Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Dora (Pá, 8. 7. 2022 - 14:07)

Na nohou cvičky jarmilky ven botasky (nic jiného nebylo)

Jarmil12 (Pá, 8. 7. 2022 - 10:07)

Cvičili jste jen v těch ponožkách, nebo jste měli i cvičky?

Michala (Po, 5. 7. 2021 - 11:07)

Jojo, taky mám “super” zážitky z tělocviku na střední. U nás na škole, byli v té době tři obory defakto holčičí, ve třídě jsme neměli ani jednoho kluka a na škole jich bylo max pět. Náš obor měl tělocvik jako jeden z hlavních maturitních předmětů a dost ho žrali, furt jsme jeli podle tabulek a byli přísněji známkovány. Přitom ostatní cvičily to stejný ale měli pohodičku. Jak píše Iva, tak i my jsme měli skoro pořád gymnastiku. Kladiny jsme si užily až až. Největší blbost byl povinný úbor, ostatní museli mít jen bílé triko a pak cokoliv (legíny, tepláky atd). Zatímco mi se museli navléct do gymnastického dresu s krátkýma bílíma ponožkama. Holky z ostatních oborů, se nám vždy chychotali jak vypadáme. Před vánoci, se vždy konal sportovní den v tělocvičně. Třídy mezi sebou soutěžily v gymnastických disciplínách a zatímco ostatní obory byli oblečeni normálně, my se museli producírovat v gymnastických dresech před celou školou. Vráceli jsme jim to aspoň tak, že jsme vše vyhrávali a pak se cítily jako profi gymnastky. :D

Daša (Po, 5. 7. 2021 - 10:07)

"modré čali spod trenírky" je chyba, neviem ako sa to tam dostalo. Spravne má byť iba "modré trenírky".

Iva (Ne, 4. 7. 2021 - 16:07)

Na spartakiádu vzpomínám ráda, nacvičovala jsem skladbu poupata v 85 a s holkama jsme si to užily plno srandy, bohužel na Strahov jsme se nedostaly a dost nás to tehdy mrzelo. Postupem času jsem si ale vzpomněla, že tam byla taková nepříjemná věc a to, že při nacvičování jsme museli být pod tím uplým dresem úplně nahé. Učitelka to dost hlídala a prý to snad bylo i nařízené. Do toho dresu se dost špatně lezlo a občas jsme měli odřené třísla od té umělé látky a tak jsme si jednou kalhotky nechali. Učitelka to zjistila a hned nás poslala do šatny ať si je sundáme a museli jsme jí potom ukazát v ruce, že je nemáme na sobě. Dnes se tomu celkem směju ale na jednu stranu mě to i zaráží, proč se to vyžadovalo.

Toskme (Čt, 10. 6. 2021 - 05:06)

Ok

JankoHraško (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Nejaj to tu nežije. Ja dodnes nosím klasické trenky s kapsičkou vzadu. Asi nás už veľa nebude, ale je to najlepšie prádlo. Samozrejme, mám i pár červených, sú super.

Brano (Ne, 4. 7. 2021 - 13:07)

Napíš na [email protected], popiseme

Pupini (Po, 26. 7. 2021 - 16:07)

A je to tady: úchylák!!!(gay)

Braňo (Ne, 3. 10. 2021 - 09:10)

Si ty už len čurak...!!!

Milda (Út, 15. 12. 2020 - 14:12)

Dobrý den. Sháníme na večírek v retro stylu na téma " SPARTAKIÁDA" dámský spartakiádní trikot v červené nebo oranžové barvě v této velikosti: Výška postavy - 174 cm, obvod hrudníku - 125 cm, pod hrudníkem - 121 cm, obvod pasu - 133 cm, přes boky - 129 cm, délka od nohavic k podlaze - 86 cm. Dále jarmilky č. v. 28 případně i větší jsou-li. Dámské modré tenýrky s kapsičkou i obnošené, ale nepoškozené velikost 48 nebo i 50. I punčocháče na cvičení, ale nejsou podmínkou. Děkujeme za případnou nabídku

Jarmil (Pá, 18. 12. 2020 - 15:12)

Jarmilky koupíte normálně v e-shopu, třeba tady (ale větší než 28 resp. 42 se nedělají): https://www.obleceniwolf.cz/jarmilky-a-cvicky/cvicky-jarmilky-bile-toga/

Petr (Pá, 11. 9. 2020 - 10:09)

Poslední kousky modrych spartakiadnich trenyrek na prodej na Aukru.
Již nebudou

Petr (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Modre damske trenyrky
https://aukro.cz/uzivatel/U930/nabidky
Tu

Jirka (So, 11. 7. 2020 - 22:07)

Pokud někdo shání retro trenky tak mohu doporučit tuto adresu https://www.dapadesignsltd.com/store.html#/ již jsem tam 3x objednával a bez problému vždy do 14 dní zboží dorazilo.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Sháním elastické světlé slipy velikost 53 dejte mi vědět na Mesenger. Nemohu je nikde sehnat.

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Spartakiáda byla jedna z nejhezčích vystoupení,krásné ženy krásné dorostenky, které ladně cvičili,též i děti.Měli moc hezké cvičební úbory. Pamatuji že jeden rok také cvičili vojáci ve světle zelených plavkách, nevím proč to pak zrušili bylo to přece hezké když cvičili ve vojenském zeleném úboru.Vždyť ty plavky jim daleko lépe slušeli než trenýrky.

Jirka (Út, 23. 6. 2020 - 23:06)

@Bikem Copak trenky, ale to tělo v nich !

Bikem (So, 6. 6. 2020 - 14:06)

Jedny olivový z ebaye, nejsou to originál adidasky, ale super https://postimg.cc/fJd4dbjL

Tom (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Ty olivove vypadaji moc dobre. Muzes tady dat odkaz na ebay, ktere to jsou?

Reklama

Přidat komentář