Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Krejzková má filtry. A Ariana má kozizny úměrné věku. Sluší jí to.

A (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Kdo je Krejzková?

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

krejzková je paní co tam Květě napsala,že nač filtry,když pak vyjde ven bez filtrů,a že ona nikdy nepoužívá ani make up,protože prostě to tak má a nemá potřebu.Napsala to normálně bez rýpání,A Květa hned šla do ní,že ona nemá zlatý řez..a že je medialně slavná..a takové sračky,,,

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Jenže Krejzková má tu druhou fotku v profilu projetou filtry.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 17:07)

tak na to jsem tak nekoukala,jen že je to obyč paní,a nemyslela to zle a prasnice se do ní obula

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Asi zase nějaká zhrzená kámoška. Já Ar. neznám osobně, když vykládala karty v telce, tak se mi líbila, i když byla při těle. Přemýšlela jsem dokonce,že bych se za ní do té Prahy rozjela, aby mi vyložila. Pak jsem ale četla od jedné klientky, že její kamarádce A. řekla, že bude žít v klidu a zdravá a ta paní do půl roku zemřela. A. na to vztekle zareagovala a to už jsem věděla, že z karet nic nebude. Ale hlavně proto, jak se prezentuje na fb, jako prostitutka. Klient musí platit dopředu a pak to tam holt musí nějak přetrpět a nebo že by odpracovat?

V64 (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Trestní oznámení. Fakt vám nic nedošlo?

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

A jako na co TO? Co mi má dojít? Že jsem chtěla k ní na karty, ale podle toho, jak se prezentuje, z toho sešlo? Že vaří z vody a prodává lidem iluze za těžký peníze, to je známé. Paní, co jí tohle vyvěštila a ona zemřela, je také dohledatelné. A že se prezentuje jako prostitutka je na TO? Nemá náhodou něco dojít tobě? Ta baba neustále někoho napadá a zastrašuje a není to žádná jiná, než sama "holčička ve zlatém řezu," co vůbec nestárne, naopak mládne, viď Květo?

64 (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

TO. Dokonce i ve stavu nouze.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

to se týká trestních činů,nikoliv přestupků!

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Jasně a policajti se řežou smíchy. .....jako vždy haha

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Jasně a policajti se řežou smíchy. .....jako vždy haha

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 08:07)

jasně, neuspěla ani jako doktorka, ani jako Raven.. snaží se všemožně zastavit pravdu o ní.. Praj ,když si upravuje fotky,pak se jim začne podobat.. No není to na cvokhaus ?

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

TO AT SI PODÁ holka TO........co my s tím?víš kolik podala Kristelová tres.oznámení?

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 00:07)

Mně došlo tuhle bábu slovit. Jako škodnou.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

svně z Bukvic :-)))) 10 bodov !! a Darinka je pějná skočdoprdelnice,kdyby mohla tak u Aríska i bydlí

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Arísek nemůže s nikým bydlet, její životní styl není k žití pro nikoho, i ta zvířata trápí svojí leností. Svojí nehynoucí "láskou" by udusila i mrtvého, každý musel brát nohy na ramena a zdrhat a ještě dlouho potom každého očerňovala. A když koukám na ty její hnusný visáky, mám obavy, aby mi nepřestal chutnat nedělní oběd.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

jak zuřila ,když ji někdo neda za pravdu jak je krásná s filtry

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Mě by spíš udusila kouřem z cigaret než nehynoucí láskou. Musí jí to tam strašně smrdět, fuj. Lidi jí platí předem, a pak přijdou do kuřáckého prostředí, to je kentus!!

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Ty její prsa jsou vážně děsný, vytahaný jako by odkojila Klabzubovu jedenáctku. Ta do vany ani nepotřebuje špunt, to kolem ní musí plavat jak chobotnice

Reklama

Přidat komentář