Reklama

Obřízka

Znalec (Čt, 2. 7. 2020 - 21:07)

Chybí, a mně taky a stále víc. Nelogické,ale je to tak.

Zajímavé (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Zajímavé, těm, kterým tu Tony nejvíc nadával a se kterými se nejvíce hádal tak ho tu oplakávají, nosí mu kytky na hrob (i když to není vůbec jisté, že zemřel) a přejí si aby se vrátil..... a naopak Steve, kterého tady Tony pořád dával za vzor a kterého měl rád, bezcitně a bez empatie napsal to co napsal...... Jedno je jisté..na lidi čich Tony neměl...

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 01:07)

ale ne, oplakávají ho spíš ti, co se tu najednou objevili, dřív tu nebyli nebo psali pod jinými nicky. Jeho psaní vážně nechybí. Druhá věc je, že nikdo mu nic zlého nepřál. Otázka je, jak skončil, jestli nehoda, nemoc a nebo varianta, že to skončil sám, jak tu kdosi psal. Možné je vše.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 21:07)

Že jen pan Piča pan Piča Tony uznal, ale je fakt, že ten odhad u něj celkově nebyl moc dobrý.

Tina (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

mně chybí taky, v Jirkově mám bývalou spolužačku, zjistí mi víc.

Steve (St, 1. 7. 2020 - 23:07)

Budu hnusnej, ale budu: Mě tu teda nechybí ... S tou jeho trapnou osvětou už byl pěkně trapnej a radil totální neodbornosti a hrál si přitom na velkého oborníka a znalce - a samotné odborníky označoval za blbce a hlupáky.

Venca (Čt, 2. 7. 2020 - 01:07)

Drž prdel, pane Pičo.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 00:07)

Jeho averze vůči obřízce byla přímo patologická .

Jakub (St, 1. 7. 2020 - 22:07)

Tonda Vlas chybí všem. Bez něj je tato diskuze mrtvá.

Adam (St, 1. 7. 2020 - 14:07)

Prosím dej vědět. Já taky půjdu k němu s kytičkou a poděkováním . Takhle se to nemělo stát. Toníku...

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2020 - 20:07)

Taky chybí, byla to ikona Doktorky. Ale jestli bude mít hrob, tak nevím. Co jsem pochopil z jeho příspěvků, tak vlastní rodinu neměl. Jestli jiné příbuzensto nevím.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 16:07)

Já se připojím také velmi rád.

ZK (St, 1. 7. 2020 - 12:07)

Rozumím ti,Tonda chybí i mně. Pátrala jsem a můžu potvrdit úmrtí 22.března, náhle na srdečně cévní příhodu. Ten datum už tady byl vnesen,ale nějací blbečkové autora zpochybnili. Tondo je mi taky po tobě moc ,opravdu moc smutno. Taky bych ráda dala kytičky a poděkovala, ale jestli do Jirkově? Budu pátrat.

Martin (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Tonda mi taky moc chybí i ve své konfrontaci. Rád bych taky věděl,co se přihodilo,pokud to někdo ví a kde je pochován,abych mu mohl donést kytičku a vzpomínku. Opravdu moc schází a není mi to jedno.

Tondo... (Út, 30. 6. 2020 - 16:06)

....moc mi scházíš. Co se stalo,že jsi musel odejít? V.

Martin (Pá, 26. 6. 2020 - 09:06)

A že jich tu je....těch příznivců....:-D :-D s tím jak sem přestal chodit Tonda tak to tady umřelo....

Visitor (Út, 16. 6. 2020 - 14:06)

Ták.. , konečně jste zamáčkli poslední slzy a diskuze je otevřená všem příznivcům obřízky bez toho, aniž by je za to někdo hned ukřižovával o:)))

Martin (St, 3. 6. 2020 - 21:06)

tady se snad za mě někdo vydává! Já jsem pořád ještě v lochu, kam mě nechala zavřít Tina.

Nona - Touha (St, 3. 6. 2020 - 18:06)

Ano odešel jeden z již zřídka se vyskytujících mužů, staromodní gentleman, chlap s rozervanou duší a bojovník s větrnými mlýny. R.I.P. rytíři Don Quiote.

ZK (So, 13. 6. 2020 - 08:06)

Nono, krásně napsáno....byl to zcela bezpochybně nekonečný almach životních zkušeností, příběhů a velký kontributor, bohužel takový je život... lidé přicházejí a odcházejí

Reklama

Přidat komentář