocné zalévání duše chlastem, ale to je přece problémem tvým, nikoliv mým. Pokud nechápeš, ten -spit- ze tvého „dušestpitu“ nápadně připomíná slovo spiťar, tedy ochlasta, čili alkoholik… a při tvé nemírné spotřebě nejen petkového piva by to v budoucnosti, možná již nepříliš vzdálené, mohla být tvá diagnóza… --- A ke tvé „analýze“ samotné: Říkává se „podle sebe soudím tebe“, a to je zjevně zdrojem tvé „analýzy“, hospodskokostelní analytiku … takže tvá slova pasují spíše na tebe samotného - „kdo si to říká, toho se to týká“, říkali jsme jako děti, a dětské řeči snad jako autor příspěvků stejné úrovně rozumíš. „...ty máš prostě deprese a deprese se ventiluje zuřivostí verbální a někdy i fyzickou.“ - Soudím, že tohle na tebe padne, jako ulité, snad až na tu fyzickou zuřivost, předpokládám totiž dle tvých příspěvků, že nebýváš fyzicky agresívní, i když lidé se díky nestřídmému pití alkoholických nápojů mění, nic tedy není vyloučeno. A ty tvé deprese? Vlastně se jim ani nelze divit, jestliže tvé vidění světa a zejména zbožšťování USA dostává ránu za ranou, jestliže se nezmůžeš na argumenty, vyvracející předestřená fakta, a dokážeš jen trapně kličkovat a uhýbat. Musí být značně deprimující básnit o lidovcích, a pak vidět jasná, zdokladovaná a nezpochybnitelná fakta o několikanásobném poklesu jejich členstva v letech po sametové švindlrevoluci… a „ nový živočišný druh homosapiensamericanos“, bezpochyby volící výlučně lidovce, nepřichází a nepřichází… ----- Asi tolik ke tvé „analýze“. Už jsem sice ty divné lidi, tvé bratry v Kristu, Svědky Jehovovy, dlouho nepotkal, Jahodo, ale svého času vnucovali kolemjdoucím nějakou pochybnou tiskovinu s názvem „Probuďte se!“. Probuď se, Jahodo…

ShabbaTot-Jahoda (St, 1. 7. 2020 - 05:07)

i můj kocourek Mikešek má více inteligence jak bolševik!Ví kde dostane nažrat !...Tak mazej do toho svého Ruska,ty bolševiku a již se nevracej.Opravdu,ale opravdu masová imigrace do Ruska ze západu ty šašku počmáranej,to jsou takové zástupy ekonomických běženců ...jako třeba několik zoufalců a ti se ihned vrací na západ,nepočítám naše pány prognostiky,ti tam jsoujako doma již z před roku 89.Tam ti bude dobře,kašpare a dutá hlavo ajo ,ještě jedno ti řeknu...můj kocourek Mikešek se má lépe jak obyčejný rusák a to mě teda věř.Včera papkal kuřecí stehýnka a dnes ráno,jak mňoukal,dostal krkovici na řízky,ta mu šmakuje a nyní je někde venku a kočkuje se s kocourama,má bezstarostný život.Má se lépe jak obyčejný občan kdesi v rudé tramtárii od Venezuela,Kuba,sev. Korea,Čína(tam je vepřové nedostatkové),Vietnam kde žerou krysu a tu by teda Mikešek do huby nevzal ....

Cynik - realista (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

Katolický šašku, podle tebe je bolševik každý, kdo tupě a bezmyšlenkovitě nejásá nad vším americkým, jako ty...a to tvé jásání je jednoznačně znakem ducha velmi mdlého. Jsem-li já bolševik, pak ty jsi katolické hovado, pokrytecké a falešné - nerozuměl jsi snad v mém minulém příspěvku těmto slovům: " Podložené protiargumenty ke mnou předkládaným faktům jsi opakovaně nedodal ani náznakem. K přání smrti ani slovíčko, k doloženému úbytku lidoveckých členů rovněž."? --- Odpovídat na tato slova žvásty o Rusku a o tom, jak si žere tvůj kocour, to opravdu dokáže jen vesnický katolický buran.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 03:07)

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''když já šašek ,tak ty Cynik blbec.Kde jsem ti přál smrt ?Já pouze suše konstatuji,že tam musí jednou každý,KAŽDÝ ty zakomplexovaný hulváte ,já,ty,bolševik,nacista a šmaknkote...!Dokonce i prezidenti SSSR,třeba Brežněv byl do hrobu vhozen jak pytel brambor a to je nafilmováno jaký byl jeho pohřeb,..no jistě že soudruhům jako jsi ty neodvratitelný konec vadí,nevěří v Boha a mají naděláno v kalhotech co přijde po tom.Já se smrti nebojím,ale ty jseš z ní podělaný na věky.Uvědom si ty trupko,že na tomto světě je vše pomíjivé a nic netrvá věčně,nakonec i tento svět jednou pomine a to až ho sežehne slunce na popel a ten stráví.Tady není nic pomíjivé....ale ty jsi tak zakomplexovaný a frustrovaný,že to nechápeš a nenávidíš každého,kdo ti to jen naznačí,uvědom si nelaskavě,že na věky věkův jsou v Rusku pouze Carové a gosudarové,jako třeba nyní pan Putin,který byl národem "odhlasován" v referendu prezidentem na věky věkův,ale takové je již Rusko a nic ten národ nezmění.Ruský mužik má rád nad sebou bič a vládu gosudara a takové to tam bylo od nepaměti,ale jo,budiž mu přáno,pořád lepší jak Žirinovskij,anebo nějaký bolševik a ti se tam za prezidenta taky cpou....Jo a ty čárky před textem jsem nepsal já,napsal je můj kocourek Mikešek když se mě procházel po klávesnici a lísal se ke mě,on tak vždy děkuje když dostane nažrat.Nyní jsem mu popřál krkovici na řízky,ta mu šmakuje,tak at si taky něco napíše na internet,nemusí tam psát jenom blbci jako jsi ty.

Cynik - realista (Čt, 2. 7. 2020 - 05:07)

30. Červen 2020 – 16:06: „No to co ty píšeš,to je již diagnóza,to se snad ani nedá léčit medikamentem v blázinci.Jediná 100 pro léčba jsou 2 metry hlíny a stejně jako já,jahoda a to jsou prostě zákony přírody k temu směřují v naší české společnosti i rusobotové-kremloboti,ještě by mě zajímalo,kolik je ti rok a jak jsi stár.Jestli přes 65,tak to teda potěš koště....to by ještě několik roků trvalo,ale já si nezoufám,mladá generace vás nahradí a to pročistí společnost .“ ----- Jestli tohle není hrubá nedočkavost na můj odchod ze světa vezdejšího, pak jsem dost zvědav na tvé pokrytecké vysvětlení… --- „no jistě že soudruhům jako jsi ty neodvratitelný konec vadí,nevěří v Boha a mají naděláno v kalhotech co přijde po tom…. ...ale ty jsi tak zakomplexovaný a frustrovaný,že to nechápeš a nenávidíš každého,kdo ti to jen naznačí,“ - plkáš cypoviny, Jahodo… jasně, že smrtí vše končí, a pokud nejsi schopen přijmout realitu a potřebuješ se utěšovat myšlenkou, že si tě po smrti Pánbíček vezme k sobě, tvoje věc… Ne, nejsem „ zakomplexovaný a frustrovaný“, není pravdou, že nenávidím každého,kdo ti to jen naznačí… ale dost mi vadí křiváctví, faleš a podrazy – a jsme u toho. Neplatí snad v té vaší sektě pravidlo lásky k bližnímu? --- „Přistoupil k němu jeden ze zákoníků, který slyšel jejich rozhovor a shledal, že jim dobře odpověděl. Zeptal se ho: "Které přikázání je první ze všech?" Ježíš odpověděl: "První je toto: `Slyš, Izraeli, Hospodin, Bůh náš, jest jediný pán; miluj Hospodina, Boha svého, z celého svého srdce, z celé své duše, z celé své mysli a z celé své síly!' Druhé je toto: `Miluj svého bližního jako sám sebe!' Většího přikázání nad tato dvě není." (Mk 12,28-31)“ (https://www.vira.cz/texty/knihovna/kapitoly/miluj-sveho-blizniho) ----- Netřeba podrobného zkoumání, Jahodo, abychom došli k závěru, že přání, nebo, pokud lehce ustoupím, netrpělivé čekání na něčí smrt, i když píšeš, že si nezoufáš, je poněkud v rozporu s výše uvedeným… ----- K mému hulvátství – jasně a srozumitelně jsem tě vícekrát varoval, že pokud mne budeš nazývat bolševikem, nedáš pokoj se soudruhováním a podobnými žvásty, dostane se ti z mé strany odezvy… tak jednoduché to je, jak se do lesa volá, to přísloví snad znáš… --- Že se ti kocour proběhl po klávesnici? Patrně nejsi schopen odstranit ty čárky před odesláním textu… ale to by byla vlastně škoda, ten kratičký „příspěvek“ tvého kocoura hodnotou výrazně převyšuje tvé obvyklé reklamní bláboly a žvásty, zrozené v alkoholem již značně pozměněném mozku… Jahodo, rozdělte si to: Ty dál usilovně chlemtej petkové, a svého kocoura nech psát příspěvky.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 08:07)

můj kocourek Mikešek na rozdíl od tebe Cynik nemá vyžranou dutinu lebeční od ruského červa mozkožrouta až na kost a nechytl proto zápal kosti až k blbosti.Jo a jen tak pro informaci...kdyby se takový kocourek rozhodoval mezi západem,kde mají krkovice z vepřového,kuřecí ,kachní a husí prsíčka a stehýnka a východem,kde mají akorád tak holou prdel,tak jde instinktivně na západ.To je přirozená reakce všech kocourků,ti jdou jenom za lepším .A takový kocourek a o tom jsem přesvědčen,půjde i k sousedu,který by ho krmil a ne ke mě,jahodě,pokud bych ho nechával hladového.prostě by se na mě vykašlal a do doslova.Já normálně píši Capslock,aby to těm méně chápavým došlo,ale u tebe to vynechám,ty stejně nikdy nepochopíš co tím sleduji....já jahoda si proto myslím,že i můj kocourek Mikešek má větší inteligenci jak ty Cynik a to je jen zvíře.Ale docela mu to pálí

sdfg (So, 4. 7. 2020 - 15:07)

Mikešek má větší inteligenci jak ty Cynik a to je jen zvíře.Ale docela mu to pálí
------------------------------
Já bych to Jahodo poupravil, že Cynik je dost zvíře a docela mu to pálí, ale asi jako tygrovi s inteligencí.Kde co sežrat, co kde op*cat a ke si lehnout do stínu a budit hrůzu kolemjdoucích jen tak pro srandu, zatímco odpočívá a tráví.
Analogií s příměrem k Zemanovi, Cynik opravdu není monstrózní kočička..
Ovšem i s inteligentním tygrem se blbě diskutuje.Na tygra platí jen bič a hůl..

Cynik - realista (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

„můj kocourek Mikešek na rozdíl od tebe Cynik nemá vyžranou dutinu lebeční od ruského červa mozkožrouta“ - ty s těmi ruskými nápady směřovanými ke mně, opravdu nedáš pokoj, dutohlave? I když to dutohlave není úplně přesné – tvá dutina lebeční je nacpána pánbíčkářskými žvásty a proamerickými reklamními kydy, to celé v nálevu z petkového piva a jiného chlastu, který na tobě nechává již nesmazatelné stopy. Pořád jsi nedokázal vyvrátit mnou zmiňovaná fakta o říši běloptákově, ani o násobném poklesu černoprdelnického členstva za poslední tři desítky let… jistě, na to ty srágory ve tvé dutině mozkové rozhodně nestačí, a hlavně – jak bys mohl vyvracet fakta, která jsou nezpochybnitelná? --- Nu, celkem správně jsi ale pochopil, že ten tvůj kocour se u tebe drží jen kvůli žvanci, a může ti zdrhnout… raději si ho tedy pojisti. Práskni ho, stáhni z něj kožešinku a vyrob si z ní kočičák… tak ti neprchne a zůstane u tebe.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 03:07)

oprava:tady je vše pomíjivé

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 2. 7. 2020 - 03:07)

zajímavé co to tam vlítlo za blbost.....!...Jo a ještě k panu prezidentu Zemanovi,jak řekl,že je rasistické,že na černých životech záleží,jak si to dávají do názvu ti demonstranti v USA.No..!Tak toto je rasistický název !On asi někdo těm hnusným černým rasistům nikdo neřekl,že záleží na všech životech a nejen na černých?!To samé ta britská profesorka z UK,jak tvrdí,že na životech bělochů nezáleží.Taky nacistická ideologie a rasistickým podtextem,čistý britský nacizmus a rasizmus a jak tyto řeči končí?Třeba útoky na české občany,kdy britský nácek umlátil Čecha v UK řetězem jenom proto,protože to je Čech a ne Brit.Takže vzkaz od jahody do USA všem černým rasistům a nacistům-jste zkurvené nacistické svině a můžete si být jisti,že mě jako bělochovi na mém životě teda záleží.Bral bych odsuzování otroctví ,tam byla jasná křivda...ale v okamžiku kdy bude někdo tvrdit,že na mém životě nezáleží,potažmo že záleží pouze na životech někoho a jiného ne,potom se jako antifašista budu asi bránit.Jo a ty výkřiky na jejich demonstracích,že Židi jsou špinaví již řeší policie.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 01:07)

Takže ty už nechceš obšťastnit svoji čokodírku Jahodou?

Cynik - realista (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Chci, aby do mne vnikl aladin, protože je inteligentní a má rozhled.

aladin (St, 1. 7. 2020 - 00:07)

"Televize Seznam
Krvavá léta (52)"... Němci zavraždily 360 000 Čechoslováků !!! Nad těmito vraždami by jste měli plakat !!!

aladin (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

"ČT24
Zprávy ve 23"...V tý Americe jsou snad všichni blbí, že prý rouška poškozuje mozek !!!

aladin (Út, 30. 6. 2020 - 20:06)

"CS Mystery
Útěk ze Země"... Neříkejte, že těmhle blábolům věříte ???

30.6. (Út, 30. 6. 2020 - 15:06)

Jak se do lesa volá,tak se z Jezuitského lesa ozývá v renesanční Telči.

30.6. (Út, 30. 6. 2020 - 13:06)

Máme v práci něco podobného.Moc hezké chválím.

30.6. (Út, 30. 6. 2020 - 13:06)

Ale to se Prahy netýká,dnes bude stůl hojnosti.Hostina ukončí epidemii.Kdo,že dělá toho kavárníka?

30.6. (Út, 30. 6. 2020 - 13:06)

Možná kvůli korona krizi kanibalismus vypukne.

Reklama

Přidat komentář