Reklama

CFNM

Petr (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Tak to mu závidím. Je to můj sen být nahý v lese v přítomnosti alespoň dvou žen.

Nijop (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

Nijop

Pojin (Ne, 18. 10. 2020 - 11:10)

Ja mam to stesti,ze jsem si nasel zenu,ktere se cfnm libi a podporuje me v tom. Je to krasny slyset,kdyz si nahodou zapomenu trenýrky, abych si je sundal, nebo prijde a sunda mi je sama.To je pak clovek v sedmem nebi.Ani sex pak kolikrat nepotřebuji. Staci par dotyku a je mi krasne, tohle je pro me nejvetsi uspokojeni. Tim nechci rict,ze se nenecham rad udelat,ale proste tohle me rajcuje a uzivam si to jak se jen da

Pedro (Pá, 16. 10. 2020 - 11:10)

Dobrý den Janko, CFNM se mi líbí, když je žena, či ženy sexy oblečené a já zcela nahý. Budu velmi rád, když se mi ozvete na e-mail: [email protected], nejlépe Praha a okolí

MetodejTo (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Najde se tu žena, dívka, skupina..... z olomouckeho kraje nejlépe šumperského okresu na cfnm? Můžu být nahý hodinový manžel, jsem šikovný v opravách vseho druhu nebo obsluhovat párty či večírek nahý. Nebráním se ničemu v cfnm, mám rád i fendom. [email protected]

Jana (So, 22. 8. 2020 - 10:08)

Můj syn je nahý skoro pořád. Predemnou před přítelkyní i před cizima.

kubakubula (So, 2. 1. 2021 - 18:01)

Od mala jsem doma býval nahý skoro pořád. Zpočátku to bylo kvůli exému na vnitřní straně stehen až k rozkroku. Být co nejvíc nahatý bylo doporučení od doktorky. To mi bylo 7. Zvykl jsem si na to, přijít domů a svlíknout se. Za mamkou chodily její 3 nej kamarádky. mamce ani jim nevadilo, že jsem doma nahatý. Jedna z nich byla pak moje třídní na 2. stupni ZŠ. Připravovala mne na přijímačky na gympl, i při tom jsem byl většinou nahatý. Míval jsem při tom někdy erekci, ráda se na to koukala. Teď mne čekají přijímačky na VŠ, už mám domluveno, že mi zase pomůže. Zeptala se, jestli budu zase nahý, řekl jsem, že jo.

Libor (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Ahoj u nás taky bylo zavedeno od mala, že jsem přišel domů a svlékl se do naha a byl tak pořád, i když byl někdo na návštěvě. No a po svatbě to v mém případě zavedla manželka, takže opět nahota před návštěvami. Hlavně kamarádkami ženy ,no a ty občas na mne něco vymyslí.

Petr (Po, 4. 1. 2021 - 12:01)

Super učitelka, já takovou bohužel neměl :-)

Abe (Ne, 22. 11. 2020 - 01:11)

I já jsem býval nahý nejen před mámou, která mne tím trestala, ale i před návštěvami. Když jsem se oženil, scházela se u nás "dámská jízda". Tchyně, manželka a její tři starší sestry. Popíjely a drbaly celé hodiny. Nebyl jsem zván, takže jsem seděl v kuchyni a nebo něco kutil. Najednou slyším, to už byly v náladě, že velmi konkrétně řeší sex. "Čůráci" lítali jen to svištělo. Nevěřili manželce, že jsem dobrej samec. Dal jsem si slivovici na kuráž, vlít mezi ně zcela nahý. Úplně vytuhly. Parádně jsem je, po dost dlouhé onanii, postříkal semenem. Ty koukaly. A byl klid. "Dámské jízdy" se přesunuly jinam. Manželka mi to dodnes připomíná, ale ne ve zlém.

Petr (Út, 2. 6. 2020 - 06:06)

Ahoj všem. Nikdy dříve jsem to nezažil, až teď s novou přítelkyní. U ní doma musím být stále nahý a často si zve kamarádky. Poprvé jsem se strašně styděl když jsem byl nahý před čtyřmi ženami. Teď už si to užívám. Postupem času jsem ji seznámil s některými svými kamarádkami. Velmi mě vzrušuje, když jsem najednou nahý před ženami, které znám třeba už odmalička.

Quido (Út, 2. 6. 2020 - 09:06)

Pokud je to u tvé přítelkyně doma, a ty jsi ochoten se podřídit takovémuto jejímu pravidlu, třeba je to tak správné. Ale tvé podřizování se by mělo mít určité meze, které by sis měl důsledně střežit. Jinak v tom vztahu ztratíš veškerou důstojnost.

Petr (Út, 2. 6. 2020 - 16:06)

Myslím, že vztah nám funguje dobře. U ní doma a stran erotiky je to jak jsem psal. Jakmile jdeme kamkoli mimo její byt, jsem macho a na veřejnosti je z ní beruška, která se přizpůsobí všemu co chci já. Prostě doma je paní ona, všude jinde jsem pán já.

Lukáš (Po, 25. 5. 2020 - 21:05)

Ahoj holky,rád se vám předvedu.

Ahoj já bych to určitě vydržel.

Marcel (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

Rád provozují cfnm. Jsou tu ženy, ke kterým bych mohl docházet a obsluhovat je nahý? Pište na mail [email protected]

Abe (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

Nejsem exhibicionista, jsem dost stydlivý a proto mne vzrušuje být nahý mezi oblečenými. Paradox, ale právě proto.

Pavel (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Vzpominam na zážitek CFNM v době kdy se o tom ještě nemluvilo a internet neexistoval.
Jistě každý vzpomíná na období povinných studentských brigád. No a ve volnych chvílích jsme se museli nějak zabavit. K oblíbeným zabavam patřila tzv. ,, flaška'' nebo jiná hra o fant. (karty, kostky, ap. ). Jenže holky byly rafinované. Nejenže měly na sobě více oblečení, ale pri každé jejich prohře se napřed zbavovaly řetízků, náramků, hodinek ap. aby tak oddálily samotné svlékání... Zatimco kluci to neřešili, sundali si část oblečení ať už měli řetizek nebo ne. Tímto jsme ale většinou skončili nazí dřív nez si některá holka stačila svléknout např. halenku... Nanejvýš par holek zůstalo ve spodním pradle. Nevím jak ostatní, ale já si v te době uvědomil, že se mě to přitahuje být nahý před oblečenou holkou. Ale nikomu se tim nesvěřoval, myslel jsem, ze to neni normální... Z dnešního pohledu to zní úsměvně...

Jen můj názor (Pá, 7. 2. 2020 - 11:02)

Pořád se tady v různých podobách opakují praktiky a zážitky CFNM mezi příbuznými.
Pokud to někoho láká neměl by se o tom šířit zde a najít si jinou anketu zaměřenou na toto téma (pokud vůbec existuje) a nepsat sem...

Irena (Ne, 9. 2. 2020 - 16:02)

Tvrdit, že CFNM mezi příbuznými (manželé, švagrová, tchýně) není CFNM je asi stejné jako tvrdit, že sex mezi manželi není sex.

Reklama

Přidat komentář