Reklama

Močení jako erotická aktivita

Pavel (Ne, 25. 4. 2021 - 20:04)

Vyčuráš se do pusy i mě?

Letec Meresjev (Po, 26. 4. 2021 - 22:04)

Nemám s tím problém se ti vychcat do huby.

Holkočůr (St, 2. 9. 2020 - 15:09)

Anežko přijedu a nechám si to od tebe celý vypustit do huby. Kdy a kam?

Anežka Hodino… (St, 2. 9. 2020 - 15:09)

Beroun, jestli chceš . Na kocandě u Elišky.

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 07:08)

Mně se líbilo,když mi kamarádka ukazovala jak chčije v kleče dozadu,Pak mi pochcala čůráka a já jí píču.

Haxy (So, 29. 8. 2020 - 07:08)

Já b ch ti tam i nestala,dobitku.

Hana (Út, 11. 8. 2020 - 16:08)

Já se dokážu taky při sexu vyčůrat je to sice dost problematické ale když se na to soustředím tak to jde a manželovi se to líbí. On mě taky po výstřiku až si přehodí ventil taky počůrá.Ale to děláme jenom ve sprše.

Pavel (Út, 11. 8. 2020 - 18:08)

Mám taky takovou počůrandu a je to boží. Jen kromě postele to udělá všude.

Honimir Mrdan (St, 5. 8. 2020 - 23:08)

Kdysi jsem prcal ve trojce s jedním manželským párem a když jsem vystrikal tu ženskou, tak ten chlap chtěl abych na něj pustil svuj piss. A tak co bych pro něj neudělal, řekl jsem mu ať si klekne a přímo před jeho ženou jsem mu nachcal do huby a na ksicht.

VM (Ne, 19. 7. 2020 - 17:07)

Stalo se mi to s holkou v parku na zastrčené lavičce. Tam si to děláme rukou a i pusou. Nedávno se ale stalo víc. Vyhrnula šaty a nasedla na mě, já měl jen rozepnuté džíny a stažené boxerky. Jak se na mě pohybovala, tak najednou přestala a cítím teplé mokro. Říkal jsem si, že by se tak moc udělala? Jenže to nepřestávalo a bylo to docela příjemné. Potom zase pokračovala v pohybech, až jsem se udělal a to do ní. To jsem se zděsil, protože jsem neměl ochranu. Když slezla, tak jsem zjistil, že se počůrala. Tak koukám na tu spoušť a na ní. Ona jen jestli neznám piss, že sejí moc chtělo a zase se jí nechtělo přerušovat šukání a tak že to pustila. A jestli se mi to prý líbilo a že je zabezpečená. No co říct, když už mě to začínalo studit. Jen jsem prohlásil, že nevím, že jsem čůrání ještě nezažil. Domů jsem se vplížil a rychle do pokoje se svlíknout, schovat to a rychle do koupelny. Ráno jsem věci tajně vypral, sestra sice koukala co blbnu, ale nic nezjistila. Když se to stalo podruhé, tak mě už rodiče přichytili. Musel jsem s pravdou ven, řekli na to jen něco jako aha a ať jí hlavně neudělám dítě a věci ať dám do kbelíku. Sestra to slyšela a plácla mě po zádech s poznámkou ty šťastlivče. Nic šťastného na tom nevidím. Jen jak to řešit, odkopnout ji, ale když je jinak tak skvělá. Probíral jsem to se sestrou, je starší a ta nechápe, proč si to neužívám.

Karel (Po, 27. 7. 2020 - 12:07)

Milý VM, tvoje sestra má pravdu. Také nechápu, proč si to neužíváš. Buď šťastný, že ta holka dokáže močit, když má ptáka v kundě. To dokáže málokterá. Já jsem to sice zažil taky, ale ta holka si musela před tím, než začala močit mého ptáka vyndat z kundy. Takže to neřeš a užívej si to. Co by za to dali jiní.

VM (St, 29. 7. 2020 - 16:07)

Každému se líbí něco jiného. Jít domů počůraný zase tak skvělá věc není. A když se to mojí sestře líbí, tak ať si to s ní jde dělat. Zatím jsem tomu na chuť nepřišel a kdo ví jestli vůbec někdy příjdu.

Věrka (Čt, 25. 6. 2020 - 16:06)

Běžně při sexu čůrám, buď před zásunem, nebo při přerušení zásunu a nebo když jsem tak uvolněná, že to ani neovládnu a pustím to. Stane se ovšem, že je pak mokré i to co bych moc nechtěla, ale stane se. Ono v tu chvíli je mi to stejně jedno.

Mi. H. (Ne, 25. 4. 2021 - 20:04)

Ahoj, tak to tvému chlapovi závidím, já bych za to dal cokoli.

Tom (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

To je moc krásný, je jedno kam čůráš, hlavně že čůráš a pustíš to ze sebe ven.

Hovnoslav Kund (Ne, 19. 7. 2020 - 12:07)

A tobě chčije do huby jenom jeden chlap a nebo dva najednou,popřípadě jeden po druhém?
A honíš si přitom šaška,ty šašku?

Hovnoslav Kund (Ne, 19. 7. 2020 - 12:07)

A tobě chčije do huby jenom jeden chlap a nebo dva najednou,popřípadě jeden po druhém?
A honíš si přitom šaška,ty šašku?

Adéla (St, 24. 6. 2020 - 13:06)

Mého muže i mě vzrušuje když před ním rotáhnu doširoka nohy chlupatice se rozevře a vytryskne krásný gejzír přímo na nej a on mi se zase trefuje svým proudem do močící pičky. To vše děláme ve sprchovavím koutě. A pak si jdeme v klidku do postele zašukat.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Adél, jsi boží že se neholíš. Musí to být krásná podívaná.

Davel (St, 24. 6. 2020 - 14:06)

Adélo, a už ti ho tam někdy strčil, když jsi ji měla počůranou?

Reklama

Přidat komentář