Reklama

Jak poznat hysterku

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 14:11)

ignorace je možná pokud k takové osobě nic necítím, tato osoba si rychle najde jiného, jinou oběť a netrpí ignorací

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 14:11)

ignorace je možná pokud k takové osobě nic necítím, tato osoba si rychle najde jiného, jinou oběť a netrpí ignorací

Danny (Ne, 5. 7. 2020 - 08:07)

Zdravím vás všechny, skutečně doporučuji z vlastní zkušenosti totálně, samozřejmě pokud je to možné zrušte veškeré kontakty z histrionkami, já s ní mám dítě, takže o to je to složitější. Použijou všechny možné prostředky, aby vám ukazovaly jak je jim bez vás dobře, jakého mají nového pana dokonalého, velkou lásku a to všechno jen za jedním účelem - pořádně vás trápit, přivést vás k žárlivosti a k pocitu, že jste přišli o femme fatale. Ovšem tohle všechno je jen klamné divadlo, ostatně jako celý jejich život, který ony zasvětili zlu, lži, lsti a vůbec všem nepravostem, které na tomto světě existují. Ano, ony si najdou vždy zase další obětˇ a mají většinou několik pararelních vztahů zárovenˇ, svoje kořisti v nich používá pro uspokojení svého narcismu, jako otroky a sluhy, jako finanční zdroje a co je pro ně z mého hlediska nejdůležitější, jako oběti pro ukojení jejich sadistických choutek - svoje kořisti trápí a citově zranˇují a to jím působí radost a dočasné uspokojení. Milují pocit moci, nadvlády nad člověkem, jsou doslova touto touhou posedlí a proto, když zjistí, že začínáte prokoukávat jejich masku, nahradí vás novou obětí a velmi bolestivě vás odkopnou, nahradí, totálně zničí, citově zjizvý, mstí se vám za to, že jste jim už nechtěli sloužit, poznali jste pravdu o nich a přestali jste k nim bezmezně vzhlížet. Po tom se stáváte nepřítel číslo jedna a znaží se vás zničit všemi zbůsoby, co ji napadnou a věřte, že do těchto špinavostí se neštítí zapojit i své vlastní děti. Pokaždé, když uloví novou obětˇ, zahrají ji nové představení, podle toho co z ní vyčte, že se jí líbí, jsou to měnˇavky bez zkutečné pevné identity. Jejich lživé proměny zachází k absolutní dokonalosti, jsou to opravdové mistryně klamu a dokážou obelhát každého - tomu věřte !. I jedna z největších světových kapacit na psychopatii Dr. Hare, se přiznal, že se sám přistihl u svých výzkumů psychopatie, že se několikrát nechal oklamat psychopaty při rozhovorech s nimi. Tak jako člověk dýchá, aniž by si tiho všímal, nebo se na to musel nějak zvláštˇ soustředit, tak takto psychopat lže, je to jeho součást. Jediná jejich pevná identita, kterou můžete vidět, hlavně ke konci vztahu je ZLO a to zlo v čisté podobě. Tedˇ chci jen odpovědět ještě Petrovi na jeho větu, že histrionky netrpí ignorací - ony trpí chronickou, celoživotní a neukojitenou touhou po obdivu. Mezi odborníky se tato duševní choroba nazývá narcismus a je u nich jednou z příčin neustálého vnitřního neklidu a disharmonie. Jak už jsem napsal ve svých předešlích příspěvcích, je důležité si uvědomovat, že oni neumí a ze své duševní podstaty ani nemohou nikoho milovat. Lásku pouze předstírají hlavně na začátku každého jejich nového vztahu. Jejich vztah není zamilovaná a zamilovaný, ale predátor a kořist. Nikdy vás nemilovala, to je třeba si uvědomit, atˇ je to pro vás jakkoliv bolestivé a tak stejně to má a bude mít z dalšími, co se stanou její obětí. Copak si myslíte že vlk miluje ovečku, hyena antilopu, žralok rybu ? Ne moji milí, pro predátora je kořist pouze zdrojem a nikoliv objektem lásky. Radujte se, nebotˇ jste přežili, přežili jste útok a uchvácení lidské šelmy, nebo lépe šelmy v masce člověka. Pomáhejte všem přeživším, protože všichni přeživší vaši pomoc potřebují, nebotˇ z drápů šelmy unikli z velmi poraněnou rozdrásanou duší, mají mnoho otázek, potřebují mnoho odpovědí, mají o sobě pochybnosti, nabotˇ to v nich psychopat zasel, cítí se zostuzeni, oklamáni a zbaveni své vlastní identity a tohle všechno je to, co po sobě psychopat zanechává. Když by jste měli tu možnost a ohlédli by jste se na cestu života psychopata, spatřili by jste jen doutnající a spálenou zem bez života, utrpení a smutek lemující jeho ohavnou, bezcitnou cestu, kterou si bezohledně razí, na úkor druhých. Kazí životy, ničí lásku, pošlapávají pravdu a rozsévají smrt. Budte vděční bohu, že jste přežili, šiřte pravdu, mluvte a sdílejte svou zkušenost , pomáhejte obětem a vzdělávejte se. Je dnes hodně kvalitních knih, které se zabývají touto tématikou, nějaké jsem zde již uváděl ve svých příspěvcích. Udělejte si průkazy do knihoven a čtěte, zjištujte a odhalujte vše o těchto zlých bytostech. Hlavně a opravdu na toto znovu naléhám, nikdy se nenechte znovu zatáhnout zpátky s nimi do vztahu, mohlo by vás to připravit o život a věřte mi, že to je právě to o co ony usilují.

Default User Image
Josef (St, 13. 12. 2023 - 17:12)

Ahoj Danny, asi už sem nechodíš... Psal jsi to před rokama, kdyby náhodu, mám otázku, jestli tě mohu citovat?

Coudy (So, 4. 7. 2020 - 09:07)

Pánové, sice jsem zde dlouho nic nenapsal, ale jinak sleduji, co zde píšete a mohu potvrdit, že vše, co jste napsali je čistá, koncetrovaná pravda a to do posledního písmenka a čárky. Já jsem šťastně již víc jak dva roky bez té sice krásné a úžasné bytosti, ale na druhé straně něskutečné lhářky, manipulátorky, promiskuitní mrchy, co mi ničila život. Musel jsem ji vyhodit z bytu, blonkout telefon, rozvést se a izolovat se od ní, jinak bych si to snad hodil, nebo ji musel regulérně zavraždit. Nyní si nabrnkla (jinak jde z postele do postele a má více milenců) velice pobožného pána a to by jste koukali, jak ona je nečekěně věřící žena (nikdy nechodila do náboženství, ani do kostela) a jak zpívá z Kancionálu (zpívat neumí, slyšel jsem ji mockrát) a hraje divadlo milující, věrné křesťanky a dokonalé hospodyně a já se tomu musím jen smát, jelikož dobře vím, že to je jen hra a až si najde novou oběť, tak se opět přeorientuje, aby ho něčím zaujala a omotala si jej kolem prstu a cvičila sním jako s opičkou na gumičce. Hodně mi tato skupina pomohla a otevřela oči a jsem Vám pánové moc vděčen, jinak bych se v tom plácal do současnosti.

Radovan (Út, 30. 6. 2020 - 21:06)

Ano, je to citova zavislost. Mam ji porad v hlave. Vetsinu jsem z ni vytlacit, ale rezidua zustavaji. Z pocatku je dobre co nejvic prerusit kontakt, ale co dal? Potkavam ji, jsme obcas v beznem pracovnim i osobnim kontaktu. Napada me primer s alkoholikem nebo drogove zavislym....po abstinenci taky dal prichazi do kontaktu se svoji drogou. Nesmi ji ale znovu uzit. Je to strasny takto mluvit o tom nejvzacnejsim mezi lidmi, ale asi to nebyla laska. Mozna to byla opravdu jen zavislost. Ja to ale nemel spojene jen se sexem. Ja proste miloval jeji energiii, jejiz plarita se vsak po case otocila a zacala me vysavat.

Danny (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

Zdravím vás všechny oběti ! Myslím, že jsi to Radovane velmi dobře přirovnal k ostatním patologickým závislostem. Velice těžko se toho zbavuje a mě osobně velmi pomohlo, když jsem zjistil, bylo mi to osvětleno, kdo ona je. Začal jsem horlivě hledat po internetu, v knihách, začal jsem chodit na terapie, kde jsem taky kladl svoji terapeutce mnoho otázek a hodně jsem se nořil sám do sebe a postupně jsem to pomalu slepoval střípek po střípku, až jsem z toho měl celý slepený obraz a to mě teprve zbavilo té šílené závislosti. Došlo u mě k jistému vnitřnímu zvratu, jakoby ten starý člověk umřel a nový se z té prožité bolesti narodil. Samozřejmě tento celý proces netrval dva dny, chce to hodně času. Ale jakmile jednou poznáš pravdu, tak tě osvobodí a budeš volný jako nebeský pták. Je důležité především to, že ona tě nikdy nemilovala, nejsou toho schopné - postrádají opravdové city, jediné co opravdu milují je moc, peníze, zotročení si partnera, váš obdiv k ní a vaše utrpení. Doslova se koupou ve vašem trápení a vždy se jim rozzáří ty jejich chladné, bezduché oči, když vidí, že vás ponížily a zničily. Ten člověk, do kterého jste se tenkrát zamilovaly, nikdy neexistoval. Bylo to jen dokonale zahrané divadlo ( odtud histrionská porucha osobnosti - histrion - herec, divadelník, kejklíř) a to z toho důvodu, aby jste se stali její kořistí. Hraje si z lidmi jako z šachovými figurkami a to ji nadmíru uspokojuje. Jejich partnerský vztah má vždy stejný průběh : oklamání kořisti, totální ovládnutí, vykořistˇování a destrukce nitra oběti, nalezení nové, čerstvé kořisti, odhození toho, co z původní kořisti ještě zbylo za záměrně zahraného divadla, které má za cíl utrápit zbývající trosku, která kdysi bývala člověkem, než potkala psychopata. K tomuto finálnímu, pro histrionku triumfálního konečného vítězství použije nic netušící novou obětˇ, kterou vám i okolí prezentuje jako dokonalou lásku, hrdinu jejího života a osvoboditele od zrůdy, jakou jste byly podle jejího tvrzení vy. Ovšem tuto novou obětˇ čeká ten stejný průběh vztahu, jako jste prožily vy.Může vás dokonce, když selžete a znovu se k ní vrátíte použít jako byl použit váš náhradník na vás, samozřejmě s tím, že za nějaký čas budete opět znehodnoceni a nahrazeni někým dalším. Ona sama nezůstane, s tím jsi budˇte jisti. Tak jako vás ulovila na svůj šarm, na svou vůni, dˇábelské oči a dokonale zahraný sex a tohle musím zdůraznit, ony sex používají čistě jenom k manipulaci, k upevnění svoji moci ve vztahu, jako platidlo za provedenou službu a když se dokonale topíte v jejím smrtonosném obětí klamného vztahu, sex vám odpírá, aby vás potrápila a zničila. Nejsou to opravdové ženy toužící po normálním láskyplném vztahu, ke kterému patří i vzájemná potěcha ze sexuálního styku. Jsou to duševní zrůdy bez citu, lásky a svědomí a za falešnou fasádou dokonalé ženy, kterou vám hraje,se skrývá jejich pravá tvář - zhmotnělé zlo v čisté podobě. Stále a pořád dokola si to uvědomujte, vzpomínejte na ty chvíle, kdy její maska nachvíli spadla a vy jste viděli její opravdovou tvář, tvář šelmy dychtící zničit váš život, uhasit vaše vnitřní světlo. Vzpomenˇte na tu bolest co vám zbůsobyla, jak vás ponižovala, obelhávala, podváděla a to všechno bez jakýchkoliv výčitek svědomí. Jak pak taky by mohla mít výčitky svědomí, když žádné svědomí nemá ! Ony jsou klam, to všechno co jste s ní prožili byla jen lež a klam, i ten rádoby dokonalý sex byl z její strany pouze klam. Zahraje vám cokoliv, co z vás vyčte a to jen pro to aby získala moc nad vámi, vaše peníze, váš majetek, váš život, vaši duši. Prosím vás všechny, co tohle čtete, už se k ní nesmíte nikdy vrátit - NIKDY !!!. Přerušte s ní veškeré kontakty, změnˇte si číslo telefonu, zrušte svůj stávající e-mail, nereagujte na její snahu o komunikaci s vámi a nesledujte její profily na sociálních sítích, bude se vás snažit znovu a znovu zatáhnout do její hry, ignorujte to ! Jen takto se můžete osvobodit. Budˇte vděční za to, že jste od ní pryč a děkujte bohu, že vás osvobodil. Znovu na vás naléhám moji milí, už nikdy se k ní prosím nevracejte ! Nejsou to ženy, ale jsou to temné zrůdy. Pryč od nečistého, pryč od dˇábla !

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 06:07)

Někdy se zamýšlím nad tím, proč tyto ženy mohou takto beztrestně páchat zlo na normálních lidech. Je vůbec něco co by jim vadilo? Vím, jsou bez svědomí, vím odejít je mé osvobození,ale ony si najdou dalšího, nedá se tomu nějak zabránit ?

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 06:07)

Někteří muži se rozhodnou vzít zákon do vlastních rukou, a podobnou ženu usmrtí. Je to sice lidsky pochopitelné, ale bohužel to i tak odnesou ztrátou vlastní svobody. Právní systém je krutý.

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

No právě, to jen ublížím sám sobě, tohle je už extrém. Pokud jsem ji nepoznal, netušil jsem, že takové zrůdy existují, ok má chyba,ale ony vesele pokračují dál a finančně,duševně zničí dalšího ...na ně fakt nic neplatí ?

Danny (Pá, 3. 7. 2020 - 12:07)

Zdravím vás moji milí ! Především tobě Petře, bych chtěl napsat, neobvinˇuj sám sebe, že jsi na začátku nepoznal, kdo ona je ve skutečnosti. Ony jsou mistrině klamu a mají vystudovanou vysokou školu ve lži a předstírání. Oklamat dokážou skoro každého, mají v sobě " dar od toho Zlého" přečíst tvoje nitro a podle toho ti následně zahrajou divadlo, aby tě chytli, tak jako např. hlubokomořská ryba Dˇas mořský, využívá svého světélkujícího orgánu k tomu, aby nalákala v tmavé hloubce na své světýlko obětˇ, oklamala ji a doslova si ji přivedla až do chřtánu a sežrala ji, tak velmi podobnou lstí jsme byly polapeni, do nenasytných úst šelmy i my. Já osobně jsem žil v klamu z histrionkou dlouhých devatenáct let a dvakrát od ní utekl a dvakrát se vrátil zpátky do toho pekla. Nestydˇ se za to, oklamaných je mnoho a někteří, co se stali kořistí těchto lidských šelem, za to zaplatili cenu nejvyšší - svým životem. Ty jsi však byl osvobozen, jsi sice pln bolesti a vnitřního zmatku, ale žiješ a jsi svobodný ! Už nesloužíš zlu, ale co hlavně tato zkušenost ti hodně dala, možná si to zatím neuvědomuješ, tedˇ už rozpoznáš zlo. Užívej svého citu, svého svědomí, svého nitra a nauč se z něho číst a naslouchat mu. Já vím, je to těžké, hlavně na začátku, ale snaž se odprostit od nenávisti, zloby a touze po pomstě. Připravila mne o 19 let života, o veškerý majetek, o část zdravý, ale věř mi, nebylo to jednoduché, tedˇ už k ní necítím nenávist, ale mám se před ní napozoru, jsem ostražitý, čtu mezi řádky. Je třeba vědět a stále si to připomínat, že proti tobě stojí predátor a ke lvu se přeci neotočíš z důvěrou zády, potom se dá očekávat, že tě roztrhá. Když s ní nemáš dítě, tak jako já, tak ti doporučuji naprosto ukončit veškerý kontakt a hlavně se nenechat za žádnou cenu vtáhnout zpátky, jde ji o to, zničit tě a to bez ohledu na to z jakou lží zase přijde. Hlavně neberte mstu do vlastních rukou, nebotˇ kdo tasí meč, mečem hyne. Chce to čas, hodně času a dojde u tebe k uzdravení. To co se ti jeví, jako že histrionka vyhrává, že není spravedlnost, že je štastná a ty, že jsi prohrál, tak věz že je to jenom tvůj vnějškový dojem a to právě ony chtějí. Pravda je taková, že ona opět prohrála, nepodařilo se jí tebe zničit, ani už nad tebou nemá moc, už jí nesloužíš a neobdivuješ ji a věř tomu, že tohle ji velmi tíží, dokonce víc než si myslíš. Největší vaši pomstou totiž moji milí je, když žijete štastný život, plný radosti a lásky, svobodný a plný světla - tohle ony nenávidí, zuří a zmýtají se jako jejich otec had. Nenávidí život, lásku a světlo a koupou se a doslova dychtí po utrpení, neštěstí a smutku lidí. Proto milujte život, lásku a světlo a radujte se ze stvoření každý den a to je vaše nejlepší pomsta !

Petr (Pá, 3. 7. 2020 - 13:07)

Danny, opět krásně napsáno, souhlasím a děkuji. Hlavně mi šlo i o to, že tyhle stvoření si v klidu najdou jinou oběť a beztrestně někoho jiného vysají. Ano asi nejde se mstít,ale aspoň kdyby tomu šlo nějak zabránit, upozornit na to, že tato osoba je nemocná...

Danny (So, 4. 7. 2020 - 00:07)

Je naprosto přirozené, že citlivého člověka z dobrým srdcem, když je svědkem takových nepravostí, tak ho to nenechá bez pohnutí. Velmi dobře rozumím Petře tvým pocitům beznaděje, hořkosti a vnitřního neklidu. Tento svět je plný nepravosti a zlo zdánlivě vítězí, ale věz, že na konci cesty každého ničemníka zeje hluboká jáma. Kdo co zaseje, tak si taky sklidí. Někdy se zdá, že se zlému člověku daří, ale když budeš sledovat jeho cestu života delší dobu, tak teprve zjistíš, že tomu tak není. Útěchou pro teb e může být to, že ti z jistotou mohu říci, že tito zlý lidé nejsou, nebudou a ani nemůžou být nikdy štˇastní. Jejich celková nenasytnost v nich vytváří pocit nicotnosti, neuspokojení a neustálého neklidu. Jsou stále negativní a nedokážou nic skutečně cítit, prožít. Jediné co oni opravdu cítí je zloba, závist, nenávist a velmi krátké chvilky radosti z cizího utrpení a moci nad člověkem. Ty měj radost, výskej a skákej, že jsi přežil. Dostalo se ti zpátky tvé svobody, děkuj za to bohu a žij ! Hlavně se nenech stáhnout dolů, myšlenkami na sebevraždu, to by histrionka chtěla, to by bylo její triumfální vítězství. Nenech zlo zvítězit a poraž ho tím, že budeš žít radostným a štˇastným životem, budeš konat dobro a proti zlu postavíš pravdu. Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že jsem zkoušel spolupracovat z orgány státní zprávy a narazil jsem na neochotu, lenost daných úředníků a aroganci z jejich strany. Neříkám rozhodně že jsou takový všichni úředníci, jistě se mezi nimi najdou i dobří a slušní lidé, ale bohužel tam velmi často sedí známí a příbuzní, klientelismus a ruka ruku myje. Takový lidé mají jisté, pohodlné, teplé místečko ve státní zprávě a svou leností a ignorantsvím napomáhají či přímo činí zlo. Tím samozřejmě nenabádám nikoho k tomu, aby všechno vzdal, hodil flintu do žita a dal si klapky na oči, naopak je třeba hájit pravdu, spravedlnost a lásku.

Petr (So, 4. 7. 2020 - 06:07)

ano, žádná pokora,žádná lítost, nikdy jsem u ní neviděl za ty tři roky slzu, jen chlad a opovržení. Báječná přitažlivá žena, ale pozor pokud ji třeba číšník přinesl později jídlo nebo se nechoval jak měl, až jsem se za ni kolikrát styděl. Její syn byl chudák, který byl milován a bit a neustále pranýřován za maličkosti. V počátku nejlepší žena na světě, ke konci, kdy už měla jinou oběť tak se snažila ze mne vytáhnout co nejvíce peněz. Naštěstí jsem ji větší obnos nedal, to bych už nikdy neviděl, malé půjčky slibovla vrátit druhý den, byly z toho tři měsíce. Ano, jen občas jsem cítil, že ji vadí to, když po nevěrách a různých rozchodech a zase scházení jsem chtěl sám odejít, tak to ji vadilo, byla překvapena a tehdy jsem cítil, že ji to vadí. Dnes se už naštěstí neozývá( cca rok), má prý dokonalou známost, plánuje svatbu. Ve mě zůstaly otázky...proč mi vstoupila do života a mnohokrát jsem byl podle ni já ten psychopat a nemocný člověk, tak někdy přemýšlím, jestli to tak není ?

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Bohužel, za mstu se dneska platí. Všude jsou kamery, přes mobil lze monitorovat tvůj pohyb a tvoje kontakty, elektronicky lze stopovat tvoje finanční transakce, všude mají k dispozici testovací soupravy na DNA, a do toho všeho teď ještě nastupují i drony. Nicméně dokud jsi na svobodě, můžeš udržet kontrolu sebevraždou.

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 06:07)

Danny, moc dobře napsáno

Radovan (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

Njn chlapi, je to tezke nepodlehnout a nenechat se znovu obelhat. Casto po ni zatouzim, kdyz v praci na chodbe ucitim jeji vuni, kdyz zahlednu nekoho ji podobneho, vsimnu si jejiho auta,..... ale je to zaroven pocit jako kdyz jsem se uz jednou poradne spalil. Snazila se mnou udrzet kontakt, ale jsem proste presvedcen, ze je to jen jeji hra, aby me ovladala a znovu vysavala pro svuj zisk. Je mi to moc lito, ale vim, ze neni jine cesty. Asi ji uz nikdy nebudu verit. Zamysleli jste se nekdy nad tim, co je to jim odpustit? Muzu ji odpustit a zaroven ji uz neverit? Investoval jsem do ni nejvic casu a citu jako nikomu jinemu. Abych ji zacal znovu verit, musela by udelat neco srovnatelneho. Neco, co ji bude stat podobne usili....a to se nkdy nestane. Proto pro me je asi jedinou cestou nechat ji "mrtvou"...a ta, kterou potkavam povazovat za cizi, o kterou se nikdy znovu nebudu zajimat. ...ona zustane navzdy cizi....chjo...a tolik o ni vim, ze jsem k ni mel vztah jsk k nekomu z nejblizsi rodiny.

Petr (Út, 30. 6. 2020 - 20:06)

já s ní prožil tři roky, tři roky jako na horské dráze,nahoru dolů,co mi ten vztah dal? Nic..krásný sex? To umí i normální holky, dal mi závislost, která se těžce léčí.Jako jiné závislosti, člověk trpí jak zvíře, daň za hloupost ? Nevím...musím se toho zbavit..zapomenout,nechat pracovat čas..jiná cesta není

Danny (Ne, 21. 6. 2020 - 22:06)

Po velmi dlouhé době zdravím všechny přeživší oběti a přeji všem uzdravení po vztahu z ryzím Zlem. Můj velký pozdrav patří především Jirkovi, na tomto diskuzním blogu, již legendou a veteránem, co se snaží pomáhat všem obětem a za to mu náleží veliké poděkování. Taky bych se chtěl zeptat co je ze Zničeným, protože poslední informace o něm, které se mi dostaly, byly neveselé a pravděpodobně se nechal znovu vtáhnout do vztahu z histrionkou. Mám o něho veliké obavy, protože tyto vztahy nekončí pro obětˇ nikdy dobře. Jestli o něm někdo něco víte, tak mi to prosím napište, děkuji. Jinak chci informovat všechny oběti histrionských tyranů, že vyšla velmi kvalitní kniha, která je určena všem obětem toxických partnerů. Je přeložena z amerického originálu a její český překlad zní PSYCHOPAT VE VAŠÍ POSTELI, manipulace a psychický teror ve vztahu. Knihu napsal Jackson MacKenzie, zakladatel a spoluautor pomocné internetové komunity pro oběti psychopatů, sociopatů, narcistů a jiných toxických osob - PSYCHOPATHFREE.COM. Velmi přínosná kniha pro uzdravení se z následků vztahu s psychopatem, s osobou mající některou z takzvaných poruch osobnosti typu B. Kniha je celkově velmi čtivá, plná kvalitních informací, zajímavých postřehů a velmi citlivého přístupu k tomuto tématu. Jsem přesvědčen, že je to dáno autorovou vlastní životní zkušeností, nebotˇ on sám byl obětí vztahu z toxickým partnerem a celkově to ovlivnilo jeho nový pohled na svět. Kniha PSYCHOPAT VE VAŠÍ POSTELI vyšla v roce 2020 u nakladatelství PORTÁL, s.r.o, přeložena z anglického jazyka : Psychopath Free: Recovering from Emotionally Abusive Relationships With Narcissists, Sociopaths, and Other Toxic People.

Petr (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

ahoj se Zničeným jsem si psal, bohužel se odmlčel, je to asi tak půl rok. Byl na ni velmi závislý....nedal na žádnou radu

Reklama

Přidat komentář