Reklama

masturbace vdaných žen

Jarka (Ne, 16. 8. 2020 - 09:08)

Ahoj holky, jaké máte při masturbaci představy? Já jsem ujetá na incest, sex v rodině a podobné hrátky, vždycky se u takových představ super udělám.

Andy (Po, 20. 7. 2020 - 22:07)

Dělám si to dvakrát denně nejraději to mám před spaním, neskutečně se uvolním a dosáhnu neskutečného orgasmu.

Andy (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Tak co zas mi utekl co mám dělat

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

Děvčata máte tak silný orgasmus, že vám brnění projíždí celým tělem?

Peťa (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

Silný orgasmus dosáhnu pouze vlastní rukou. Žádný muž, ani manžel toho není
a nebyl schopen. Masturbaci beru jako častý doplněk mého sexuálního života a uspokojujeme se i vzájemně.

Steve (Čt, 23. 7. 2020 - 00:07)

To je divný ... někde bude asi chyba. Pánové jsou struční nebo málo dráždí? Nebo v čem si myslíš že může být zakopán pes?

Peťa (Čt, 23. 7. 2020 - 22:07)

Chyba není nikde, pánové jsou v jádru schopní, ale nejsilněji ograsmus mám, když si to udělám sama kdy chci, jak chci, přitlačím kde chci, dělám si to tak dlouho jak potřebuji. Podotýkám jako doplněk častého kvalitního sexu.

Abe (Ne, 9. 8. 2020 - 02:08)

Je to tak. Kdo se vyzná ve svém těle, dokáže si udělat rozkoš tak, jak potřebuje. A to co děláme mimo sebe, děláme pro své miláčky a co nejlépe, aby i oni byli maximálně šťastní.

Zdeněk (Čt, 23. 7. 2020 - 03:07)

Neotravuj a jdi si vyhonit svého psa

Lenka (Pá, 3. 7. 2020 - 23:07)

Skoro ano, ale pipina se mi málem roztrhne roztrhne a utírat se můžu ručníkem

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

Jsem vdaná 11let a masturbovala jsem jen občas. Manžel to dělal a dělá každý den, tak za ta létá jsem se přizpůsobila a vytvořila si závislost a masturbuji dvakrát denně, někdy musím i víckrát a nejlepší je naše společná ranní mastubace zakončená sexem. Je to absolutně návykové a tělo si řekne samo, kdy chce uspokojit.

Maja (Út, 30. 6. 2020 - 07:06)

Lenko,jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi,ty jsi si zvykla,ale ono jemu to tak dlouho nevydrzi,telo starne a slabne a jeho muzstvi uz nebude potrebovet tak casty sex a ty budes na chuti a manzel nic,uvidis ze budes hledat pomoc a najdes ji v pejskovi,posloucha na slovo,neodmlouva,ma vydrz,nechlasta,nekouri a hlavne chce byt stale s tebou a kdyz se nauci te poradne obstastnit tak se ho nezbavis,budes mit pipinu stale veselou a tobe bude jako v mladi,uvidis takovy pocit plnosti se asi neda ani popsat,jak se chveju,kdybych nesedela tak asi spadnu a kdyz jsem na ctyrech tak si hlavu polozim na polstarek na zemi abych poradne vyspulila pipinku a uz jenom prozivam nekonecne lizani a pichani,je jak stroj.

Lenka (Út, 30. 6. 2020 - 08:06)

Něco na tom možná bude na chuti jsem pořád a dá se říct, že stále víc a víc, ale s pejskem co bych asi nedala. To upřednostním a zasunu vibrátory jiné pomůcky se kterýma se taky nádherně udělám.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 09:06)

Je to o předsudcích a jak jedna psala , je jen o to první zakleknutí .

Daja (Út, 30. 6. 2020 - 09:06)

Jsem vdana, manzel mne zanedbava jiz delsi dobu, chodi casto za kamarady do hospody a o sex uz moc nema zajem. Ja mam sex moc rada, nedostavalo se mi ho a tak jsem propadla masturbaci. Delam si to denne i nekolikrat, hlavne vecer pred spanim. Taky jsem si myslela, ze sex s pejskem je tabu, nedovedla jsem si to predstavit. Jednou takhle vecer jsem v kresle u TV jsem si to delala a najednou mi skocil do klina ten nas, strkal mi hlavu pod kosilku a cichal k ni. Jak jsem jiz byla vzrusena, nevim co mne to napadlo, neodehnala jsem ho. Vsimla jsem si, ze ma venku tu svou mrkvicku, coz me vzrusilo jeste vic. Zatouzila jsem po cizim dotyku a nechala ho, zacal mi ji lizat, jazycek mu kmital a ja udelala nekolikrat za sebou jako nikdy predtim. Delame to takhle spolu asi mesic a je to fajn.

Cutekid (Čt, 30. 7. 2020 - 02:07)

Wooooow to je vzrusujici! Laka mne to taky vyzkouset!

Maja (Pá, 3. 7. 2020 - 07:07)

A uz jsi vyzkousela jaho pindulu?az budes hodne vzrusena tak ho pripust a uvidis ten mazec,to zadny chlap nedokaze,4× za sebou az jsem uz nemohla a musela prekrizit nohy.

Petr (Út, 30. 6. 2020 - 10:06)

Sex máme hodně často, bohužel mi to nestačí, žena nestíhá moje potřeby a musím ho ještě ke spokojenosti několikrát pohonit. Může to být téma i opačně masturbace ženatých mužů a masturbuji několikrát za den. Pokud vím tuto činnost provádí mnoho žen i mužů, jen to nepřiznají , přesto sebeuspokojení je naprosto přirozené. Pejsek mi asi nepomůže?

Janina (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

Taky se moc ráda uspokojím, přítel je většinou mimo, udělám si to jak chci a kdy chci , začínám probuzením každé ráno a pak i několikrát za den. Masturbují všichni jen někteří možná více a mojí rodiče to například nepřiznali nikdy, ikdyž jsem viděla, jak to tajně dělají.

Maja (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Je zajimave ze kdyz jsme venku tak jak ma voditko jakoby vedel ze nesmi nic delat a jak dorazime domu tak ma cumacek stale blizko pipiny a ceka az mu ji nastavim,je to usmevne ale je kneutakani a toho si cenim nejvic.

Reklama

Přidat komentář