Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Karel (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Chci se jen pro zajímavost zeptat jestli se někdy stalo aby si dítě o plenku řeklo samo.
Jenom mě to zajímá.

Jirka M (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Já ze začátku nosil Dry notes pyjama pants. Jenže pak už mě nestačili svoji kapacitou a musel jsem začít nosit jiné plány. Přes den nosím Tena flex super small. Umím si je v pohodě nasadit sám. A teď je ještě taky nosíš?

Kals (Ne, 28. 6. 2020 - 10:06)

Plenky nosím, nejčastěji to jsou seni super plus S, jsou to jedny z nejlepších plenek.

Jirka M (Po, 29. 6. 2020 - 17:06)

A to je nosíš, že je potřebuješ? Nebo jsi je dostal jako pojistku před nehodou? A ty si je dovedeš nasadit sám? Já u těch co mám na noc, jsou to Abena S4 si musím říct o pomoc mamce nebo tátovi. Po vykoupani vím, že bude následovat zabalení do pleny na noc. Potom dostanu pyžamo a to dlouhé v zimě, ale teď přes léto je krátké a jdu spát. Ráno se už obsloužím sám. Zajdu si do koupelny, kde použitou plenu v hodím, umeju se a vezmu si plenu na den. Po ak se vrátím do pokuje, kde se obleču a jdu normálně trávit den. Pokud cítím, že je plena už dost mokrá, tak se zajdu převléci a je to.

A (Čt, 25. 6. 2020 - 10:06)

Pro matesa já mám látkové pleny 80x80 a je mi o rok jsem starší a látkové pleny mi jsou krásné ale dostávám i jednorázové z obrázky jak si mamce řeknu tak takový mi dá není problém na noční spaní dostanu dvě látkové pleny a jednorázové pleny pro větší savost a když přijdu ze školy tak se musím celý vysvlect až do naha a zalehnout na postel a čekám na pleny vždy mne dávala mamka plenky vždy až večer ale záleží jak kdy. A nosíte punčocháče také? A dumlate třeba i dudlík já občas mám i stravu s kojenecké láhve.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

A jaký používáš dudlík v tak mladém věku? Nebo tě máma ještě kojí?

A (St, 24. 6. 2020 - 10:06)

Ano máš pravdu že pleny jsou pohodlné na nošení já jsem ráno taky dostal pleny ale i silonove punčocháče také teď jsem se musel vysvlect a čekám na čisté látkové pleny a přesně jednorázové pleny a normálně mám i punčocháče když jsem jen doma tak mám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a mám je jen tak a při každém přebalování dostávám i čisté punčocháče s plenkami mám i malou nohu 34 a dostávám i obuv prestige dětské dennimky modré barvě.

Mates (St, 24. 6. 2020 - 11:06)

Já mám teda radši jednorázové plenky, protože mi přijdou pohodlné a mají i celkem pěkný obrázky. Navíc látkový plenky by mi asi nebyly, protože mi je 12 a do jednorázových se vejdu, ale moc místa mi v nich už nezbývá.

Z (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Z

Z (So, 27. 6. 2020 - 23:06)

Z

Kals (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Jaké jednorázové plenky nosíš?

Mates (Čt, 25. 6. 2020 - 09:06)

Nosím plenky Babylove pyjama hoschen L, prodávají je v DM.

Kals (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

Ty jsem taky párkrát nosil, mají celkem pěkný obrázky a jsou pohodlný

Jirka M (So, 27. 6. 2020 - 07:06)

A nosil jsi je proč? Máš nehody v noci a nebo jen jako prevenci? Já nosím pleny od Teny. Jsou taky pohodlné a neprotečou mě. Na noc mám jiné. Přes den si je můžu vyměnit sám, ale na nic potřebuji pomoc od rodičů. Pleny musím nosit stále. Chodím i do speciální školy, kde to nevadí. Bavlněné pleny se mě zrovna moc nelíbí a totéž se týká jiných věcí co se používají pro malé děti.

Kals (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Nosím je, protože mám v noci nehody, občas je nosím i na dlouhý cesty, protože je šance, že usnu.

Kals (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Nosím je, protože mám v noci nehody, občas je nosím i na dlouhý cesty, protože je šance, že v autě usnu.

Kals (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Nosím je, protože mám v noci nehody, občas je nosím i na dlouhý cesty, protože je šance, že v autě usnu.

Kals (So, 27. 6. 2020 - 10:06)

Nosím je, protože mám v noci nehody, občas je nosím i na dlouhý cesty, protože je šance, že v autě usnu.

Mates (Pá, 26. 6. 2020 - 14:06)

Pokuď si chceš psát, tak mi napiš na messenger Marek Baumruk

Mates (St, 24. 6. 2020 - 00:06)

Nechápu co proti tomu někteří lidé mají, není na tom nic hrozného, pokud s tím dítě souhlasí a nevadí mu to. Občas jsou plenky prostě pohodlnější.

Reklama

Přidat komentář