Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Znalec (So, 30. 5. 2020 - 08:05)

Dobrý den Klárko,asi jsi ráno přehlédla můj včerejší dotaz z 22,00 hodin. Mohu se prosím zeptat ještě jednou? Díky moc

Klára (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

Opravdu jsem to přehlédla. Libor dělá s tatínkem zahradní architekturu a interiéry a tyhle věci. Teď mají prý hodně práce a nejen v Liberci.

Znalec (So, 30. 5. 2020 - 15:05)

Děkuji Klárko.

Peefreak (So, 30. 5. 2020 - 00:05)

Stáhněte si - krásná holka se musela vyčurat na sídlišti:
https://uloz.to/file/U6IVtg9r8Nx9/na-sidlisti-mp4

Šišmiš (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Moc hezký holky od vás počteníčko. Klárko, Simi,u toho se musím udělat kdybych nechtěl. Klárko,když Libor pije tvou moč,zkusila jsi taky vypít tu svou nebo jeho? Poznala bys kouzlo čůrání i na vlastním vnitřním prožitku.

Zdena (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Nenaváděj je na takový blbosti. Nevím jak jsi dlouho tady na diskuzi s Klárkou,ale měl bys vědět,že už je takhle jedna "dobrá duše" vyhecovala a tak spolu s Miškou to vypily a protože na to nebyly psychicky připravený, tak se pozvracely. Miška hned ,Klárka později, ale taky to nezvládla. Někdo jim nakukal, že je moč léčivá. Ano je, ale člověk na to musí být psychicky připraven do toho jít. Libor pije moč od Klárky jako vášeň a ta emoce je důležitá, kdežto holky to pily jako výzkum a měly strach jaké to bude. Myslím, že by to asi Klárka s Liborem zvládla, když už ví, že on jí její čůrání vypije a nic mu to neudělá, ale nemyslím si, že je to rozumný zkoušet za každou cenu,protože Klára má už zkušenost.

Mike (Pá, 29. 5. 2020 - 22:05)

Klára to vypije a nepoblije se. Libor je dobrá piss universita.

Jakub (Pá, 29. 5. 2020 - 23:05)

Klára už někde chčije s Liborem

Klára (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Jestli tady budeme a to asi ano tak klidně a budeme rády . Jo to se těším. Budeme dělat ohýnek a tak se ozvu až zítra . V lese jsem s Liborem čůrala ale už ne do pusy jen do ruky a tak a pak už jen normálně na záchodě, i Niki.

Znalec (Pá, 29. 5. 2020 - 22:05)

Klárko,co dělá LIbor za profesi? Vypadá to,že asi podniká, když si udělá volno v pátek. Jen jsem zvědavý. Děkuji

Martina (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Tak super! Ještě si napíšeme. A jestli Nikolka je zvyklá chodit v noci čůrat do nočníku když potřebuje,a záchod daleko a bojí se, tak ji řekni, že klidně může ať se nebojí,aby se třeba tak styděla, aby se nepočůrala. Nebo bych jí dovedla na záchod v noci společně, aby se nebála. Tohle v pohodě vyřešíme. Tak si to užijte a jestli vám to nebude na obtíž, moc ráda přijedu i takto dřív,ale maximálně na otočku na jednu noc. Nechci příliš obtěžovat.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Martino,třeba ji odnaučíš používat ten nočník. V tomhle věku je to trochu ostuda a pohodlnost. Já mám holku 12 roků a má ho u postele jen v případě,když je nemocná v horečkách nebo se zánětem močových cest,chřipkou a podobně. Jinak vůbec.

Klára (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Martino máme krásný kováře, několik křemenáčů,babek a žampiónů. Houby rostou ! Nechceš přijet? Spinkala bys s Nikolou dole. Nemáme s tím problém. Niki by se alespoň styděla čůrat do nočníku v noci a ráda bych tě nejen já poznala.

Martina (Pá, 29. 5. 2020 - 19:05)

Klárko ty jsi tak moc hodná a já mám velký pnutí přijet,ale tu Sázavu jsem už slíbila. Je mi to moc,moc líto, protože vás mám ráda a moc se na vás těším. Nešlo by to třeba za týden? Tam nic nemám.

Martina (Pá, 29. 5. 2020 - 18:05)

Klárko jsem zvědavá jestli byly houbičky. Vyrazím k Sázavě taky na houby ke známé. Pozdravuju vás všechny z Polabí!

Tamara (Pá, 29. 5. 2020 - 14:05)

Nadrženci !

Klára (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Pozdravujeme z chaloupky. Tak tahle Nikola opravdu není ségra, je to jen shoda jmen. Je tady sluníčko a půjdeme na houby. Dai jsme cestou oběd a taky čůrání asi na půli cesty,když už se mi pipinka chtěla spustit a ulevit si nutně. Nakoukli jsme do lesa,ale já hned musela čůrat .Libor to chtěl do pusy a tak jsem stáhla kalhotky a vyhrnula sukni a z výšky v podřepu jsem to hned pustila ale chtělo se mi nutně a čůrala jsem rychle,že to asi nestihl vypít úplně všechno a na zemi pode mnou ještě zůstala malá loužička . Prý ta moč po kafi trochu chutnala. Ja jsem jí nechutnala,ale vím,že po kafi ji mám tmavě žlutou, ale jinak ji mám světlou a čůrám jako vodu. Půjdeme na houby než přijede mamča a Niki a asi budu ještě s ním čůrat a ráda.

Pissík (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Ach! Jak bych rád byl Liborem....musim se opakovat.

Todd (Pá, 29. 5. 2020 - 08:05)

Já být Liborem tak bych ji nechal vyčůrat hned za městem. Já bych to nevydržel a hned bych to pustil do ní.

Klára (Pá, 29. 5. 2020 - 08:05)

Pissíku, za chvíli pojedeme. normálně bych se šla vyčůrat před cestou,ale chce se mi tak normálně a pro Libora ta vydržím na víc a on to ví a až to bude hodně na čůrání zastavíme a já se hlavně kvůli němu vyčůrám až tam někde,protože ho miluju. Třeba to vydržím až na chaloupku,ale asi ne. Po kafi bych to tak dlouho nevydržela. Libor říká,že mi dá z legrace plínku (he he, stejně žádnou nemáme) a prý až to nepůjde tak to do ní pustím. To jsme ještě nezkoušeli, třeba to někdy uděláme,ale nejprve nějaký musíme koupit.

Reklama

Přidat komentář