Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Pá, 12. 6. 2020 - 09:06)

neboj ivi i já tě snad nezklamu měl jsem zase své tradiční problémy ale ačkoliv jsem včera zase vypil plechovku pepsi coly tak to dneska bylo zatím bez následků tak je to snad zažehnáno a honzíku ty jsi ten jak tady v Praze nabízel ivě nějaké muzeum záchodů ani nevím kde tu je docela by mě to také zajímalo

PAK PAK VAGÍNAK (St, 10. 6. 2020 - 20:06)

hami nami pitka smrdii

Informace (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Nevím kdo ale už i za mě se někdo vydával příspěvek z času 14:38 jsem vůbec nepsal takže si někdo hraje takže koukám je vás hodně co to tady s prominutím serou

pepek (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Čuba může být:

čuba, čubka – samice psa
čubka – promiskuitní žena, vulgární nadávka
čubička – plavecký styl obdobný plavání psů
čuba – hovorový název smykové brzdy, v železničářském slangu zarážka k zastavení a zajištění vozidla při posunu
příjmení osob
František Čuba (1936–2019) – český agronom a politik
Josef Čuba (1893–1951) – český politik, účastník protikomunistického odboje
Marta Čubová (* 1931) – slovenská politička, poúnorová bezpartijní poslankyně NS
Externí odkazy
Slovníkové heslo čuba ve Wikislovníku
Symbol rozcestí
Tato stránka je rozcestník, tj. místo s odkazy na různé články, které by jinak měly stejný název. Pokud vás sem dovedl odkaz, který by měl správně směřovat na specifický význam tohoto pojmu, můžete Wikipedii pomoci tím, že se vrátíte na odkazující stránku a tamní odkaz opravíte tak, aby vedl přímo na odpovídající článek. Pokud si nejste jisti, přidejte, prosíme, raději stránku na seznam.

tik tak (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

naser si¨

iva (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Ale to jsem nepsala já

Iva (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Tohle jsem opravdu nepsala já.V takovou hodinu ješte pracuju a nemám čas brázdit po netu.A jinak dovolím si tvrdit že Pavkol je i ve svych 40 letech neuvěřitelny fešak a kdybych nevěděla kolik mu je tipovala bych mu aspoň o 15 let méně.Někteří mladí kluci tak nevypadají jako Pavlik.Takže ta holka co tady psala o starych dědcích je uplně vedle.A důležite je jak se člověk cítí tak tolik mu je let.Moje babča má už po sedmdesátce ale je to pořád kočka a plna energie a vnitřní síly,chtěla bych být jednou pokud tedy dožiju být jako ona.

Informace (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Tento článek je nedávný je o defekaci tak jinak o kakání
Defekace
(přesměrováno z Kakání)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Defekující muž na novověkém vyobrazení
Defekace je vyměšování tuhého nebo polotuhého odpadního materiálu z trávicí soustavy. Jeho frekvence u člověka je vysoká při průjmu, za běžných okolností 3× denně až 3× za týden.[1] Jak často člověk chodí na velkou stranu je individuální. Vlny svalových kontrakcí ve stěnách tlustého střeva, které se nazývají peristaltika, posouvají výkaly zažívacím traktem ke konečníku.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Kunda
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Kunda může být:

synonymum pro slovo píča, resp. vulva
v geografii
Kunda (město v Estonsku) – město v Estonsku
Kunda (vesnice v Estonsku) – vesnice v Estonsku
Kunda (řeka) – estonská řeka
Kundský záliv (estonsky Kunda laht) – záliv na estonském pobřeží Finského zálivu v Baltském moři
Kunda (Indie) – město v Indii, ve státě Uttarpradéš (25°43′ s. š., 81°31′ v. d.)
Kunda (Myanmar) – vesnice v Myanmaru
Khunda – vesnice v Pákistánu
Kunda (etnikum) – etnikum žijící na hranicích Zimbabwe
Kalai Kunda nebo též Kalaikunda – letiště v indickém státě Západní Bengálsko (22°21′ s. š., 87°13′ v. d.)
Kunda – čínské letiště u Šanghaje; za čínsko-japonské války (1937–1945) bylo jedním z hlavních japonských letišť v oblasti.
PA-61 Kunda – soukromé letiště v Pensylvánii

Pavkol (Út, 9. 6. 2020 - 17:06)

tak to si vedle jak ta jedle zeměpisný pojem Kunda je nejsevernější bod Estonska nepleť sem Čínu ani Pensylvánii

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

chci jenom řict žše se nudim a unnjvf njvf ne ne j ja ne ne ne ene ene ene ene ene eenenenenenene

Informace (Út, 9. 6. 2020 - 14:06)

Děkuji Pavkole podívám se na to

martina kurvová (Út, 9. 6. 2020 - 11:06)

oh omlouvám se majstro vy jste vlastně starý jsem slyšela že vám je 40 vy starý dědku
cochot schurveny

Informace (Út, 9. 6. 2020 - 09:06)

Uklidněte se prosím hlavně paní Martina K. doporučuji vyhledat nejlepšího psychologa co bude nejblíže do tvého domova

martina kurvová (Po, 8. 6. 2020 - 12:06)

Zítra ve 20:20 mám domluvený sex s mím partnerem je mu 21 takže ho za 19 let opustím z důvodu toho že už bude starý kokot a až mi bude 80 tak si vezmu rachatýho dědka a až scípne takk všechno bohatství co měl děděk např barák auto veterán vybrátory šukací pomůcky chatička v píčově budu mít já a tak mu jen ráda nakopu do rakve a naseru mu do držky. Jinak tady ten co mám má jenom mercedes a menší domeček v Ratiboři je to kretén nikomu to neříkejte jinak by mě vyhodil ale chystám překvápko podpálím mu barák a rychle odjedu a zapalovač hodím k sousedům takže policie to dá na sousedy a nakonec dostaneme víc prachů než si myslí domek je tak za 3M a my dostanem 7M haha a ty kurvy sousedske budou ve vazbě a tak to pujde dál až dostanu všech 20M a odjedu do Píčova na kokotem kde si vyprstím píču zlatým tampónem a všichni mi budou závidět haha vy kundy kundske kurvy kurvske omlouvám se ale tedka si jdu vyprstit píču a pak osahat sousedovy čúraka :) snad mi přítel vyholí čerta

yebal vylishpeach (Po, 8. 6. 2020 - 13:06)

tak abys věděla loni mi bylo 44 a holka která si ode mně nechala líbih hlazení zad prdelky dráždění bradavek i hlazení chlupů na peache tak byla dokonce o 4 roky starší (48) takže věk vůbec není rozhodoující

yebal vylishpeach (Po, 8. 6. 2020 - 13:06)

tak abys věděla loni mi bylo 44 a holka která si ode mně nechala líbih hlazení zad prdelky dráždění bradavek i hlazení chlupů na peache tak byla dokonce o 4 roky starší (48) takže věk vůbec není rozhodoující

Informace (Po, 8. 6. 2020 - 12:06)

Martino jen mě překvapuje tvé příjmení ...

Pavkol (Út, 9. 6. 2020 - 07:06)

to víš že to asi bude nějaká brzdička kakacího tématu které to chce ohnout jiným směrem jako např. já ten yebal vylishpeach jsem byl taky já ale jen proto abych si udělal právě legraci z toho jejího příjmení ale ten zážitek je pravda akorát že ho nezažil yebal vylishpeach ale já Pavkol kde Pav znamená pavel ale kol (přijmení) zatím budu kvůli GDPR tajit aby si na mě někdo neshladil žáhu

Pavkol (Út, 9. 6. 2020 - 09:06)

a hlavně doufám že se tu časem takových holek které tu psaly takové zážitky jako třeba iva nebo ta co psala že kadila když sjížděla na lyžích najde víc

Reklama

Přidat komentář