Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

Už se to tlačí ,včera jsem nebyl .

Fatima (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Já taky

Domina (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

Seru

Pokakánek (Pá, 3. 7. 2020 - 15:07)

Hurááá teď je to tu príííma

Hnědák (Čt, 2. 7. 2020 - 09:07)

Jaký máte názor na chcaní prdelí?

Petr (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

A co to zkusit naopak? Pořiď si rektovezikální píštěl a moč stolici.

Dědko prtko (Út, 30. 6. 2020 - 20:06)

Právě sem si prd. Posral se já, starej zmrd.

Tetka Bětka (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

kouří krtka

UFO (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Ukončíme to hned v prvním kole :) vole o kofole

UFO SBĚRATEL (Út, 30. 6. 2020 - 11:06)

Data jsou stále nedostatečná. Dovalte mi nějaké další dotace na další zkoumání. Dosavadní chlastací párt... ehm... chtěl jsem vlastně říci... shromažďování informací nepřineslo dostatečně uspokojivé výsledky, aby jej bylo možné ukončit.

UFO (Út, 30. 6. 2020 - 09:06)

Data o lidstvu nasbírána, přesouváme se do laboratoře

Sběrač (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

Tak a teď už víte, co bylo tím sladkým ovocem :) nebo ne?

Scatter (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

Ještě větší kašpárek, než jsme si mysleli, milánku to je asi ten důvod proč sem si tu udělal registraci, to abych předešel hlupákům trpících rozdvojenou osobností :) Je to prima, psát si psát sám se sebou viď? Když už tě omrzelo vydávat se za slečny, tak se teď ukájíš vydáváním se za x lidí včetně mě. Co na takového narušence říct?, no asi nic, na to nic moc říct ani nejde. Ozajstný kokot tak akorát.

Petr (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

Jo,už je zo zmonitorované.

Petr (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

A on ty Scatterovy kraviny ještě někdo čte? Já vždycky když sem přijdu tak v první řadě se dívám na nicky a jak vidím Scatter tak to přeskakuju.

VV (Po, 29. 6. 2020 - 14:06)

Jediné ovoce, které to tvé chování přineslo je, že tě tu všichni mají dost. To si jako vážně myslíš, že to tvé chování je v pořádku? A když se tu chlubíš těma holkama, co tě sem stále přivádí? Možná si s někým píšeš, ale v reálu s tebou nechce žádná mít nic společnýho, když pozná jaký jsi člověk. Jenom aby polovina nebo i víc těch povídaček o holkách nebyla vymyšlená. Proč by sis jinak tady potřeboval shánět nové holky? Asi protože o člověka s chováním burana žádná holka nestojí! Nepomůže ti ani tisíckrát ji říci, že je to tvá princezna, protože buran zůstane buranem a o toho žádná holka nestojí.
Podíval jsem se i na první příspěvky, abych se přesvědčil jestli to tu bylo "království pokakaných děvčat", jak píšeš a viděl jsem klidnou diskusi mužů i žen. Takže nic takového o čem píšeš. To ty se to tady akorát snažíš rozvrátit na něco jiného.

Návštěvník (Po, 29. 6. 2020 - 13:06)

Občas sem nahlédnu. Ale podle mně to není soukromé Scatterovo téma, třeba že je pamětníkem. A jak už bylo naznačeno je to téma oboupohlavní. A ještě z názvu nevyplývá, že se jedná jen o plánované pokakávání. Já si například rád přečtu, když se někomu stane nehoda a jednoduše to nestihne. Jak praví klasik: Člověka to potěší, když slyší o neštěstí. :o))

Scatter (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Btw. předtím jsem to neřešil, když tu občas napsal třeba Pavel, už jsem si zvykl a překousl to, ač mi to činí i tak fyzicky nevolno, ale aby tu z 10ti příspěvků bylo 9 od naprosto retardovaných mentálně zaostalých howad, tak to ne, to už jsem prostě musel zakročit a věř že dobře vím co dělám a už to nese ovoce.

Scatter (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Ono je to těžký přehlížet, když je tady toho 90% že, nemám nic proti příspěvkům chlapů, ale normálních a ne jak se posrávají hovada jedny. Já s ebavím s holkama soukromně, tady píšu obdivné komenty jen, občas asi i na nějaký fake, ale to mě nijak neiirituje, spíš se pozastavuju nad tou nepopsatelnou ubohostí těch, co se tu vydávají za holky. To není ani úroveň ZŠ, opravdu ne.

Scatter (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Jinak mě je celkem fuk, jestli jsem si někdy udělal dobře nad smyšleným příspěvkem, já mám holky i v reálu, což vy ubohé nuly co si posráváte trenky a nemáte jasno ve své sexuální orientaci a spoustu drahoceného času zde strávíte vymýšlením báchorek a vydáváním se za opačné pohlaví, na to ani nejde nic říct, je politováníhodné, že takoví mrzáci existují, co mají tak smutnou náplň života a věnují čas takovýhle trapárně. :D Dokonce mě to teď i pobavilo, že takový primitivové můžou reálně existovat.

Reklama

Přidat komentář