Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Co? To mam fotit Otovo byt? To by mi přišlo blbý.

di (Ne, 28. 6. 2020 - 15:06)

Roušky už stejně mládež nenosí ani v autobusu. Když nastupují tak ji mají a v busu ji sundají.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Velká chyba,pak to nemá přibývat.Lidi jsou hloupý a nepoučitelní,nenaučili se nic.Když se všechno rozvolnilo pravidla roušek mají pokračovat dál.Vir nikam nezmizel.Teď se ukáže kolik mezi námi chodí hlupáků,kteří to od středy sundají.

Miluna (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Máte pravdu narozdíl od toho prvního anonyma podemnou.To sem teď byla u rodičů a sem zase nešťastná kdybych třeba byla nakažená tak mam blbý pocity.S každou návštěvou tam jdu s nejistotou.Do toho kluk začal mít choutky jít na brigádu jenže si vymyslel blbou kterou sem mu zatrhla,tak je mi to líto ale už se prostě bojim všeho.Po zkušenostech z mojí nákazy už nevěřim ničemu.Je to peklo žít s těmahle pocitama.Miu sem ráda že si dala o sobě vědět.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

Už je to prostě na nic a nikdo neví co s tím.Nakaženci přibývají ale hlavně že od prvního nemusí být už roušky ani v uzavřených prostorech a největší chyba otevření hranic aby mohli jezdit ven,to neměli dělat.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Ano, ale psala také, že teď už zase pracovat nechce. Takže si práci nebude hledat.

Mia 22 (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Milu jsem v poho, jen mám ted hodně práce a večer jsem unavená, tak si jen občas přečtu co je nového. No nemám k tomu co dodat, tak nepíši.

Miluno, (So, 27. 6. 2020 - 15:06)

co má koronavirus společnýho s tvojím zaměstnáváním. V pracovním procesu jsi zařazena už víc než půlku života a zatím tě odvšude vyhodili buď kvůli agresivitě nebo absencím, neplněním pracovních povinností

chápej (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Miluně se líbil rozvoz jídla, pze ji baví řízení auta. S koronou to má společného, že tam byla jako brigádnice v době omezení, tedy dočasně. Teď Miluně tato práce skončila a je jí to líto. Nic složitého

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Neboli Miluna může koroně děkovat za to, že měla dva měsíce práci, která ji relativně bavila.

ne (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Korona Miluně vzala i dala. Předtím měla se Sergejem stejnou práci, která ji bavila a rozuměla si i s jinými lidmi. Díky koroně se propouštělo a rozvoz si našla s vědomím, že je to do konce června. Nouzové řešení. Na rozdíl od Oty se Miluna snažila o sebe postarat.

pozorující (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Tak co Pilsnerko jak bylo na dovolený? A bylo tam hodně lidí nebo kvůli Koronaviru jich jezdí méně?

Pils (Pá, 26. 6. 2020 - 17:06)

Je toto možné? Podívám se sem po pár dnech a hned narazím na dotaz. :) Pozorující, na dovče bylo fajn, lidí bylo nejdříve minimum, ale během 10 dnů začali najíždět. Co bylo ale úžasné - nikdy jsem za ta léta neviděla tak čistočisté moře! Tomu korona vysloveně prospěla. Dlouho žádní lidé, žádné lodě. Bylo od světle zelené do kobaltově modré barvy, a bylo nádherné! Bohužel už jsem ho musela opustit a už makám na chalupě. Duchem jsem ale ještě tam a slyším to šplouchání.

já ho znám (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

chodil se mnou na ekonomku, šprt :-)

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 07:06)

:-( nelži chodil do zvláštní školy začal se pak učit kuchařem.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

Já to vidím jako Aleš.Někdy je lepší nemít velkou zodpovědnost a chodit s volnou hlavou.Být tebou vrátím se zpátky tam na co máš rekvalifikaci.Akorát teď tím virem to může být složitější ale děti ti začnou jezdit do škol a je to to samé.Včera ti vedle hlavy pšíkla nějaká ženská tak to už máš riziko pořád.Plno lidí už na to nedbá a roušky nemají ani ve vnitřních prostorách.

aaale (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

Miluna nechce nic zkoušet, jen hledá, proč být naštvaná. A odnesla to Zdenka ... každý důvod dobrý.

:D (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

tak to je mazec kdyby to tak bylo.nadruhou stranu jestli to kdysi takhle chtěla a teď u dcerky vidí jak se jí to povedlo,tak si vzpoměla na sebe.ale odhad nemám jak by to zvládala.psala že ve škole měla špatné známky ale řidičák udělala.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Ale její dcery je to životní sen. Miluny životní sen je žít v teple, chodit do barů, sex a nemakat. Nebo se udála nějaká změna?

Miluna (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Tak z toho už je pravdivý jen to teplo a nemakat ale nemakat kvuli viru jinak sem měla teď snahu ale ten vir mě tu snahu zase bere.Dneska je perfektně pomalu 30°C tak sem ráda ale vůbec se mi nelíbí jak viru opět přibývá.Je to ošemetný někde lézt,tak sem opět bary vzdala a co se týká sexu sem už dlouho věrná.A co jak je Alešku,Mio? Mia už tu dlouho nebyla snad je v pořádku? A co vy Kači,Andy??

Reklama

Přidat komentář