Reklama

Odstranění hemeroidů laserem-zákrok

Renata (Čt, 18. 6. 2020 - 10:06)

Dobrý den,mám stále problémy s hemeroidy,Masti nezabírají,čípky jsem zkoušela mi nějak nesedí hned mi vylezou.a od paní doktorky detralex,už taky ne.Chtěla bych zkusit něco uč[email protected]

Steve (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

Zajdi s tím na chirurgii ... Když už je to takové, tak to vypadá na zákrok. Žádný prášky nejez, jen si budeš zbytečně ničit žaludek a tělo chemií.

Steve (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Mě se to hojilo cca přes 3 měsíce ... Do té doby to bolelo a pořád přebalovačky a přes noc malé vložky na prdeli a pod ssebou čtvercovou velkou tenkou plenu. Ale laserem mi to nedělali, asi nějakou jinou starší technikou. Užil jsem si slušně ... to jo. Naštěstí už je to dávno pryč.

Helena (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

Byla jsem na odstranění hemoroidů laserem,v pohodě,žádná bolest ani při výkonu,ani potom.

Ivka (Ne, 1. 8. 2021 - 11:08)

Jde jste prosim byla?

Dana (Ne, 10. 5. 2020 - 14:05)

Dobrý den, Takže po týdnu budu moci již do práce? Docela se bojím. A nebolelo to když jste šla na záchod?

Miroslava (Ne, 5. 4. 2020 - 13:04)

A měla ste vnitřní nebo vnější hemoroidy? Platila ste za zákrok nebo vam to proplatila pojišťovna?

Milda (Út, 6. 8. 2013 - 18:08)

Ahoj, moje manželka trpěla od porodu na hemeroidy. Lékař jí pořád dával nějaké čípky a bohužel se to nezlepšilo. Jednou jsem se dočetl o alternativní medicíně a zkusil jsem jí koupit. A opravdu pomohla cca do 2 měsíců bylo skoro po hemeroidech. Klidně tady na sebe nechám mejlík, kdybyste chtěli napsat co to užívala. Tak zatím a mejlík je [email protected]

petra (St, 23. 9. 2015 - 08:09)

Na léčení hemoroidů mám...Mela byvh zajem kam mam poslat adresu? [email protected]

Lenka (Ne, 19. 4. 2015 - 22:04)

Na léčení hemoroidů mám...Mela bych zajem [email protected] ozvete se mi prosim

lida (So, 18. 5. 2013 - 06:05)

Ahojky,take jsem se podrobila operaci,rezem, je to hrozna bolest a lituji ze jsem se neinformovala na netu, mohla jsem zjistit jine druhy operace a snad bych byla usetrena te strasne bolesti, naivne jsem si myslela ze daji tu gumicku a hemeroidy odpadnou, ale musite o to pozadat,vlastne me jen rekli ze to neni velky zakrok a ze se tovyleci, je to bolestive,nemuzu sedet, lezet, chodit,je to strasne,informujte se u lekare dopodrobnosti, stale se vse dela postaru a nove pristupy se neprovadi automaticky...prikladejte po operaci led, jedine to trochu snizi bolestivost..

Pavel (St, 26. 11. 2014 - 11:11)

Na léčení hemoroidů mám...Dobrý den. Měl bych zájem vyzkoušet Váš přípravek. Napište mi více informací na e-mail / [email protected]. Předem děkuji , Pavel

Zelený (Ne, 17. 8. 2014 - 18:08)

Na léčení hemoroidů mám...sulic"seznam.cz
prosím zaslat 2 balení
adr.Zelený Miloslav
Kostelní Lhota 126,Sadská,28912

Karel (Út, 11. 5. 2010 - 15:05)

Dobrý den,prosím Vás máte...nefunguje

Věra (Čt, 4. 2. 2010 - 14:02)

Ja se omlouvám pisateli...Dobrý den,prosím Vás máte nikdo vyzkoušený ten extrakt od pana Michala?Zajímá mě zda-li to funguje!díky

Michal (So, 28. 11. 2009 - 21:11)

Ja se omlouvám pisateli příspěvku z 27.2.2009, ale ja jsem se na tuto nedival až dnes. Samozřejmě, že vám to nepošlu na dobírku, ale normalní poštou , takže nic platit při doručení nemusíte, až potom když to vyskoušíte tak to můžete zaplatit, ale ja vás k tomu přinutit nemohu, ale jsem si jist, že za tak kvalitní lék rád zaplatíte. Jinak si to objednavejte na můj e-mail a ne pres Doktorku.cz, jak to udělala i pani Burešová z Prahy, tak ji to pošlu až teď a prosím i paní Dádu, aby si to objednala přes můj e-mail [email protected]

Dáda (So, 28. 11. 2009 - 20:11)

Na léčení hemoroidů mám...mám zájem o zaslání léku taky

Návštěvník (Út, 16. 6. 2009 - 14:06)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

guidev"volny.cz (Út, 16. 6. 2009 - 08:06)

Mám zájem o zaslání vašeho léku na hemeroidy. Děkuji Věšra Burešová, Jateční 25, 170 00 Praha 7

Návštěvník (Pá, 27. 2. 2009 - 22:02)

Jasně...Takže si to objednám,ono to příjde,před poštovní doručovatelkou(na poště)to vyzkouším a když to nebude fungovat,vrátím jim to zpět dobírku platit nebudu...Vše,během pár minut...Ano?Nebo je to jinak?

Reklama

Přidat komentář