Reklama

Trestání kluků

rosok (Čt, 18. 6. 2020 - 21:06)

To kdysi Josef Alois Náhlovský, říkal, že bylo nějaké zařízení které upozornilo, že kluk má erekci, rodiče přiběhli dali mu na zadek a šli zase všichni spát. O tom zařízení jsem slyšel, že asi fakt kdysi bylo, ale spíš sloužilo aby bylo dítě vyrušeno.

Jinak ta maminka jak jí onanuje syn před návštěvou, možná nějaké sankce, zákaz sladkostí, znemožnit sledování oblíbených pořadů a atd. Nebo mu rozumně dejte na zadek, aby to už nedělal- Možná by taky pomohlo, třeba pokud onanuje před návštěvou ho trochu ztrapnit, třeba jak se jako malej počůrával, mluvit o tom, jak si hraje jako malej špunt a podobně. :-D

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2020 - 10:06)

Tak děkuji všem za rady , svazovat ruce zatím nemám v plánu, zatím zkusím ty lacle , když tak budu řešit dál třeba to koupání před kamarádkama

Monika (St, 17. 6. 2020 - 08:06)

S kamarádkou nás hrozně baví trápit kluky.

Klára (St, 17. 6. 2020 - 09:06)

Já chodím s klukem, který ode mě dostává na zadek. Když například něco udělá, co se mi nelíbí tak dostane na holou. Moc se mi líbí, když má zadek zmalovaný pěkně do červena a navíc se mu při tom často postaví pinďour.

Monika (St, 17. 6. 2020 - 09:06)

Obě máme přítele které často a rádi trestáme. Někdy se sejdem všichni čtyři a kluci se musí svléknout do naha a ubližovat si navzájem. Kroutí si bradavkama , mačkaj si koule , plácaj se pres žaludy , perou se a tak. Mi se díváme poroucime co a jak a smejem se.

Klára (St, 17. 6. 2020 - 10:06)

Jo, dobrý, i když mě se víc líbí, když to můžu dělat já. Taky ho někdy nechám klečet se seřezaným zadkem a při trestání mě musí oslovovat slečno. Bylo by zábavní, kdyby při tom mohla být například nějaká moje kámoška, no nemůžu to přehánět, aby neutekl… :-)

Monika (St, 17. 6. 2020 - 10:06)

Neboj neutece. Ono se jim to vlastně líbí. Holt přemýšlí pindourama a toho je potřeba využít. Já toho svého uz takhle předvedla i tetě.

Klára (St, 17. 6. 2020 - 11:06)

Tak to doufám, že ne. Už jsem si zvykla. A předvést ho někomu, jak dostává na holou prdel je vážně rajcovní. Snad se mi to podaří nějako zorganizovat. Kolik ti je let a kolik jemu? A co na to teta, nebyla moc překvapena? Kam až si zašla?

Petrus (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

Pozvěte domů jeho spolužáky a spolužačky´, ať se kluk před nimi celý svlékne a vyhoní si pindíka. Třeba se za to začne stydět...

Petrus (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

Pozvěte domů jeho spolužáky a spolužačky´, ať se kluk před nimi celý svlékne a vyhoní si pindíka. Třeba se za to začne stydět...

Petrus (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

Pozvěte domů jeho spolužáky a spolužačky´, ať se kluk před nimi celý svlékne a vyhoní si pindíka. Třeba se za to začne stydět...

Petrus (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

Pozvěte domů jeho spolužáky a spolužačky´, ať se kluk před nimi celý svlékne a vyhoní si pindíka. Třeba se za to začne stydět...

Petrus (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

Pozvěte domů jeho spolužáky a spolužačky´, ať se kluk před nimi celý svlékne a vyhoní si pindíka. Třeba se za to začne stydět...

Zrnový (Út, 16. 6. 2020 - 20:06)

Co mu dát za trest opakovaně psát, ***Před lidmi si nesahat na pindíka***
Možná by taky pomohlo, že pokud to nepřestane dělat řekne to spolužákům ve škole a paní učitelce.

Návštěvník (Po, 15. 6. 2020 - 22:06)

my dávali lacle a na spaní overal.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Je mu jedno jestli ho někdo vidí nebo ne, dělá to i před návštěvou.

Klára (Ne, 14. 6. 2020 - 11:06)

Dobrý den.
můj 10ti letý syn si pořád tahá za penis, jak to řešit ? Něco jsem už zkoušela ale pořád si strká ruce do kalhot tahá si ho.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 16:06)

když ti to vadí, tak mu svaž ruce za záda

Quido (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Neměl by to dělat před učitelkou, rodinným fotografem ani v přímém televizním přenosu. Jinak je to jedno.

D (So, 13. 6. 2020 - 12:06)

Chtěl bych jen upozornit, že na vláknu "Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová" nyní (jakožto Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský) vedu diskusi o dvou mladých běloruských chlapcích, Iľjovi (21 let) a Stanislavu (19 let) Kostěvových, kteří právě nyní čekají na popravu střelou do týla za svoji brutální vraždu Natálie Kastrícy, jež byla jejich sousedkou a učitelkou. Více informací viz: https://diskuse.doktorka.cz/opratka-osm-mrtvych-olga-hepnarova?page=175 https://diskuse.doktorka.cz/opratka-osm-mrtvych-olga-hepnarova?page=176

Reklama

Přidat komentář