Reklama

Muži v dámském prádle.

kenipap (Pá, 3. 7. 2020 - 06:07)

Pokud budete víc nosit ženské věci veřejně (sukně, šaty...) tak za chvíli to bude bude standart.. V Japonsku muži nosí podprsenky...

Pepa (Pá, 3. 7. 2020 - 06:07)

No a co? Ženy to už dělají roky!

Tonda (Pá, 3. 7. 2020 - 07:07)

Jenže ženy mají prsa. Osobně si myslím, že sukně, kalhotky z jemných materiálů, halenky, legíny... jsou v pohodě, ale když nemám prsa, tak proč nosit podprsenku, to už bych se mohl rovnou nechat předělat...

Pepa (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Někteří muži mají celkem běžně prsa A - C, ovšem zde jde spíše o to, co se bere jako druhotný sexuální znak. U ženy se předpokládá zakrytí AAA prsou. Jinak z hlediska fyziky - mít oporu prsou si zaslouží i mnozí muži, například těsnější tílko nebo někteří nosí sportovní podprsenku.

Václav Farkac (St, 1. 7. 2020 - 09:07)

Rád bych se chtěl zeptat jestli je možné chodit v dámských kalhotkách a podprsence a třeba i v plavkách

Vach001 (St, 14. 10. 2020 - 13:10)

Určitě je to možné. Stačí si jen říci, že to tak chci. Pro men bylo nejsložitější říct paní prodavačce, že chci podprsenku pro sebe. Usmála se, vzala mne do kabinky, odzkoušela asi patnáct modelů a pak už jsem odcházel v podprsence. Kalhotky už jsem předtím měl, a projistotu i s vložkou, protože jsem si to náramně užíval. Nakonec mi nabídla ještě výprodej krajkových kalhotek - kus za 20 korun, tak dnes mám víc než desatery.

Kamil V. (Čt, 2. 7. 2020 - 19:07)

Mě dnes přišlo nové bodýčko a menstruační kalhotky. Už to mám na sobě, v kalhotkách 3 vložky. Úplná bomba. Do vložek jsem se už 3x dnes vystříkal. Nechce někdo vidět moji masturbaci na Skype?

... (Čt, 2. 7. 2020 - 22:07)

To snad nie!damske spodne pradlo nosim ale tak toto fakt ne.

Kamil V. (St, 22. 7. 2020 - 15:07)

Proč nie. Mě se to líbí, je to příjemné, dobře se to nosí a ta masturbace je trošku jako bonus a nemám od semene kalhotky ani kraťasy.

Jirka (Čt, 2. 7. 2020 - 22:07)

Já zas nosím doma sylonky a leginy něco úžasného to prádlo je

kenipap (St, 1. 7. 2020 - 18:07)

Všechno záleží jen na tobě co si oblékneš a v čem se budeš cítít dobře, Všichni ostatní ti mohou víš co:

Jirka (Út, 30. 6. 2020 - 21:06)

Já rád nosím leginy a cyklo oblečení je to super

Holka (Po, 22. 6. 2020 - 19:06)

Ahoj. Mám přítele. 100% hetero. Ale, když jsme se poznali, nic jsem netušila. Má rád na mě, ( při sexu) latexové a různě lesklé erotické prádlo, šatičky a sukýnky. To není problém, je to fajn. Nedávno, při milování z něj vypadlo, že by chtěl, aby jsme se milovali oba v latexu a on by si vzal na sebe taky šatičky nebo sukýnku. Chce být moji ,, čubkou" a být při tom v dámských šatech. Miluji ho a proto to občas pro něj udělám a svolím k tomu. Jen mě zajímá, jak se této úchylce vlastně říká ????

Doktor z hor (St, 12. 8. 2020 - 22:08)

Je to fetišismus. Je to sexuální záliba, která sexuální život zpestřuje.

Petr (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

Obyčejnej crossdressing. Neškodnej fetiš.

kenipap (Pá, 19. 6. 2020 - 05:06)

Jenom lepšolidi, když nemají argumenty, tak vyčítají pravopis... Ať napíšu silonky/sylonky, tak to sprostý člověk pochopí..

Šuny (Čt, 25. 6. 2020 - 06:06)

Svatá prostoto! Když o tom jak ten název vznikl vůbec nic nevím, místo do školy jsem chodil na hanbu,tak budu "zasvěceně" blábolit o "lepšolidech".

Tonda (Po, 22. 6. 2020 - 19:06)

Neblbni s lepšoliďma. Silonky jsou pro holky a sylonky pro chlapy. Stejně tak sukně pro ženy a kilt pro muže i když je to na podobném principu. Stejně tak kalhotky a slipy vše je jen o názvu. Stačí sundat mašličku a z jednobarevných kalhotek jsou rázem pánské erotické slipy. Ať jste spokojení v tom co máte na sobě a pamatujte, odlišný vkus nás dělá jedinečnými.

Pavel (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

V zimě natáhnu rád a často punčocháče od ženy a je to super.

Radek (Ne, 24. 5. 2020 - 06:05)

Na sylonkách určitě něco špatného bude.

Reklama

Přidat komentář