Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

ANO. (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

Souhlas!

Pravda (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

je taková, že proklínat může leda tak blázen!

papežský nuncius (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

to proklínání je stejně na hovno, jestli funguje něco tak jen že tomu blbečkovi se dělá větší díra v mozku, ať to psal Apoštol nebo jiná kráva/ kokot! jsou to duševní zvratky

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

oprava.tak

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

Steve, já jsem ty texty o proklínání určitě nepsal! Někdo tady zneužívá můj nick a píše sem hovadiny!!! Stejně tyk se tady někdo vydává pod tvým nickem a zesměšńuje tě! Rozčiluje mě to!

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

Ale možná ty texty o proklínání nepsal Apoštol. Pokud ano, tak se musel zbláznit.

Steνe (St, 1. 7. 2020 - 11:07)

Proklínání nebo vyhrožování proklínáním je i na mě moc. To tady nedělal ani Tony.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Žádám Tě slušně, aby sis změnil pro naše dobro (obou) nick, nebo to budu muset řešit přes správce webových stránek že tu vytváříš duplikát a píšeš zde za mne (vydáváš se za mne) ... Děkuji.

PS: Zdejší čtenáři jsou mi svědky.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Steve, to že si budeš stěžovat to ti je hovno! Tvůj nick není žádné tvé jméno a kdyby bylo tak takových lidí stejného jména může být hodně. Správci je do toho kulový. je zajímá především navštěvnost, příjem z raklamy a jestli nějaký borec je Steve je nedojímá. To už bys měl vědět. Nakonec kdysi dávno tu už nějaký Steve byl a psal jako blbec, do všho rejpal, ale to e nakonec stejně jedno. Tady to tak chodí, vulgarity, urážky, výmysly, fantasmagorie o sexu, nejlépe kdybys ubral a věnoval se něčemu jinému. Znám už tyto stránky přes deset let, trávím tu čas jen někdy, nejlépe tak 20 min, maximálně tři až pět příspěvků a to každé pod jiným nickem. Pak jdu dělat něco rozumného. čau

Jirka (St, 1. 7. 2020 - 20:07)

Tak vidíš vidíš, a to sis pořád naivně myslel, že "řádně registrován" jsi úplně krytý. Teď se neví, co píšeš a můžou si o tobě lidé myslet ledacos. Ostatně příspěvky přece byly od řádně registrovaného Steva. Tak jak tě mohl někdo napodobit???

Abdull (St, 1. 7. 2020 - 10:07)

Další co tvrdí, že něco nepsal. Jirka se aspoŇ přiznal, že to s atraktivními vražedkyněmi psal, ale vy jste větší srabové! Já se vašich kleteb nebojím, na muslima křesťanské kletby nepůsobí!

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 10:07)

A ještě si myslím, že bůh je něco jako jukebox. Že bůh a jeho magie funguje, jak já budu pískat. Myslím si, že mám boha ochočeného a vycvičeného na povel. V co to vlastně věřím?

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 10:07)

Takže teď jsem se právě přiznal, že jsem sem psal ty texty o proklínání. Psal jsem je z jiného nicku. Vidíte, jaký jsem křivák?

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 10:07)

KDO SI MĚ TADY POŘÁD BERE DO HUBY?! Pošlu na něho Boží trest a kletbu za nactiutrhání! NEBUDOU POŽEHNÁNI.

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Já jsem primitiv a zmetek. Nedokážu diskutovat čestně. A když mi někdo dá ochutnat medicínu, kterou ordinuji jiným, tak najednou vyvádím jako hysterka... Z toho je vidět, jaký jsem pokrytec. Když jsem pokrytec v tomto, je velmi pravděpodobné, že jsem pokrytec i v tom dalším, včetně sexuality...

Apoštol (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Za co se tady za mně vydáváš, zmetku?... Na konci času přijdou lžimesiášové, lžiproproci, a všechny lidi svedou. Svedli by i věřící, kokud by to bylo možné. Já Vám však říkám, nechoďte za nimi! Také já řílám, že i tady jsou falešní apoštolové, kteří se za mne vydávají. Tak se zde vyskytují i falešní Stevové. Steve, který se zde ozval, je pravý Steve, co hrajena koncertech. Já bych jen malou poznámku. Jen bych sem nepsal v noci. Steve, nenech se v noci vytáčet nějakými blbečky, pak z toho nemůžeš spát. Ale ve dne bych jim tu pořádně vynadal! Za mne tady taky začínají psát zvěrstva, pod mým nickem. Jsou to primitivové a zmetci!

to nezakecáš (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

A teď nám Steve bude tvrdit, že není Steve, když prohrává debatu, nikdo nemůže mít stejný název, muselo by tam být něco jiného jako Tonda_Vlas nebo tak, ale Steve je jen jeden :)

Steve (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Ne, opravdu jsem to nepsal já ... Jako důkaz si můžeš ověřit dle doby kdy tu existuju zaregistrovaný. Tento druhý falešný se zde objevil teprve nyní ... To je asi jediná identita která se zfalšovat nedá. (doba od registrace - není-li stejná)

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Asi jako když se potenciální vrah bojí zabít jen proto, že by šel do vězení. Nejedná "dobře" z morálních důvodů, jen ze strachu před trestem. To samé křesťan, jen ze strachu nejedná jako zvíře a nešuká čokly :D :D tak zatím a někdy možná! :D

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

křesťani zde na webu = zbabělci, co jim v jejich šílených představách (které já tedy opravdu nemam) brání jedině strach z pekla :D :D

Reklama

Přidat komentář