Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Nějak jsi zapomeň,jak jsi ukáčka miloval. A to budou mít vaši radost, až se tam Miluna zjeví.

Ota (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Tak jim Milušku představim.Tak nejdřív to se mnou ukončil Sergej a ty ostatní mi nějak pomizeli a teď když je mezi nima Kovid tak proto jsem to Milušce psal ať se jim vyhýbá.

a řekni (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Milušce at sebou vezme všechy děti a Sergeje, at jsou vaši v obraze.

Ota (Po, 29. 6. 2020 - 22:06)

Miluško a proč se hádáte s klukem? To je o držku jestli tam máš vir takhle blízko.Já už se chci s tebou tak sejít a nevim jak.

Miluna (Út, 30. 6. 2020 - 11:06)

Nechtěla sem aby šli pro vysvědčení a aby nešel na brigádu,tak jsme se s klukem hádali.Chtěla sem ať nedělaji nic co nemusí nutně.Ale babi s dědou i přes riziko rozhodli že ať jdou.Kluk mi řekl že už sem se z toho zbláznila.No myslela sem to dobře ale chtěli se rozloučit se třídou,což taky chápu ale neni to lehký.Vysvědčení přinesli krásný,Zdena samé jedničky a kluk tři dvojky.Ale opět zas budu v napětí jestli se nenakazili.No a mě končí rozvoz dnes tak je mi divně a smutnim.Pořád taky nevim kdy se uvidíme.Jedině že bych k tobě zajela někdy na návštěvu.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

a to je dobrej nápad. nezapomeň fotit, ať můžeme kouknout

Miluna (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Co? To mam fotit Otovo byt? To by mi přišlo blbý.

di (Ne, 28. 6. 2020 - 15:06)

Roušky už stejně mládež nenosí ani v autobusu. Když nastupují tak ji mají a v busu ji sundají.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Velká chyba,pak to nemá přibývat.Lidi jsou hloupý a nepoučitelní,nenaučili se nic.Když se všechno rozvolnilo pravidla roušek mají pokračovat dál.Vir nikam nezmizel.Teď se ukáže kolik mezi námi chodí hlupáků,kteří to od středy sundají.

Miluna (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Máte pravdu narozdíl od toho prvního anonyma podemnou.To sem teď byla u rodičů a sem zase nešťastná kdybych třeba byla nakažená tak mam blbý pocity.S každou návštěvou tam jdu s nejistotou.Do toho kluk začal mít choutky jít na brigádu jenže si vymyslel blbou kterou sem mu zatrhla,tak je mi to líto ale už se prostě bojim všeho.Po zkušenostech z mojí nákazy už nevěřim ničemu.Je to peklo žít s těmahle pocitama.Miu sem ráda že si dala o sobě vědět.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

Už je to prostě na nic a nikdo neví co s tím.Nakaženci přibývají ale hlavně že od prvního nemusí být už roušky ani v uzavřených prostorech a největší chyba otevření hranic aby mohli jezdit ven,to neměli dělat.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Ano, ale psala také, že teď už zase pracovat nechce. Takže si práci nebude hledat.

Mia 22 (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Milu jsem v poho, jen mám ted hodně práce a večer jsem unavená, tak si jen občas přečtu co je nového. No nemám k tomu co dodat, tak nepíši.

Miluno, (So, 27. 6. 2020 - 15:06)

co má koronavirus společnýho s tvojím zaměstnáváním. V pracovním procesu jsi zařazena už víc než půlku života a zatím tě odvšude vyhodili buď kvůli agresivitě nebo absencím, neplněním pracovních povinností

chápej (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Miluně se líbil rozvoz jídla, pze ji baví řízení auta. S koronou to má společného, že tam byla jako brigádnice v době omezení, tedy dočasně. Teď Miluně tato práce skončila a je jí to líto. Nic složitého

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Neboli Miluna může koroně děkovat za to, že měla dva měsíce práci, která ji relativně bavila.

ne (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Korona Miluně vzala i dala. Předtím měla se Sergejem stejnou práci, která ji bavila a rozuměla si i s jinými lidmi. Díky koroně se propouštělo a rozvoz si našla s vědomím, že je to do konce června. Nouzové řešení. Na rozdíl od Oty se Miluna snažila o sebe postarat.

pozorující (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Tak co Pilsnerko jak bylo na dovolený? A bylo tam hodně lidí nebo kvůli Koronaviru jich jezdí méně?

Pils (Pá, 26. 6. 2020 - 17:06)

Je toto možné? Podívám se sem po pár dnech a hned narazím na dotaz. :) Pozorující, na dovče bylo fajn, lidí bylo nejdříve minimum, ale během 10 dnů začali najíždět. Co bylo ale úžasné - nikdy jsem za ta léta neviděla tak čistočisté moře! Tomu korona vysloveně prospěla. Dlouho žádní lidé, žádné lodě. Bylo od světle zelené do kobaltově modré barvy, a bylo nádherné! Bohužel už jsem ho musela opustit a už makám na chalupě. Duchem jsem ale ještě tam a slyším to šplouchání.

já ho znám (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

chodil se mnou na ekonomku, šprt :-)

Reklama

Přidat komentář