Reklama

Ochranné plenkové kalhotky

Default User Image
DL (Ne, 26. 11. 2023 - 10:11)

Nosím ráda gumové kalhotky.

Plenkar Luboš (Ne, 12. 2. 2023 - 10:02)

Já nosím plenky od 18ti let a je mi už 62 roků tak že se mi staly součástí mého života.
Ale v podstatě plenky nosím jenom na noc a přes den jen gumové kalhotky bez plen tak že jsem od rána do večera jenom v igelitu.

miminko slidacek (So, 15. 1. 2022 - 08:01)

Dobrrý den. Tady je miminko poslušný malý 20 letý Honzík miminko igelitová slída již moc a moc pošlusně a moc rád neustále nosím od narození od maminky plenečky a poslušně přes plenečky hodně moc obepnuté a festově upnuté silné igelitové hodně igelitových slídových kalhotek, a igelitové slídové bodíčka a celý upnutý a navlečený a zapnutý v krásných pevných silných starých igelitových retro pláštěnkách a starých silných pevných slídových igelitových retro slídách s kapuckou se zapínánim na zipeček. takové ty krásné pevné,silné vonavé slídičky s kapuckou na zip na staré krasné koženkové slídové sedackové kočárky LIBERTA ze 70 a 80 let na sobě pres plaštěnky Fatra slídy na kočarky bily vyraběné v 70,a 80 létech od znacky fatra, či Sněžka Náchod nebo také T.K,G Šumperk neustale a porád na sobě i zajákého kolív počasí na veřejnosti nosím, cupitám, batolím tapu celý v plenkách v igelitových kalhotkách a obalený a krásně zabalený vtěch svých hodně moc pláštěnkách a a slídičkách retro moc a moc poslušně vás prosím nemá z vás někdo klidně i více kusú na prodej těchto krásných vonavých šustivých starých igelitových retro pláštěnek slídy na retro kočárky LIBERTA s kapuckou na zip nebo staré pláštěnky Fatra někde na púdách,sklepů,chalup skríní almar či strych bytovkových panelákových kočarkaren moc a moc bych byl za tito užasné a krásné šustivé igelitové staré retro slídy navlekací na sobě nosící na pláštěnkách za ně od vás moc a moc rád moc bych chtěl tyto retro igelitové slídičky míti na sobě pořád se cítím moc rád poslušně jako úplně nejmenší miminko ve slídě a v pláštěnkách a uložený a zabalený do retro slídy do kočárku retro liberty a navlečen přetáhnutý do slídy také pro sebe schaním opradovou velice prisnou madam maminku cela prisně oděnná a sexy upnutá celá v lesklém latexu raději více starší a plnoštíhlejsí která má velice vyvinutý mateřský a dominantní pudy a chtěla by mě jako miminko ja se tak jako miminko neustále chovám a citím jsem infantilní a submisivni moc rád jsem za to že jsem miminko v kočárku a latexova maminka by mě přebalovala obalovala a zabalovala za trest do retro pláštěnek a igelitových slídy a třěba by mohla míti nějaké staré igelitové retro pláštěnky igelitové slídy s kapuckou na zip a k terá by to se mnou myslela opravdu velice a moc vážně ted se poslusně chvěji a plakám po své přísné dominantní mateřské vysoké mamince domině v latexu k terá by mě potrestala a zabalila do pláštěnek slídy a omotala a zabalila do igelitu a ulozila do kočarku liberta pod slidu vas miminko igelitovy slidacek honzik mimimi ve slide.

lucka (Čt, 17. 12. 2020 - 12:12)

prebatene

stalevplence (Čt, 28. 5. 2020 - 10:05)

ja jsem na plenach celej život a pleny mam na pojišťovnu

Petr (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Ty spíš zauvažuj o předepsání lepších prášků na hlavu.

plena (Ne, 17. 11. 2019 - 02:11)

fuj prasat

Plenkar (Út, 22. 8. 2017 - 09:08)

Ozaj si na hlavu.Ono totiž...Ale-uz musim ostre-ty blbe muzes mi napsat koho presvedcuji?
Ja pokud neco pisu, tak pouze vse zvlastni zkusenosti, at si to kazdy prebere. Nekomu se to hodi, jinemu ne. Ja si delam to co si delam a ziju si cestou nejmensiho odporu. Ty jsi nejakay prestudovany, ktery se dostal na dobre placene misto a budes tady moralizovat a urcovat, kdo je zdravy a kdo nemocny. Jsi snad doktor blbecku? Jeste ti tece mleko po brade a na papirech ze skoly jeste nezaschnula razitka a ty se budes starat v Cechach o dusevni zdravi? Zacni s tim doma- na Slovensku. Az te tam vsichni poslechnou, tak prijd radit do Cech. A vlastne jak vis, ze ty jsi normalni? Zadej sem adresu psychologickeho, nebo psychiatrickeho pracoviste, kde jsi podstoupil vysetreni a ktera lekarska kapacita si s tebou dala tu praci nez rozhodla ze prave ty jsi normalni. Oni totiz ti nejvetsi idioti, kdyz je odvazeji sanitkou do blazince tak nejvic krici, ze jim nic neni, ze jsou normalni. Ale ty pochazis z vychodu, tam je tech blbcu vetsi procento v populaci, to ti budiz omluvou. Za 5-10 let uz nic takoveho nenapises, to ti garantuji!

Pišta (Po, 21. 8. 2017 - 21:08)

bojim doktoru, tak se nikam...Ozaj si na hlavu.Ono totiž človek na hlavu si neuvedomuje,že je chorý.A bude stále nás normálnych presviedčať,že čo robí,je normálne.

Ja se ale (Po, 21. 8. 2017 - 01:08)

Prečítam si občas...bojim doktoru, tak se nikam lecit nepujdu. A kdyz si Pisto tak procitas Doktorku to jsem tady sam, co se zajima o pleny, co se tu o nich na ruznych vlaknech rozepisuje strasnou cestinou, ze to neni ani k precteni. Co tu loudi maily a podobne. Ja se jen a pouze zastavam lidi, kteri by chteli v dospivani, nebo v dospelosti si ty pleny nasadit. At ze zdravotnich duvodu, nebo pro zabavu, ci ze zvedavosti. Me jejich duvod nezajima, rad jim ale trochu poradim, aby se vyhnuli nejcastejsim chybam, omylum a ostude. Nejsem zadny dealer nejake znacky, ani nemam slevu na to konto, ze si nekdo na me doporuceni neco okolo plinek koupil. Jednou se stalo, ze nekdo prosil o pomoc, ze jejich dite je v puberte, je mu asi 15 let a ze z nejakeho duvodu chce latkove pleny, ale gumove plenkove kalhotky. Tak ja jsem se jako blbec angazoval, mimoradne jsem si u te firmy udelal objednavku do ktere jsem pripsal 2 nebo 3 gumove kalhotky ve velikosti toho pubertaka-za to jsem byl oznacen za milovnika malych deti a bylo mi vyhrozovano policii, ikdyz k zadnemu osobnimu kontaktu nedoslo. No a asi po 2 mesicich se ozval nekdo jiny z te rodiny, ze uz neco sehnali, at se nezlobim. Take proc ne, kdyz jsem v tom mel i s postovnym asi 100 Euro. Jenze vim podle sebe, jak tezce a s jakymi problemy jsem shanel a objednaval svoje prvni dospele gumove kalhotky a jak jsem byl stastny, kdyz jsem je ziskal. Prot tem lidem pomaham. A taky proto, ze je tu spousta lidi, kteri plenkari pohrdaji a vysmivaji se jim. Ale kdyz tak nenavidi pliny a vse okolo nich, tak proc si ctou tato vlakna o plenach a proc tam kritizuji. Sami o tom vi hovno ale anonymne na internetu jsou vsichni nejvetsi odbornici, kteri nejlepe poradi, kdo, jak a co ma nejlepe delat a jak se z tech problemu vylecit. Tak takovyhle pitomce primo zboznuju. A pak jeste takovy ty loudily, co lakaji rozumy a onanistickou inspiraci pod holcici identitou a mladi hlupaci jim pisou na sebe mailove adresy a uz se nemuzou dockat,az jim ta nejaka napise a posle jeste fotku v plinach.
Takze Pisto pis, ale ne o me. Ja si pokracuji dal ve svem stylu a k tomu ani Tebe, ani Doktorku nepotrebuju. A kteroukoliv zenu dostanu po seznameni do nekolika tydnu do plen a mam to doma na zivo a vsichni ti loudilove, vcetne mych kritiku si muzou klidne urezat svoje ptaky. Klidne se vsichni poserte, ja jsem uplne v klidu a smeju se!

Mirek (Ne, 20. 8. 2017 - 11:08)

Ahoj hezke tema... Je tu...Janino jestli máš o toto téma zájem písni na meil kosiká[email protected]

karolina (Ne, 20. 8. 2017 - 10:08)

Ahoj hezke tema... Je tu...ahoj, rada si s tebou o tom budu psat.

[email protected]

Jajina (So, 19. 8. 2017 - 05:08)

Ahoj hezke tema... Je tu nekdo se zkusenosti s nosenim plen u holek? Moc me to laka a rada bych si o tom popsala a tak... Dik.

. (Po, 1. 1. 2018 - 19:01)

je toho tady málo

plenkar (Po, 1. 1. 2018 - 09:01)

Ja jsem starsi muz z prahy 59 l.kupuji pvc kalhotky v praze [email protected]

Plenkar (Čt, 26. 1. 2017 - 13:01)

Vazeni pratele nasadit si a nosit plenky nani zadna ostuda,at pro dospele,nebo dospivajici.Je to 100% ochrana pro zeny kdyz maji sve dny,idealni na cestovani at uz autobusem,ktery nema wc,nebo automobilem,protoze nemuzete na dalnici jen tak zastavit a odskocit si do lesa.A jsou ruzne velke spolecenske a kulturni akce,kde je limitovane mnozstvi toalet a dlouho se na ne ceka.Takze plenky to zachrani,protoze pod oblecenim nejsou videt,ale zachyti pripadnou nehodu,protoze je urcite mensi ostuda mit na sobe tajne plinky,nez mit pocurane obleceni na verejnosti.Vim ze nekteri lide maji vuci plenkam silnou averzi,jini by se za ne tak stydeli,ze by je ani nenapadlo si je obleknout na sebe.Takze v kazde domacnosti by mel byt nacaty balik plen v realne velikosti,aby si kdokoliv z rodiny mohl tu plinku nasadit podle sveho uvazeni.Ja tedy preferuji latkove pleny a gumove kalhotky,at uz natahovaci nebo zapinaci.Jsou moc prijemne na noseni a na zapade si je oblekaji i pres jednorazovky pro jistotu.Ja si nasazuji gumove kalhotky od drylife.co.uk,ale existuje suprima.de,tcsb.de,pvc-mode.de-tam maji i latexove kalhotky,jsou sice drahe,ale perfektni.Je to nadherny pocit a ta jistota mit na sobe pliny a gumove kalhotky.Kdo ma ucet a kreditni kartu si muze ty gumove kalhotky z Nemecka snadno objednat,akorat postovne je asi 17Euro,ale zadne clo se neplati ani vam na poste nikdo nebude balicek rozbalovat a je diskretne nenapadne zabaleny.Jo a jeste funplastik.de a vic si musite vyguglit.Ale urcite to zkuste!

Antiplenkař (Čt, 26. 1. 2017 - 08:01)

Irus mas naprostou...Mě zase sereš ty, debile, jak na jiných diskuzích radíš rodičům dospívajících dětí, aby jim dávali do skříní k oblečení i pleny, protože si ve svých úchylných představách představuješ, že každý teenager netouží po ničem jiném, než se podělávat do plen. Kreténe jeden úchylnej.

Plenkar (Út, 24. 1. 2017 - 22:01)

Ahoj Anni, tak...Irus mas naprostou pravdu,celoigelitove plenkove/gumove/kalhotky jsou lety overene a ani ja na ne nedam dopustit.Jsou lidi,kteri rikaji,ze se v nich telo pari a ze jsou nehygyenicke,ale chrani pred znecistenim a promocenim obleceni i luzko.Ja je dostaval asi do 7 let a pak mi hrozne chybely,tak az v 19 ti jsem si je objednal u Inky v Benesove a zas jsem byl stastny a spokojeny v latkovych plinach a gumovych kalhotkach a nemel jsem strach z cestovani,ani spani.Na pliny zatim nikdo neumrel,ikdyz rikaji,ze je v nich karciogenni ftalat-zmekcovadlo.Za tu dobu co si je nasazuju bych musel mit rakovinu nejmin 10x.A nejvic me serou ti kreteni,kteri maji vuci plenam svoje debilni pripominky.Jinak ja si nasazuji take polyuretanove gumove kalhotky-ty jsou odolne proti telesnym tekutinam i proti mastnote,ale jsou tensi nez ty klasicke igelitove kalhotky/0,12mm proti 0,18mm tech klasickych/.

Markéta Dvořáko (Út, 24. 1. 2017 - 21:01)

Dobrý den,
kdyby měl někdo zájem, tak vyrábím plenkové kalhotky pro dospělé i starší děti. Je to z prodyšného a nepromokavého materiálu zvaného PUL.http://www.happynappy.cz/33-inkontinencni-pleny

Iruš (Ne, 10. 4. 2016 - 20:04)

Iruš, ráda bych se...Ahoj Anni, tak počůrávání u naší dcery začalo v 9 letech. Nejdříve to byly noční nehody a pak to začalo už i ve dne. Nejdříve z toho byla dcera úplně zoufalá a zavberanila se do sebe, ve škole jí to nešlo, kamarádky ignorovala a bála se, že o všechny přijde. Samozřejmě, že toto jsme nechtěli dopustit, byly jsme u doktorky, ta jí předepsala jednorázové pleny a konstatovala po několika vyšetřeních, že trpí enuézou. Dcera začala nosit jednorázovky, ale občas se jí stalo, že protekla. Byla úplně zoufalá. Po další návštěvě doktorky nám byly doporučeny PVC kalhotky na tyto pleny. Zabralo to a dcera měla lepší pocit. Říká, že je nosí i ráda, že se takto nebojí, dokonce už opět začala brát kamarádky jako vždy, dokonce se zlepšila i hodně ve škole. Bohužel nehody se zhoršovaly. Teď už je to opět trochu lepší. PVC kalhotky doporučuji všem maminkám, kterým se počurávají děti. Dle mého to splňuje veškeré funkce, které má, děti mají pocit bezpečí.

Reklama

Přidat komentář