Reklama

clenbuterol

-xxx- (St, 22. 1. 2014 - 20:01)

je možné že nefunguje na všechny lidi?

clenbuterol (Ne, 19. 1. 2014 - 16:01)

soap kde jsi sehnal clenbuterol .. dík [email protected]

SOAP (Út, 14. 1. 2014 - 13:01)

Já jsem si dnes vzal první...čau zatím vše v pohodě?Díky.

Tom (Út, 7. 1. 2014 - 23:01)

Já jsem si dnes vzal první tabletu clenbuterolu asi ve 13:00 a o hodinu na to jsem se trošku začal třepat a ted večer mě bolí dost hlava :D uvidím jak s tím budu pokračovat, ted vážím 95 Kg a napíšu zhruba za měsíc co a jak jsem dopadl.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 12:06)

Pokud máš 40 mg tablety doporučuji si je rozdělit do 2 dávek.
Jednu si dej ráno a druhou odpoledne. Bude fungovat úplně stejně, ale pro srdce to nebude taková nálož na jednou. každopádně pokud máš tyhle stavy už při první tabletě pochybuju, že bys mohl zvyšovat dávky +20 mg a cyklovat tak je se doporučuje. Každopádně, pokud hubneš i bez Clenu nevidím důvod ho brát. :)

Návštěvník (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

dala jsem špatnou mailovou adresu :D [email protected] to má být, děkuji

Andrea (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Zdravím Vás, mohu se zeptat, jaké je dávkování u cyklování. Nikde nemohu najít nějak normálně sepsáno dávkování pro ženu, což samozřejmě chci vědět přesně dřív než jej někde seženu. Také budu moc ráda za doporučení, kde sehnat. :) Pěkný den. A. ([email protected])

Adderall (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

Dobrý den,
zakoupil bych několik balení léku adderall, prosím nabídněte na: stawropulos(zavináč)seznam.cz

Kamil (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

Nevíte kde se dá v ČR...Dobrý den,pokud sháníte nabízím DNP nejsilnější věc,co může být.

[email protected]

Katka (Pá, 25. 5. 2012 - 06:05)

Zdravím,chtěla jsem se...Dobrý den, tak tento dotaz mě taky zajímá. Chtěla bych ho využít pouze na hubnutí. Je s tím nějaký problém? Děkuji Katka

Petra (So, 11. 2. 2012 - 10:02)

Nevíte kde se dá v ČR sehnat clenbuterol nebo adderall?

Helena (St, 31. 8. 2011 - 22:08)

Je to především na astma a rozšiřuje průdušky..Nebudu popisovat laicky, kopíruji ti následky. Ostatně lze toho najít na netu dost,já bych do toho nešla.

yto látky mají své nežádoucí účinky vyplývající z jejich působení na sympatický nervový systém. Tyto nežádoucí účinky zahrnují třes, tachykardii, úzkost, palpitace (bušení srdce), bolesti hlavy, pocit na zvracení nebo nechutenství. Mnohem závažnější se jeví možné poruchy srdečního rytmu, hypertrofie srdečního svalu, nebo dokonce infarkt myokardu či mozková mrtvice. Byly popsány i dva příp

Podobně jsem si před lety uhnala dost blbou arytmii a mám ji navždy.

Deyna (St, 31. 8. 2011 - 22:08)

Zdravím,chtěla jsem se optat,pokud chci začít užívat clenbuterol jen v rámci hubnutí,jaké můžu čekat nežádoucí účinky.Zdravotně jsem na tom dobře.dík za odpovědi na email [email protected]

Reklama

Přidat komentář