Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Ivana (Čt, 13. 8. 2020 - 08:08)

Nějaká odvážná žena na zaslapnuti čehokoliv???ideálně i řidička z povolání....diskrétnost a odměna!!!mail- [email protected]

Pro Ivanu (Út, 1. 9. 2020 - 02:09)

Ahoj Ivano
kcemu ti je ridicka spovolani ?

Jen mail!! (St, 9. 9. 2020 - 10:09)

Pouze na můj mail....odvážná žena která zaslapne cokoliv či přejede ......(havěť atd). Za f.o. a diskrétně...

..... (Út, 1. 9. 2020 - 20:09)

Pouze na mail .!

Anonym (Po, 13. 7. 2020 - 06:07)

Která ráda likviduje myši??nebo ráda šlape po chlapovi??real

Halina (St, 22. 7. 2020 - 02:07)

Po chlapovi slapu RADA!! Ale JEN po MEM!!! Po mysich neslapu ani po necem ZIVEM!! Mimo "brabencu" a prouku! Ale, NE SCHVALNE!! Zaslapla jsem zabu, ptace vypadle z hnizda, plzaky a hlemyzde. NECHTENE!! Pzaci "klouznou", hlemyzdi k tomu jeste "krupnou", je to POZNAT!! Ze jsem zaslapla ptace jsem poznala, ze se mi zaboril podpatek do neceho "mekkeho". Se zabou podobne, jen jsem ji na "jehlu" napichla. Sedela v trave, podpatek ji "prospikoval'!! Ptace bylo na chodniku.

??? (Čt, 23. 7. 2020 - 06:07)

Prosím tě a kolik měříš a vážíš?vel.tvych chodidel?lakujes si je??

Halina (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Ahoj. Sice nevim, k cemu Ti to bude, ale kdyz chces: 171 cm, 67 kg plus minus, velikost bot 30 - 32, cisluji to PODIVNE!! Jestli si lakuji nehty? Kdyz mam botky - sandalky, tak ano. Mravenci, broukovi, zabe, ptaceti je to JEDNO!!!! I manzelovi!! :-) Kdyz mne NASERE, zapichnu mu podpatek do ruky, zad, prdele, bricha, je to VAZNE JEDNO!! A kdyz mne "vytoci" TOTALNE, zapichnu mu "jehlu" do ksichtu, je to OPRAVDU NEDULEZITE!! H.

Elen (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Ano, maš pravdu, neni nad to stoupnout jehlou někomu na nohu... Když je fakt tenká a ne vysoká to je řev!

Halina (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Ahoj. Take rada slapes po manzelovi?? Mne to VYSLOVENE BAVI!!! :-) :-)

Elen (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Ahoj. Ne to by nedopadlo dobře.

Halina (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Jsem opomenula: Pokud mas podpatky OPRAVDU jehlove, neslapej mu ani na celni kost, PROSLAPNES ji,!!! Je to nekolik let, co jsem cetla, ze nejake dve holky nasral pristehovalec. Tak si na nej pockaly, jedna mu slapla na hlavu, jeji "jehla" mu "projela" mozkem!! Okamzita smrt!! Zasvinila si podpatek "mozkem". :-) H.

Halina (Út, 30. 6. 2020 - 23:06)

Elen, VZPOUZI SE??!! To NESMI!! Jestli myslis to, ze bys ho mohla zabit, to je pravda. NESMIS mu slapat na jatra, slinivku, krk nebo ledviny!! Kdyz mu "zapichnes" podpatek do zad, hrudi, rukou, prdele a stehen, to VYDRZI, mam odskouseno. :-) Dnes jsem delala rizek a bramborovy salat. Rizek jsem "napichla" na podpatek, salat rozdupala. MUSEL to sezrat!! Dnes mi "udelal dobre", neslapala jsem po nem. Chrni. :-) Na to mam boty "do pelisku", chodim v nich jen v byte!! Boty "na ven", na to nepouzivam!! Olizal by je stejne, jen od nej nechci chytit nejakej hnus, kdyz se zaborim treba do travy. Serou tam psi, kocky, nekdy i cikani!! :-) Pro manzela mam CISTE, cely podpatek je kovovy, vyslovene "jehla".!! Po kostkach se v tom spatne chodi, do asfaltu se borim. NESMIS se s nim SRAT!! :-)

Gehrs (Čt, 25. 6. 2020 - 11:06)

Takové holky co se s ničím moc nepářou a nebude jim něco takového vadit najdeš hlavně na venkově si myslím. Moje bývalá spolužačka žila na farmě, měli koně, prasata, slepice a velkou zahradu kde byl skleník. A té nedělalo problém něco živého zašlápnout, protože to prostě bylo potřeba. Třeba když sbírala po záhonech šneky a potom je na asfaltu před skleníkem všechny rozšlapala, nebo když ve stáji u koní se usadili potkani... Dospělé potkany jen vyhnala, ale ty pomalé mláďata zašlápla. Né teda bosou nohou, ale v teniskách a v zimě v kozačkách.
Taky se mi to líbilo tak proto jsem chodil vypomáhat na statek často. Ve městě takovou nepotkáš, to jsou většinou fifleny.

??? (So, 27. 6. 2020 - 06:06)

Takže i myši bez problémů drtila ??odkud je?věk?váha??máš na ni kontakt??udělala by to znovu?drtikol

Pro Ondru (Pá, 12. 6. 2020 - 18:06)

Ahoj Ondro rozesla jsem se sklukem sterym jsem byla 3 roky a po 3 letech mi rekl koncime spolu tak odejdi tak jsem se zbalila a nastehovala do pronajmu jenomze potom nas propousteli sprace a byla jsem bez prace a i bez penes tak mi nic jiniho nenapadlo tak jsem si podala inzerat ze si za penize necham mucit prsa a prirozeni a ta rodina se mi nabydla ze mi splni prani a budou mi mucit prsa a prirozeni tak jsme si napsali par sms a domluvili jsme se ze mam priject knim na vikend knim na barak a ze mi zaplati tak jsem tam jela a opravdu za muceni mi zaplatili ? Ahoj Marketa

Pro Marketu (Út, 16. 6. 2020 - 07:06)

Ahoj Marketo kdyz te mucili tak co bylo vic bolestivy muceni prsou nebo muceni prirozeni a to si nemela strach ze ti treba utrhnou prsa a nebo ze ti uplne
rosvihaji prsa I prirozeni ? Ahoj Michala

Pro Michalu (St, 17. 6. 2020 - 07:06)

Ahoj Michalo nu bolestivi bylo uplne vsechno kdyz mi mucili nejbolestivejsi bylo kdyz mi povesili za jedno prso nad zem a vysela jsem celou vahou tela za prso mela jsem vyset 15 minut nad zemi za prso ale to se nedalo vydrzet ta bolest az jsem bolesti kricela odvazte mi ? Kdyz mi svihali pres prsa remenem
a rakoskou a pak mi svihali rakoskou a i remenem pres prirozeni tak ze jsem mela prsa a prirozeni uplne natekly a krvavy , Strach jsem mela kdyz jsem vysela celou vahou tela nad zemi za prso aby se prso neutrhlo prso bylo uplne fialovy a provazy se zarezavaly do prsa Vic a Vic ? Prsa jsem.mela sesvihani poradne ze byli prsa uplne krvavy , Natekly a prirozeni taky jsem mela krvavy a natekly ? Tak kdyz te budou svihat pres prsa a prirozeni 3 lidi a budou ti 3 lidi mucit prsa tak buses mit prsa krvavy a bolavy Byli jsme na vsem domluveni ale nemusi to tak vzdycky bejt muzou jsi stebou delat uplne co budou chtit pac jsi naha a maji te bezmocne svazanou ? Ahoj Marketa

Halina (Čt, 25. 6. 2020 - 23:06)

Uz jsem psala: Nechat se mucit, to NE!! Mucim myho chlapa!!! Kdyz citim, jak se do nej bori moje podpatky a skuci bolesti, je to jako: "Kdyz mne husim sadlem maze!!" :-) :-)

Pro Michalu (St, 17. 6. 2020 - 07:06)

Ahoj Michalo nu bolestivi bylo uplne vsechno kdyz mi mucili nejbolestivejsi bylo kdyz mi povesili za jedno prso nad zem a vysela jsem celou vahou tela za prso mela jsem vyset 15 minut nad zemi za prso ale to se nedalo vydrzet ta bolest az jsem bolesti kricela odvazte mi ? Kdyz mi svihali pres prsa remenem
a rakoskou a pak mi svihali rakoskou a i remenem pres prirozeni tak ze jsem mela prsa a prirozeni uplne natekly a krvavy , Strach jsem mela kdyz jsem vysela celou vahou tela nad zemi za prso aby se prso neutrhlo prso bylo uplne fialovy a provazy se zarezavaly do prsa Vic a Vic ? Prsa jsem.mela sesvihani poradne ze byli prsa uplne krvavy , Natekly a prirozeni taky jsem mela krvavy a natekly ? Tak kdyz te budou svihat pres prsa a prirozeni 3 lidi a budou ti 3 lidi mucit prsa tak buses mit prsa krvavy a bolavy Byli jsme na vsem domluveni ale nemusi to tak vzdycky bejt muzou jsi stebou delat uplne co budou chtit pac jsi naha a maji te bezmocne svazanou ? Ahoj Marketa

Reklama

Přidat komentář