Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Pro Marketu (Pá, 22. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj Marketo taky bych chtel vedet jak to probihalo kdyz te mucili prsa a prirozeni a jak te mucili prsa popis to dik Marek

Pro Marketu (Pá, 22. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj Marketo psala jsem ti prosim napis mi jak probihalo to muceni prsou ? A co vsechno ti delali s prsama kdyz ti mucili prirozeni a prsa a jak dlouho te mucili prsa ? Popis mi to dik Michala

Pro Michalu (Po, 25. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj ja te to klidne nepisu jak mi mucili prsa i prirozeni a co delali sprsama a jak dlouho mi mucili prsa ? Ale nevik kam te to napisu dej mi cislo na tel Marketa

Pro Marketu (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj Marketo napis to sem na doktorku jak ti mucili prsa a prirozeni ? A vsechno ti bolestivyho delali sprsama a jak dlouho ti mucili prsa dik odepis Michala

Pro Michalu (Ne, 31. 5. 2020 - 19:05)

Aboj Michalo odepisuji ti jak probihalo muceni prsou a prirozeni ? Prisli jsme na barak a kde jsme na vsem domluvili , Potom mi odvedli do sklepa ,A Svlekla se do naha , kde mi mucili prsa a prirozeni ? Prsa mi svazovali , Vjeseli za prsa , Svihaly mi pres prsa a svihali mi I pres prirozeni , pak polozili kartac na zem a musela jsem si polozit prirozeni na kattace a celou vahou tela sedet prirozenim na kartacich ,Slapali mi po prsou , A pak polozili na zem kameny a rekly poloz prsa na kameny a zacali mi slapat na prsa tak ze se mi prsa zarezavali do kamenu a stali mi spatama v botech na prsou ? Muceni trvalo asi 10 hodin ? Prsa bili votekly bolavy vse bylo tak jak jsme se domluvili i finance ahoj Marketa

Pro Marketu (Po, 1. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj Marketo a to te svihali cim pres prsa a pres prirozeni , A kdyz si sedela na kartaci sprirozenim jaky to byl kartac niskej nebo vyssi ?, A to te mucili zenzky ? A za kolik jste se domluvili ? Dik odepis Michala

Pro Michalu (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

Ahoj Michalo nejprve mi mucili prsa ze mi prsa bolestive svazovali ? Potom mi povesili za prsa a vysela jsem nad zemi za prsa ? Potom mi prsa bicovali
kdyz mi svihali pres prsa tak mi zavazali oci abych nevidela a polozili mi balonek na hlavu a kdyz mi svihnuli pres prsa tak balonek nesmel spadnput na zem a kdyz balonek spad na zem tak jsem dostala za trest deset ran ? Remenem pres kazdy prso , A kdyz se to opakovalo trikrat za sebou ze mi svihli pres prsa a balonek spad na zem tak jsem dostala dvacet ran pres kazdy prso ? Kdyz balonek spad na zem I po 7 svihnuti pres prsa tak kdyz jsem dostavala trest dvacet ran pres kazdy prso takle uz jsem mela kazdy prso uplne krvavi a natekli tak jsem rekla dost nesplnila jsem ukol ? A Zato ze jsem nesplnila ukol bylo ze si necham mucit pindu ? Mucili mi pindu treba tim ze jsem polozila pindu na kartace na podlahu a celou vahou tela jsem sedela spindou na kartacich na podlahu 40 minut ? Pak mi mezi mohana natahli provaz z uzlema tak aby byl co nejvys od zeme tak aby se mi provaz zarezaval do pindy a musela jsem stat na spickach prstu a behat co nejrychlejs 20 minut
Z jednoho konce na druhej ? Potom mi svihali pres pindu 5 minut rakoskou a 10 minut remenem ? Nu mela jsem pindu bolavou a I voteklou ?To byla rodina co mi mucili byli to dve zensky a muz ? Penize jsem dostala tak jak jsme se domluvili Ahoj Marketa

Pro Marketu (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Ahoj Marketo kdyt te mucili prsa ve sklepje jak te povesili ve sklepje za prsa ? Jak dlouho jsi vysela nad zemi za prsa ,Kolik minut tak te svazovali bolestive prsa ? Kdyz te svihali pres prsa tak jak dlouho to trvalo ? A oni byli obleceni nebo byli taky nahy , Jako to jsi byla uplne cela donaha kdyz te mucili
Ta rodina to byla stery a odkud byli s Prahy a penize ti dali hned nebo az potom dik odepis Michala the the

Pro Micalu (Út, 9. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj Michalo jo mucili mi ve sklepje ale to byl velkej sklep kde byla ve sklepje kotelna a i dilna a v dilne meli zvedak ? A stim zvedakem mi zvedali ? Sedela jsem na zemi a uvazali mi okolo kazdyho prsa provaz a konec provazu zahakly za zvedak a zvedali mi za jedno prso tak az jsem vysela za prso nad zemi po 10 ninutach jsem kricela bilesti at mi pusti na zem tak mi zvedali za obe prsa nad zem kdyz jsem mela prsa uplne modry a bolavy tak po 40 mnutach tak jsem jim rekla at mi prsa odvazou ? Ta rodina byla jeden muz a dve zensky ten muz mel jenom trenky a boty a ta zena mela jenom tricko a boty a jejich tcera mela taky jenom tricko a boty ? Ta rodina nebyla stara bylo jim on 43 lety ona 40 leta a jejich tcera 25 leta , Ja jsem tam jela s sobotu a odjela jsem v nedeli odpoledne a penize mi dali tak jak jsme se donluvili v nedeli ? Ta rodina byla 40 minut od Prahy ahoj Marketa

santos (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Markéto. To je fantazie co tu píšeš? Nechce se mi věřit, že jeto pravda.

Halina (St, 10. 6. 2020 - 01:06)

Ja si ho "ocejchovala"!!Prisel z hospody vozralej, druhy den si musel z TENKEHO plechu vyrobit pismeno "H". Nalepila jsem si ho na podpatek. Lehnul si na bricho, ja mu slapla na lopatku, tekla krev. Uz se jizvy NEZBAVI!! Ma "cejch" jak dobytek!! Tak na chlapy MUSIS!! Jestli se nenapravi, koupim si bic!!

Halina (St, 10. 6. 2020 - 00:06)

Nejsi DIVNA, nechat si ublizovat od CHLAPU?? Ja toho sveho MUCIM!! Jak mne NASERE, ma muj jehlovy podpatek v dlani, kdyz mne nasere vic, zaborim mu ho do HRBETU ruky, to boli VIC!! :-) Kdyz mne NASERE k "nepricetnosti", ma otisk meho podpatku ve tvari. Pak si bere volno, pripadne jde marodit, nez mu ten otisk podpatku zmizi z ksichtu!! BOJI se s tim ukazat!! TAK MUSIS "na chlapy"!!! NE se od nich nechat MUCIT!!!

Pro Helenu (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

Ahoj nu divna jsem ale nechavla jsem se mucit pac jsem byla bez prace a bez penes nemela jsem ani na najem ani na jidlo tak jsem si napsala interest ze si necham mucit prsa a prirozeni za penize a ozvala se mi ta rodina tak jme.si napsali par sms a pak jsem k nim jela na vykend na muceni prsou a prirozeni kde mi zaplatili ahoj.Marketa

Ondra S. (Čt, 11. 6. 2020 - 00:06)

To je hrozný nechat se mučit kvůli penězům, nestačím se divit, co všechno jsou ochotné některé holky udělat kvůli pár bankovkám...
Ja bych teda holku nemučil, ani by mně to nepřitahovalo, ale nechat chodit bosky po šnecích žížalách, broucích, nechat si hladit holá prsa a draždit holku rukou mezi pysky nejlépe až k orgasmu, to bych si dokázal představit. Jako vrchol by mohla třeba pak ulovit a zakousnout králíka, spíše bych z holky dělal divokou sexy šelmu a kochal se její krásou a sílou a fyzickou převahou nad kořistí, než bych ji mučil. Představoval bych si že to musí být pěkná smrt, být zabit tak hezkým holčičím predátorem, nejlépe holýma rukama a jejím nahým sexy tělem.

Pro Ivanu (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj Ivano odepisovala jsem ti na navazuju tema ? Podala jsem si inzerat do novin Anonce a I na internet? Ze si necham mucit prsa za Financni castku

Pro Ivanu (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Ozvala se mi zena a donluvili jsme se key a kde se sejdem a jela sem tam a spolecne jsme sli na barak a pak mi ovedla do sklepa kde mi zacla spusobovat bolest na tele ? A muzu rict a hone bolestive , Muzi ti to popsat , Marketa

Muceni prsou (Po, 4. 5. 2020 - 12:05)

Ja jsem odepisoval na tema co psala Ivana jak vipadali prsa kdyz te sundali srouby a prkna s prsou ? Holky se sami nabizi ze chteji mucit bolestive prsa ? Kdyz chteji si nechat mucit prsa a nekery to zrusuje kdyz se nechaji.povesit za prsa , Utahovat si prsa mezi prkna , Co paala Ivana ze videla videkazety kde mucili prsa tak ti video jsem videl taky a I jsem to videl v Praze na zivo kdyz si holky za penize ne chavali kutte mucit prirozeni a I prsa ze I bolesti chcaly ? ??

Lukas1 (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Vracim se po delsi odmlce a koukam, ze to tu porad funguje. Libi se mi, kdyz ma na sobe zena podpatky a udela dulky do lina, plovouci podlahy, nebo kdyz se pod ni prohne lavicka nebo treba plastova zidle. Celkove veci, na kterych je videt vaha zeny. Mate nekdo nejake zazitky/zkusenosti?

Sapat po prsou (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

Ahojky Andy a Davide chtela bych si nechat od vas slapat po prsou lehnu si naha na zem a budeme mi spartnerem slapat v botech po prsou ? Polozim prsa na stul a budete mi s botami rozslapavat prsa , stat botama s patou na prsou a celou vahou tela drtit prsa odepiste mi urcite se domluvime dekuji Marketa

Pro marketu (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Marketo a prsa máš jak velká??ty zaslapnes myš?nebo i něco většího?? Radek

Reklama

Přidat komentář