Reklama

Byla jsem nahá před svým třídním...

Mirek (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Já taky!

Karolínka (Čt, 4. 6. 2020 - 14:06)

Já když byla se školou na bazénu, byla jsem ve společné sauně sama, protože jsem tam šla skoro hned ze začátku, pak tam přišel učitel a cítila jsem se trochu stydlivě, být nahá před učitelem a vidět nahého učitele, chvíli jsme si povídali o škole a pak přestali. Nenápadně jsem se mu dívala mezi nohy a cítila jsem něco dole. Šahala jsem si dolů a začala jsem být nadržená, nedalo se přestat hladit po pipine při pohledu na jeho penis, ale po chvilce se otevřeli dvířka a já se lekla a rychle přestala. Přišel spolužák, který se mi moc líbil a to mě vzrušilo ještě víc. Nevěděla jsem, co mám dělat a tak jsem se snažila dívat do zdi. Učitel pak odešel a byla jsem tam sama se spolužákem. Nedalo se to vydržet a pomalu jsem se opřela o zeď, roztahla nohy a začala jsem si dělat dobře, omylem jsem vzdychla a spolužák se otočil a uviděl mě. V tu chvíli jsem měla kámen v srdci a nevěděla jsem, co říct. Furt se mi díval na pipinu a řekla jsem si, kdy jindy ho získat než teď. Začala jsem si ji před ním hladit a on po chvilce začal taky. Vzájemně jsme se na sebe dívali a pak přišel blíž, roztáhnul mi víc nohy a začal mi ji lízat a u toho si ho honil. Bylo mi to strašně moc příjemné a udělal mě. Cítila jsem se velmi dobře a po chvilce mi stříknul na břicho jeho semeno. Oba jsme se zasmáli a do teď jsme spolu a nezapomenem na to.

Pavel (Čt, 4. 6. 2020 - 16:06)

Kolik ti je? A holíš si kundicku ? Závidím tvému spolužákovi, taky bych chtěl vidět holku v sauně nahou a k tomu i to hraní s kundickou , škoda že jsem tam nebyl taky.

Karolínka (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

Bude mi 16, no to je jasný, že se o ní starám a nenechám si ji zarostlou, takže ano holím si ji. Tebe ani neznám.

Pissík (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

A máš hezkou pipinku a čůrá ti pěkně?

Karolínka (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Jak to mám vědět, prostě mám oholenou pipinku jako každá holka a čůrá se mi normálně. Někdy nečůrám na záchodě.

Pissík (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Já bych tě chtěl vidět čůrat venku ,jaký děláš z pipinky proud.

Pavel (Pá, 5. 6. 2020 - 11:06)

Taky bych tě chtěl vidět nahou v sauně, nechceš u nás do sauny?

Karolínka (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Já se neukazuju jentak cizím lidem nahá a nevím, když ani nevím kde bydlíš a když tam zrovna třeba někde budu a půjdu do bazénu, tak do saunu určitě půjdu.

Pavel (Pá, 5. 6. 2020 - 13:06)

Já jsem z Kynšperka. A saunu miluju.

Pavel (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

Já bych ti tvou kundičku ošetřil a zaplavil teplým proudem.

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

:)

Fodd (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

To si nechám líbit ale je to za hranou.

Iva (Po, 13. 4. 2020 - 12:04)

Byla jsem nahá a chtěla jsem to. V kabinetě . Bylo mi 13 a dnes je to promlčené. Přišla jsem o nevinnost s učitelem , kterého jsem milovala a on to opětoval.

Z (Čt, 4. 6. 2020 - 15:06)

Z

Jarca (Po, 13. 4. 2020 - 11:04)

Nevim proc,ale v prvnim stupni zakladky,vzdy kdyz byla lekar.problidka,pri nasi problidce byli kluci na chodbe,pri jejich,jsme my holky,zustaly ve tride.Kluky to stvalo a obcas nas svlikli venku donaha.Mne,kdyz svlikli,tak jsem musela lezet na zadech s kolenama u brady a roztazenyma nohama.Bylo to trapny,ale navic jsem musela tlacit a lezet tak dlouho,az jsem se uprdla.Kluci videli,jak mi z dirky vychazi prd,pak mi dovolili se oblict.

Jasutakovaslep… (Pá, 29. 10. 2021 - 22:10)

Omlouvám se za škaredou upřímnost ale za mě je to blbost :(

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 05:10)

Určitě je to blbost, vždy je přítomná učitelka, taky jsem kdysi chodil do školy, ale tohle je vyloženě kravina

Jasutakovaslep… (So, 30. 10. 2021 - 07:10)

No, lidi píšou blbosti aby byli zajímaví a aby se to tu rozebíralo. Z neznámého důvodu mám pocit že TAKOVÝCH LIDI JE TU FAKT DOST. Na hodně věcí co nezněly ani trochu pravděpodobně jsem narazila docela krátce po sobě. Vážně je to otravné, PROSÍM NEPIŠTE SEM PITOMINY ALE NĚCO CO SE FAKT STALO (tím neříkám že to dělají všichni, ale stejně)

Tomas (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Tady je neco, co se opravdu stalo: Nase parta byla u jezera a my kluci jsme se rozhodli si zaplavat a protoze jsme nemeli plavky, tak nahy. Holky se koupat nechtely a zustaly na brehu. Chtelo se mne curat, nikdo jiny tam nebyl, tak jsem sel za ker tak jak jsem byl. Mezi keri a vodou byla cesta. Kdyz jsem jsem vracel, na ty ceste jsem narazil na svoji ucitelku, jejiho manzela a psa. Nenapadlo mne lepsi reseni nez je pozdravit a chovat se jakoby nic a pokracovat k vode aniz bych si dal ruce pred prirozeni.

Reklama

Přidat komentář