Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

pilot Rambousek (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

ale Piču! On si může říct co chce, manka ať si dá plenu na hlavu a drží zobák, v jeho letech nejsou pleny potřeba, snad že by byl dementní. Stačí když se vychčije do lahve anebo udělá bobek do novin a vyhodí to z okna, tedy dneska už to nejde, tak dát průvodčímu, on už to někam flákne! Moje máma taky byla blbá, uměla se akorát podepsat, měla sotva dodělanou obecní školu, ale zase byla hodně praktická, poradila si v každé situaci ve které by i nějakej inžinýr zkolaboval. tedy musím říct že měla pilotní průkaz, létala va větroni dálkové lety a velice dobře si poradila s těmito věcmi, jako se vymočit atd. žádné pleny, čau

Marta (Ne, 19. 7. 2020 - 00:07)

Větroň na dálkové ovládání jsi chtěl určitě říct. Pokud dítě pleny skutečně musí nosit, tak se nedá nic dělat.

Pana (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Souhlasim

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Doktor (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Jdete Zetkařu do prdele. Sám jste za hranou a tady budete moralizovat??? Hnusný pokrytec!

Z (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Z

Jeník 10 (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Jednoho dne co jsem si řekl o plenky mamce tak se nesmím ani sám prevlekat a ani si sám nasazovat pleny vždy mne mamka prebaluje na přebalovací podložce vždy mi sundá gumové kalhotky a po špiněne pleny otre vlcenymi ubrousky a pak namaze mastí a zapudruje mne na zadku a mezi nohama a na konec přijdou látkové pleny to když jsem doma a na ven jednorázové pleny s jednou látkovou plenkou ale vždy dostávám i gumové kalhotky. A chodíte také spát jako dítě odpoledne já musím ale pravidelně takto chodit to mám ale už 6 látkových plen a punčocháče a na konec gumové kalhotky to nevím proč takto obráceně že mamka vytáhne punčocháče co nejvíce na horu pak dostanu tričko s krátkým rukávem a to zase stáhne co nejvíce dolů a přes to dá gumové kalhotky celou dobu mám dudlík takže nesmím se ani ničeho ptát když jsem takto prebaleny tak mi dá brindacek a vydudat kaši s kojenecké láhve nuk a stejnou značku mám i dudlík není speciální pro desetileteho kluka ale klasicky pro 36 měsíců pro batolata.

Z (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Z

Úchyle (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Příklad pedofil, kterej píše pod různýma prezdivkama, jde poznat že je to jeden a ten samej člověk, protože vždy doma nosí látkové pleny a na ven jednorázové s latokovymi, takto je to ve všech případech, kdy píše. Vždy jeho vymyšlená postava nosí punčocháče a gumové kalhotky, vždy je postava kolem 10.roku.

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

Je to tak. Dá se to poznat už podle toho že žádné gumové kalhotky neexistují. Některé firmy které vyrábí oblečení a pomůcky pro takový ty lidi co mají fetiš na pleny igelitové kalhotky z PVC, ale z gumy je nedělá nikdo. Už jen proto že guma rychle steří a praská nebo se trhá, takže výdrž takových kalhotek by byla max pár týdnů nebo měsíců.

stalevplence (St, 8. 7. 2020 - 02:07)

tak to jsi na omylu podívej se na www.in-tex.cz tam máš různé a z různých materialů

Petr (Po, 13. 7. 2020 - 14:07)

in-tex znám a žádné gumové kalhotky tam nešijí. Pokud považuješ PVC nebo PUR za gumu tak to pak jo. S blbcem nemá cenu se hádat.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 22:07)

ale vyrábí, pro ty moderní BIO matky co dávají své dítě do látkovek, jen se tomu dnes říká plenkové kalhotky sandra
https://www.google.com/search?client=opera&q=plenkové+kalhotky+sandra&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Tak lepší je aby se vybil tady komentářem než aby své, nebo nedej bože cizí dítě ,oblékal do plen.

Karel (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Chci se jen pro zajímavost zeptat jestli se někdy stalo aby si dítě o plenku řeklo samo.
Jenom mě to zajímá.

Jirka M (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Já ze začátku nosil Dry notes pyjama pants. Jenže pak už mě nestačili svoji kapacitou a musel jsem začít nosit jiné plány. Přes den nosím Tena flex super small. Umím si je v pohodě nasadit sám. A teď je ještě taky nosíš?

Kals (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

Plenky nosím, nejčastěji to jsou seni super plus S, jsou to jedny z nejlepších plenek.

Jirka M (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

A to je nosíš, že je potřebuješ? Nebo jsi je dostal jako pojistku před nehodou? A ty si je dovedeš nasadit sám? Já u těch co mám na noc, jsou to Abena S4 si musím říct o pomoc mamce nebo tátovi. Po vykoupani vím, že bude následovat zabalení do pleny na noc. Potom dostanu pyžamo a to dlouhé v zimě, ale teď přes léto je krátké a jdu spát. Ráno se už obsloužím sám. Zajdu si do koupelny, kde použitou plenu v hodím, umeju se a vezmu si plenu na den. Po ak se vrátím do pokuje, kde se obleču a jdu normálně trávit den. Pokud cítím, že je plena už dost mokrá, tak se zajdu převléci a je to.

A (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Pro matesa já mám látkové pleny 80x80 a je mi o rok jsem starší a látkové pleny mi jsou krásné ale dostávám i jednorázové z obrázky jak si mamce řeknu tak takový mi dá není problém na noční spaní dostanu dvě látkové pleny a jednorázové pleny pro větší savost a když přijdu ze školy tak se musím celý vysvlect až do naha a zalehnout na postel a čekám na pleny vždy mne dávala mamka plenky vždy až večer ale záleží jak kdy. A nosíte punčocháče také? A dumlate třeba i dudlík já občas mám i stravu s kojenecké láhve.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

A jaký používáš dudlík v tak mladém věku? Nebo tě máma ještě kojí?

Reklama

Přidat komentář