Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Steve (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

Tady by se z těch příspěvků dala vydat přímo celá kniha pohádek ... :-D

Anonym 17 (tex… (Čt, 2. 7. 2020 - 00:07)

Steve pomoz mi, co ji mám rict, nechci jako aby mi ho vyhonila, to by na koupelych šlo citit a mne urcite zavrou xD

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 12:07)

To já bych si nechal líbit, pěkně se uvolnit a nechat si ho vyhonit

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 02:07)

Tak by ti ho vyhonila , nic tak neobvyklého by se nestalo . Jen klid , hlavně se neposrat !

anonym (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

zdravim vás, je mi 17 a jedu do lázěňského areálu. Budou tam i koupele kde si sednu do vany a ženy z personálu vám dají např. ovesnou,olejovou nebo bublinkovou koupel a v tom personálu jsou samé mladé prsaté ženy a já se bojím že když po koupeli ke mě příjdou a dají kolem mě osušku tak si myslim že tu dobu mě bude stát pennis a nevím co říct kdyby se na to ta žena zeptala. Poraďte prosím. (Minulý rok měla jedna žena z personálu morké bílé triko a já viděl skoro průhlednou podprsenku) poraďte co mám říct kdyby mi stálo u ní.
Děkuji

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Jdeme na to? jednoduché ne?

anonym (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

už je to doděláno. Neskutečný RAUŠ !

Alan (Ne, 28. 6. 2020 - 02:06)

ano matka pak mi ho vykourila od te doby spolu to delame asi jsme divny ale libi se nam to

Venca (So, 27. 6. 2020 - 14:06)

Ségra to chce taky vidět jak to dělám a tajně ji to ukazuji. Ona mi ho zkouší i sama honit,nejvíc se jí líbí,když už budu,tak mi ho začne honit najednou strašně rychle a já hned stříkàm jak protrhlej. Ukázal jsem ji ještě jednu techniku,když už to bude,ať mi jen stáhne kůži až k samému kořenu penisu a drží a já pak teču a dlouho,ale nestříkám.A to má ráda taky.

David (So, 27. 6. 2020 - 06:06)

Když už to bylo a šlo to,otevřela dveře moje ségra. S tím se nedalo nic. Ona jen vyprskla smíchy ,ale pak zůstala stát a čuměla a pak to chtěla ještě často ukázat jak to dělám a pak mi to jednou udělala sama a já jí vytek do dlaně.

Mirek (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

Ve škole v 15ti jsem si to dělal za školou až jsem se udělal na zem několikrát. Najednou chichichi a vedle v okně dvě spolužačky. Já myslel,že nebudu. Viděly všechno jak jsem se vystříkal a byly z naší třídy. Nakonec jsem s jednou z nich i chodil. To nevymyslíš. A měla to ráda do prcinky i do ruky a na obličej vytýct jako .

Anonym (Pá, 26. 6. 2020 - 19:06)

Měli jsme ve městě na hřišti akci a já si s kamarádkou po skončení akce zašel za keře a lízala mi ho, jak všeci odjeli tak moderátorka (30+) nás načapala a přidala se k nám. začali mi ho lízat a moderátorka mi ho honila v prsích. potom jsem šukal kamarádku, moderátoku jsem přitom prstil. pak jsem se vystříkal na obličej kamarádky potom na moderátorku. Měli jsme u sebe kapesníky takže se utřely. Teď s kamarádkou/ přítelkyní bydlím a píšeme si s moderátorkou a někdy k nám přijede a děláme trojku.

§! (So, 27. 6. 2020 - 01:06)

tak to je ještě blbější pohádka, než ta co napsal David. Kluci nevymýšlýte si takové blbiny. Moderátorka musela být z nějaké pomocné školy, ty blboune čurák se nelíže. Jak si se mohl vystříkat na obličej, to by musela být hodně blbá kráva. Jsem starej promiskuitní kurevník, pracoval jsem v podniku jako mistr už ve dvaceti, sám chlap mezi ženskými, vím co dovedou, jak se dovedly vtírat do přízně, ale takohle krviny bych napsat nemohl. Zažil jsem několikrát trojku, byly to sestry, ale není nic krásného, lepší je to z jednou babou, jen jednou se mi to podařilo 5x za odpoledne, ale jinak nějaký rekordy jak tvrdí někteří jelimani - jeden tvrdil že stříkal až na strop, jiný že až na skříň, to by musela ty místnost být pro trpaslíky.

a (Pá, 26. 6. 2020 - 20:06)

pak jsi se probudil a noha v nočníku

Kráska (Pá, 26. 6. 2020 - 19:06)

To já jsem s přítelem šukala v párty clubu na holčičím záchodě a přišla tam moje nejlepší kamrádka tak jsme taky měli trojku

David (Pá, 26. 6. 2020 - 00:06)

Jo a znám se s ní 12 let

Iveta (Pá, 26. 6. 2020 - 18:06)

Tak není co řešit a pěkně si to spolu užívejte.

Pavel (Čt, 25. 6. 2020 - 16:06)

Teď už to nijak neřeším, dřív jsem se schovával a styděl, ale teď honím i před sestrou, její kamarádkou, ta mi většinou pomůže a udělá to do konce za mě a před svojí holkou běžně a to hned ví, že mě to má udělat, stačí si ho jen trochu pohladit. Jednou mi to dělala kamarádka sestry a najednou přišla moje holka a tak aby ji ukázala, že je lepší, tak mi ho poprvé vykouřila až do konce a spolkla to. Tamta koukala a už mi ho kouří taky a holky se předhání, která bude lepší. Jsem zvědavý, kdy se něco stane a poperou se, nebo si něco vyvedou. Čekal jsem, že se ta moje holka naštve a už se mnou nebude chodit, ale nechce mě přenechat té druhé.

Maja (Čt, 25. 6. 2020 - 07:06)

Ano,spravny bracha,tak by to melo byt.

Lida (St, 24. 6. 2020 - 14:06)

Byla jsem doma sama tak jsem si vzala vidrátor od ségry a nahá v koupelně na stojáka si s nim zajížděla mezi pysky až mi tam vklouzl je mi 15 a panna už nejsem udělala jsem, si to sama vibroušem. Najednou se otevřely dveře a v nich brácha 17 let odpadly jim hodiny ve škole. Říká co ty tady vyvádíš, jen jsem stačila říci že si hraji s vibrátorem on mi ho vzal zasunul do pipiny a udělal mě.

Reklama

Přidat komentář