Reklama

masturbace v práci

Návštěvník (St, 20. 11. 2002 - 12:11)

no jsem mozna divna a chtela bych vedet, jestli je jeste nekdo takovy jako ja, ale me neejvic vzrusi stresova situace, kdyz musim neco velmi rychle stihnout, hori terminy a uz uz na to cekaji a ja nasla treba nejakou chybu a musim ji opravit, cekaji u stolu a berou mi to primo od PC - to me dokaze tak vyhecovat, ze se proste udelam :o) - ale jinak vzrusovani se v praci ci milovani se s nekym v praci - to je proste super vec, i takove ty exace o sexualnich zazitci?h me dokazi rozrajcovat, ze se proste udelam -

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 16:11)

Ano,taky v práci někdy masturbuji, ale spíše jen 2-3x týdně. Většinou na WC, výjimečně v kanceláři,když jsem sama. Je to pak vzrušivější...

Návštěvník (Út, 19. 11. 2002 - 14:11)

Vy jste mi teda dali !!!!!Musela jsem si to v kanclu okamžitě udělat. Ani na záchod jsem nemohla dojít. Čtení vašich zážitků bylo velmi vzrušující.Díky

Návštěvník (St, 13. 11. 2002 - 18:11)

Ahoj holky a klucí, neřikejte, že si to nehoníte v práci, když jste sami. Já sice ráda mrdám s klukama, ale když mám čas, tak si pustím něco sexi na počítači, trochu stáhnu kalhotky a krásně si vyhoním poštěváčka. Přiznejte se někdo, že to také děláte buď v práci nebo alespoň doma, ať si nemyslím, že jsem nějaká nenormální. Na co nejraději při tom koukáte?

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 18:10)

Právě sedím v práci, čtu to tady a krásně si jí masturbuji. I když normálně se svým mužem souložím nejméně 3 krát týdně, musím si to alespoň obden udělat. A to povídání tady dost vzrušuje. Která z vás už také onanovala v práci a jak často?

Návštěvník (St, 2. 10. 2002 - 01:10)

Ahoj holky a milé dámy. Vaše příběhy mě velmi vzrušily. Jsem sám a můžu si honit svůj tvrdý ocas. Nštěstí jsem měl po ruce sklenku od minerálky do které jsem se vystříkal abych neznehodnotil klávesnici. Zkuste se třeba některá svěřit se svými příběhy na můj e-mail. díky

Sára (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

Ahoj, kdyby měl někdo zájem, ráda bych s vámi popsala o tomhle téma, jsem ale mladá, je mi pouze 18,ale chuť je pořád, jak píšete, hlavně ve škole a na veřejnosti

Majo (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

Co je,stydis se? Myslel jsem ze te to vzrusuje,nebo jsi chlap a delas si srandu.

Návštěvník (Pá, 5. 6. 2020 - 19:06)

Stačilo by ti kdyby jsme honili a posílali si na vzajem videa mi chlapy? Nejsem teplej ale vzrušující mě tvrdý klady .jak chceš písní pošlu emailem

Návštěvník (Pá, 5. 6. 2020 - 19:06)

Stačilo by ti kdyby jsme honili a posílali si na vzajem videa mi chlapy? Nejsem teplej ale vzrušující mě tvrdý klady .jak chceš písní pošlu emailem

Majo (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

Tak pojd Sarinko,muzeme si psat kolik chces,nemam stim problem.

J. (St, 3. 6. 2020 - 20:06)

Měl bych zájem,když tak hod' email,nebo ho mám dát já?Je mi 34 let.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 20:10)

Právě teď sedím u počítače a vzrušená četbou některých diskuzních odpovědí si ji dráždím a vůbec mi nevadí, že jsem ještě v práci. Mám tu víc klidu než doma. Klucí to určitě také dělají, tak proč bychom nemohly my? Jen nevím jak často je to normální. Mám na to chuť skoro pořád. Jana čís.2

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 14:09)

Evo, pokud pouze každá čtvrtá, pak tři čtvrtiny žen jsou dosti ošizené o ten příjemný pocit při dráždění. Nebo myslíš, že ty ostatní to dělají jen večer? Já mám ráda to zbytečně neodkládat. Jako vzrušující stimulaci ráda čtu něco o sexu až mne to vydráždí tak, že si začnu hladit poštěváček a onanuji až do orgasmu. Co Vás nejvíce vzruší a dovede až k onanii?

Návštěvník (Út, 24. 9. 2002 - 19:09)

Myslím,že na tom není nic zváštního.Prostě když dostanu chuť a jsem sama je to krásná možnost jak se během dne uvolnit a odreagovat. Mám na stole takové šikovné těžítko-to kdyby mohlo vypravovat :-)

Návštěvník (Út, 24. 9. 2002 - 06:09)

Řekla bych, že každá čtvrtá. Já patřím mezi ně. Patří to už k mému 25letému životu.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 18:09)

Mám samostatnou kancelář a tak když to na mne přuijde, odhrnu nohavičku kalhotek a pěkně se pohoním na poštěváčku až do orgasmu. Myslíte si, že je hodně děvčat a žen, které onanují přes den?

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 19:09)

A proč ne, je to docela super. I kdyz je u nas v praci hodne muzu asi vsichni zastavaji nazor co je v dome neni pro me.A tak si to taky obcas udelam v kancelari, kdyz tam nikdo neni a hned je ten zivot veselejsi.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 15:09)

ja som sa odreagoval cez INZINE.sk, nadviazal som pisomny kontakt a urobili sme sa a je nam dobre na cely tyzden.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 14:09)

Prave som sa vratila z WC.Nadherne som masturbovala a uvolnila sa.Trvalo to tak 20 minut.Je mi nadherne a zvysok dna bude opat prijemny.Niekto si dava cigaretku, ja si kazdy den v praci pomasturbujem.Mozem to kazdemu doporucit.Uvolnim energiu, stres a myslim na ine veci.

Reklama

Přidat komentář