Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Ondra S. (Ne, 7. 6. 2020 - 18:06)

V současné době na tom nejsem zrovna nejlépe. Jedna kamarádka 50 kg co se občas projde bosky, protože se ji to líbí, ale nechce chodit bosky když jsem s ní a když má něco rozšlápavat a zašlápnout, tak to je doslova lámáni přes koleno. Když ji ale masíruji nohy, to si líbit nechá a ráda. Bere mně jako kamaráda i když pro ni dělám mimo to více než borci, se kterými chodila. Druhá kamarádka asi 90kg má přítele, bere mně taky jako kamaráda, bosky se ji chodit nechce, ukecat ji k vyzutí je boj, prý se stydí, ale když se vyzuje, tak mi ledacos zašlápne, když o tom neví, když ví, tak kvičí, nechce, bojí se toho, ale pak když vidí, že to nebylo tak hrozné, jak si představovala, tak je přístupnější a tolik ji to pak už nevadí. Také tuto holku jsem naučil mít ráda masaže šlapek a Když bych tuto holku měl doma, tak by si nato asi zvykla a časem by to už asi ani moc problém nebyl. Já tím nechci ty holky ničit, aby chodily bosé po moc pichlavém a studeném povrchu, nechci aby se nachladily a nebo aby si něco píchly do nohy a dávám jim nato i sám za ně pozor, jsem jim zato vděčný, že mi vycházejí vstříc chodí bosky a šápnou mi na všechno, co si přeji. Jsem na holky asi moc hodný, často pak mám pocit, že obrazně tu smetanu pak líže někdo jiný, často ten, kdo si to ani nezaslouží, nebo že holky si neumí vážit a být vděčné zato, co pro ně kluk uděla, ato jen proto, že je nevzrušuje, ale přitom kluk zato obvykle nemůže a je kvůli tomu ještě dyskriminován a odstrkován.

Pro Ondru (Po, 8. 6. 2020 - 13:06)

Ahoj mne je uz 35 let a uz jsem prozila spoustu veci jak se zivota tak I pracovne ale to neni postatni ? Ale tim ze nechodis nikam do spolecnosti se pobavit ani do kavarny ani na disko tak nesezenes holku tak jakou by jsi chtel poznat ano kdyby jsi bydlel ve velkem meste tak se seznamis v parku nebo mhd do prace nebo sprace zmen trochu volni cas a urcite sezenes holku takovou jakou bys chtel a nebo musis jezdi do mest ahoj zdravim s Prahy Petra

Ondra S. (Po, 15. 6. 2020 - 18:06)

Pišeš, že mám vyrážet za holkami do větších měst, no u mně to působí až úsměvně. Jsem z Brna, sice z okraje, ale městu se nevyhnu, že bych se do centra nedostával, tomu se nevyhnu.

Holek v Brně je sice relativně dost, ale ty co potkávám běžně na ulici jsou dle mého pozorování jsou nějaké málo přístupné, jako by byly až paranoidní. Těžko se s nimi navazuje kontakt, na každého jako by hleděly přes prsty a to je fakt blbé. Je to asi příliš silný obranný mechanizmus, aby je furt neuháněli nějací machýrci, kterým jde jen o sex a zábavu, který se mi těžko prolamuje.

Kromně toho rád jezdím na motorce a dle mého pozorování jsem se vždy spíše lépe navazoval kontakt s holkami z vesnic a malých měst, když jsem někde zastavil. Ty holky z venkova mi připadají lepší přístupnější, nejsou tak povrchní, snobské, namistrované a jsou spíše takové civilnější a více vhodné k navazování kontaktů, než ve městech.

Ondra S. (Pá, 5. 6. 2020 - 01:06)

Nemohu sice oveřit, jestli ty příběhy tady jsou pravé, nebo vymyšlené, ale překvapuje mně, že by takových holek mohlo být více. Já jsem teda ze severu Brna, tady je to samá paranoidní fajnovka, co se stydí, možná to dělá i vliv většího města a konformita, nebo jen já mám tak strašnou smůlu, že jsem podobné holky, co si rády něco zašlápnou bosky nikdy nepotkal, přesto že bych moc chtěl. No bohužel nejsem vědma, takže ani nevím kde mám takové hledat, žádná navigace nato není.

Holky se tady spíše stydí, nebo asi stěstí tady na tohle mně nemá rádo a asi už dlouhodobě.
Rád bych poznal takovou holku, která nedělá caviky, když ji poprosím jestli by mohla něco rozšlápnout. Nemusí jít o nic velkého, stačí mi brouci, žížaly, housenky, slimáci, šneci, malé žabky a tak podobně. Křečky jsem v dětství taky nějaké měl, ale že by mi je kamarádka zašlapla, to se nikdy nestalo, měl jsem je docela rád a bylo by mi jich líto, ale zase mít hezkou kamadádku která by toho byla schopna, to bych vyvažoval snad i zlatem. Možná je chyba, že jsem se nenarodil na venkově?

Myslím že tahle touha souvisí s tím, že to velké a krásné až božské holčičí tělo, které je tak hebké a hřejivé chce objeti a to jsou právě ty malé rozslápnuté potvůrky, aby ono si tady uhájilo své místo a ta malá zvířátka k němu neztratila respekt a úctu, jako k něčemu vyššímu a tak povznášejícím způsobem krásnému i nebezpečnému zároveň.

Pro Marketu (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Ahojky Marketo to si podala kam tem inzerat ze si za financni odmenu nechas mucit prsa I prirozeni a ze se ti ozvala zena a jak to probihalo, To jsi se svlikla v do naha ? Kdyz ti zacela mucit prsa a prirozeni a jak ti bolestive mucila prsa , A jak dlouho te mucila prsa ? Odepis dik Michala

Pro Michalu (Pá, 15. 5. 2020 - 16:05)

Ahoj Michalo podala jsem si vjednom Hypermarketu inzerat a I jsem si podala do Inzerce Anonce ze si necham mucit za financni odmenu prsa , Co ti mam napsat odepis Marketa

Pro Marketu. (So, 16. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj Marketo napis mi kolik se ti ozvalo lidi ? A jak te mucili prsa a co vsechno te delali bolestiviho sprsama a spindou kdyz te mucili a jak dlouho te mucili prsa a jak bolestive ti mucili prsa ? Kricela jsi bolesti kdyz te bolestive mucili prsa a prirozeni , Popis mi to nak jak to probihalo dik odepis Michala

Pro Marketu (Pá, 22. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj Marketo taky bych chtel vedet jak to probihalo kdyz te mucili prsa a prirozeni a jak te mucili prsa popis to dik Marek

Pro Marketu (Pá, 22. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj Marketo psala jsem ti prosim napis mi jak probihalo to muceni prsou ? A co vsechno ti delali s prsama kdyz ti mucili prirozeni a prsa a jak dlouho te mucili prsa ? Popis mi to dik Michala

Pro Michalu (Po, 25. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj ja te to klidne nepisu jak mi mucili prsa i prirozeni a co delali sprsama a jak dlouho mi mucili prsa ? Ale nevik kam te to napisu dej mi cislo na tel Marketa

Pro Marketu (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj Marketo napis to sem na doktorku jak ti mucili prsa a prirozeni ? A vsechno ti bolestivyho delali sprsama a jak dlouho ti mucili prsa dik odepis Michala

Pro Michalu (Ne, 31. 5. 2020 - 19:05)

Aboj Michalo odepisuji ti jak probihalo muceni prsou a prirozeni ? Prisli jsme na barak a kde jsme na vsem domluvili , Potom mi odvedli do sklepa ,A Svlekla se do naha , kde mi mucili prsa a prirozeni ? Prsa mi svazovali , Vjeseli za prsa , Svihaly mi pres prsa a svihali mi I pres prirozeni , pak polozili kartac na zem a musela jsem si polozit prirozeni na kattace a celou vahou tela sedet prirozenim na kartacich ,Slapali mi po prsou , A pak polozili na zem kameny a rekly poloz prsa na kameny a zacali mi slapat na prsa tak ze se mi prsa zarezavali do kamenu a stali mi spatama v botech na prsou ? Muceni trvalo asi 10 hodin ? Prsa bili votekly bolavy vse bylo tak jak jsme se domluvili i finance ahoj Marketa

Pro Marketu (Po, 1. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj Marketo a to te svihali cim pres prsa a pres prirozeni , A kdyz si sedela na kartaci sprirozenim jaky to byl kartac niskej nebo vyssi ?, A to te mucili zenzky ? A za kolik jste se domluvili ? Dik odepis Michala

Pro Michalu (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

Ahoj Michalo nejprve mi mucili prsa ze mi prsa bolestive svazovali ? Potom mi povesili za prsa a vysela jsem nad zemi za prsa ? Potom mi prsa bicovali
kdyz mi svihali pres prsa tak mi zavazali oci abych nevidela a polozili mi balonek na hlavu a kdyz mi svihnuli pres prsa tak balonek nesmel spadnput na zem a kdyz balonek spad na zem tak jsem dostala za trest deset ran ? Remenem pres kazdy prso , A kdyz se to opakovalo trikrat za sebou ze mi svihli pres prsa a balonek spad na zem tak jsem dostala dvacet ran pres kazdy prso ? Kdyz balonek spad na zem I po 7 svihnuti pres prsa tak kdyz jsem dostavala trest dvacet ran pres kazdy prso takle uz jsem mela kazdy prso uplne krvavi a natekli tak jsem rekla dost nesplnila jsem ukol ? A Zato ze jsem nesplnila ukol bylo ze si necham mucit pindu ? Mucili mi pindu treba tim ze jsem polozila pindu na kartace na podlahu a celou vahou tela jsem sedela spindou na kartacich na podlahu 40 minut ? Pak mi mezi mohana natahli provaz z uzlema tak aby byl co nejvys od zeme tak aby se mi provaz zarezaval do pindy a musela jsem stat na spickach prstu a behat co nejrychlejs 20 minut
Z jednoho konce na druhej ? Potom mi svihali pres pindu 5 minut rakoskou a 10 minut remenem ? Nu mela jsem pindu bolavou a I voteklou ?To byla rodina co mi mucili byli to dve zensky a muz ? Penize jsem dostala tak jak jsme se domluvili Ahoj Marketa

Pro Marketu (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Ahoj Marketo kdyt te mucili prsa ve sklepje jak te povesili ve sklepje za prsa ? Jak dlouho jsi vysela nad zemi za prsa ,Kolik minut tak te svazovali bolestive prsa ? Kdyz te svihali pres prsa tak jak dlouho to trvalo ? A oni byli obleceni nebo byli taky nahy , Jako to jsi byla uplne cela donaha kdyz te mucili
Ta rodina to byla stery a odkud byli s Prahy a penize ti dali hned nebo az potom dik odepis Michala the the

Pro Micalu (Út, 9. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj Michalo jo mucili mi ve sklepje ale to byl velkej sklep kde byla ve sklepje kotelna a i dilna a v dilne meli zvedak ? A stim zvedakem mi zvedali ? Sedela jsem na zemi a uvazali mi okolo kazdyho prsa provaz a konec provazu zahakly za zvedak a zvedali mi za jedno prso tak az jsem vysela za prso nad zemi po 10 ninutach jsem kricela bilesti at mi pusti na zem tak mi zvedali za obe prsa nad zem kdyz jsem mela prsa uplne modry a bolavy tak po 40 mnutach tak jsem jim rekla at mi prsa odvazou ? Ta rodina byla jeden muz a dve zensky ten muz mel jenom trenky a boty a ta zena mela jenom tricko a boty a jejich tcera mela taky jenom tricko a boty ? Ta rodina nebyla stara bylo jim on 43 lety ona 40 leta a jejich tcera 25 leta , Ja jsem tam jela s sobotu a odjela jsem v nedeli odpoledne a penize mi dali tak jak jsme se donluvili v nedeli ? Ta rodina byla 40 minut od Prahy ahoj Marketa

santos (Út, 1. 9. 2020 - 11:09)

Ahoj Markéto. To je fantazie co tu píšeš? Nechce se mi věřit, že jeto pravda.

Halina (St, 10. 6. 2020 - 01:06)

Ja si ho "ocejchovala"!!Prisel z hospody vozralej, druhy den si musel z TENKEHO plechu vyrobit pismeno "H". Nalepila jsem si ho na podpatek. Lehnul si na bricho, ja mu slapla na lopatku, tekla krev. Uz se jizvy NEZBAVI!! Ma "cejch" jak dobytek!! Tak na chlapy MUSIS!! Jestli se nenapravi, koupim si bic!!

Halina (St, 10. 6. 2020 - 00:06)

Nejsi DIVNA, nechat si ublizovat od CHLAPU?? Ja toho sveho MUCIM!! Jak mne NASERE, ma muj jehlovy podpatek v dlani, kdyz mne nasere vic, zaborim mu ho do HRBETU ruky, to boli VIC!! :-) Kdyz mne NASERE k "nepricetnosti", ma otisk meho podpatku ve tvari. Pak si bere volno, pripadne jde marodit, nez mu ten otisk podpatku zmizi z ksichtu!! BOJI se s tim ukazat!! TAK MUSIS "na chlapy"!!! NE se od nich nechat MUCIT!!!

Pro Helenu (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

Ahoj nu divna jsem ale nechavla jsem se mucit pac jsem byla bez prace a bez penes nemela jsem ani na najem ani na jidlo tak jsem si napsala interest ze si necham mucit prsa a prirozeni za penize a ozvala se mi ta rodina tak jme.si napsali par sms a pak jsem k nim jela na vykend na muceni prsou a prirozeni kde mi zaplatili ahoj.Marketa

Reklama

Přidat komentář