Reklama

Náušnice u kluků?

Roman (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

jak flašinet odrhovačku. pořád s těma osmdesátkama. tehdy to byla provokace a projev rebelství stejně jako riflová bunda. dnes se obojí nosí jako moda a to je něco jiného. tak jako potkám dámu v bílé sukni s riflovou bundou, tak i elegána nebo dorostence s náušnicema. dnes je to modní doplněk. nikdo nikde nezamrz, pouze nosí to co chtějí a co se jim líbí.

Roman (St, 1. 7. 2020 - 06:07)

jak flašinet odrhovačku. pořád s těma osmdesátkama. tehdy to byla provokace a projev rebelství stejně jako riflová bunda. dnes se obojí nosí jako moda a to je něco jiného. tak jako potkám dámu v bílé sukni s riflovou bundou, tak i elegána nebo dorostence s náušnicema. dnes je to modní doplněk. nikdo nikde nezamrz, pouze nosí to co chtějí a co se jim líbí.

haha (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Tady někdo zamrznul v osmdesátkách.

Pavla (Út, 30. 6. 2020 - 07:06)

Vždy se mi líbili náušnice u kluku. Synovi jsem je chtěla dát od mala, ale partner to neschválil. Dnes se syn rozhodl sám. Tedy dnes jde na propíchnutí. Končí základku a na střední už chce nastoupit s náušnicí nebo náušnicema. Rád by do obou uší, ale váhá jestli na začátek nedat jen jednu. Uvidím odpoledne k čemu se rozhodne.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 01:07)

Mě se to teda nelíbí ani špetku ... :-/

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

Od mala by to bylo lepsi a vsichni by si na to zvykly. I on.

Pavla (Út, 30. 6. 2020 - 12:06)

jo to jsem si také myslela. jenže partner zakázal. syn je chce už víc jak 2 roky, rozhodl se zlomem mezi školama. tátovi to parkrát vyčetl, že to měl povolit a že je mohl mít od mala a v pohodě. chce je a stydí se. tak uvidíme.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

Hloupe omezovani. Holcicky muzou, kluci ne. A to v dejinach mnozi vyznamni muzi nosili nausnice. Snad jednou i v nasich koncinach to bude normalni.

helča (St, 17. 6. 2020 - 06:06)

se synkem jsem o tom dlouho mluvila a připravovala ho na na propíchnutí oušek. chtěla jsem aby i on se těšil. na nastřeleni jsme šli ve 4 letech. moc se těšil, byl statečný, moc mu sluší a pak byl moc pyšný že má náušničky a všude je ukazoval. neměl s nimi žádný problém a nikdo se mu nesmál. je mu teď 9 a rozhodně by je nesundal. vzpomíname na to jako na velký den, který má zdokumentovaný ve svém albu a bylo to úžasné.

Ajax (St, 17. 6. 2020 - 15:06)

A jaké měl nausnicky?

Roman (St, 17. 6. 2020 - 21:06)

tak jsem to tady četl, a celí den jsem se divil že ještě nepíšeš a neptáš se jaké měl ? napiš rači jaké máš ty.

Marcela (Pá, 12. 6. 2020 - 09:06)

Proč blázni ????

Steve (St, 10. 6. 2020 - 22:06)

Blázni ... fakt blázni ....

Roman (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

jsem si nedávno koupil velmi zajimavé náušnice. když si je na ušich prohlížím tak zjištuji že by se k nim hodili další dvě pecičky. přemýšlím tedy jestli si nepropíchnout ještě dvě dirky do uši navíc.

M (St, 10. 6. 2020 - 07:06)

A budeš mít ucho ja garniž

já osobně (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

si také myslím že by to bylo fajn. a ku prospěchu všech.

Růža (Pá, 5. 6. 2020 - 06:06)

Myslím že by toto nemělo být chlapcum odpíráno. Měli by mít právo nosit náušnice již od mala. Také se domnívám že by spíš než mít možnost je nosit , mít možnost je sundat. Píchala bych uši všem chlapcům již od mala a ať se jednou sami rozhodnou zda nosit nebo sundat. Je hodně těch co by je nosili, ale právě přístup společnosti jim vnitřně brání. Věřím tomu že kdyby měli všechny děti náušnice od mala, tak by převládali kluci co by v nošení pokračovali i v dospělosti. Mi jimsice dáváme možnost se sami rozhodnout, ale zároveň jim je již od začátku společností podsouváno že poté nebudou normální. K nošení náušnic se tedy rozhodnou jen ti odvážnější. Sundat je rychlé a pro okolí celkem nepostřehnutelné. Začít nosit je horší. nejprve na propíchnutí a pro okolí hned patrný rozdíl. Snažší by pro chlapce byla možnost v rozhodování kdy je můžou sami sundat než rozhodnuti začít nosit.

Petra (Pá, 5. 6. 2020 - 15:06)

Souhlas

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Bylo by to dobre a zlate, kdyby nausnice nosili uz mali kluci. Nic zle na tom preci neni. Ja, jako malej kluk take chtel nosit nausnice, no nemel jsem tu moznost.

Iva (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

našeho mladyho zblbla dcera. tak má náušnice od 10 let.

Reklama

Přidat komentář