Reklama

..Já a moje kamarádka..

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

Tolik chyb v i a y snad ani nejde udelat,to pssla sestileta holka

Vašek (Čt, 12. 11. 2020 - 06:11)

Přesně tak...jak se dvě ženy rozjedou, začnou si lízat pipiny ,pak udělají takový sex spolu že chlapi jsou malí a blbí strvoření!!!!Zažil jsem to a píši to i proto že jsem chlap.My chlapi jsme odpadli po dvou číslech, chosdili jsme pomalu po 4-řech ale ženy se milovali celou noc.My chlapy jsme už hluboce spali!!!!Je to pro nás ostuda, ale je to tak jak píši!

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 08:11)

Mohu jen souhlasit. Přítelkyně do našeho vztahu po několika dnech přivedla svoji kamarádku a přiznala se, že to spolu dělají už od 14 a nemohou spolu skončit a nechat toho, tak jestli mi to nevadí. Nikdy by mě nenapadlo ji zakazovat sex holky s holkou, je to mezi nimi prostě o něčem krásném. A bohužel pravda je, že po nějaké době odpadnu a ony spolu pokračují dál. Nesmíme si tento problém moc brát a přemýšlet o tom, že jsme neschopní, prostě to tak je a po několika erekcích a výstřikách je bohužel konec a prášky pro výkon si rozhodně brát nehodlám. Prostě jdu spát a probudím se obložen oběma holkama a jsem spokojen. Bydlíme už spolu a zatím naprostá pohoda.

Pavel (St, 11. 11. 2020 - 07:11)

Jarčo místo těch lízaček by sis ve škole měla zopáknout tvrdé a měkké I

Jarca (Čt, 16. 7. 2020 - 13:07)

Smojo nejlepsi kamaratkou jsme bili jako dve sestri.Ovsem jsme si povidali a hlavne probirali kluky a jak jsou nadrzeni a tak.Bylo nam 16.Jednou kdyz jsme spolu byli nakupovat nake pradelko,tak jsme zasli knam a tam si ho zacli zkouset.Byli jsme doma samy.Normalne jsme se pred sebou slekli a vzali sina sebe nove pradelko a ukazovali si ho jak nam slusi.Dodikali jsme se pradla a sahali na podrsenku jak nam sedi na prsou.Navzajem jsme si pochvalili prsa.Obe jsme meli 2 prsa a tak kdyz jsme si to zkouseli,vyndala jsem i nake svoje pradilko co jsem si ja ci mamka mi koupila.Pritom prevlikani nam bylo docela horko.Nabydla jsem,ze by chom se mohly osprchovat.Souhlasila a zasli jsme do koupelni.Pustila jsem vodu a slekla se prvni.Vlezla jsem pod sprchu a rekla ji at jde taky.Slekla se a vlezla za mnou.Voda byla prijemna.Ukas omiju ti zada nabydla jsem.Otocila se kemne zady a ja namydlila zinku a zacla ji mejt.Pomalu jsem klouzala dolu na zadecek.Nic nerikala.Kdyz jsem ji umila rekla ze tet umije me.Otocila jsem se a ona uchopila zinku,namidlila a zacla mejt.I ona pomalu klouzala dolu na zadecek.Bylo to moc prijemni.Kdyz me umila tak jsem se otocila a rekla ji at me umiju i ve predu.Ani vterinu nazavahala a zacla mi zinkou umivat prsa.Moc me to vzrusovalo a asi si toho vsimla.Zinkou pak sklouzla niz na pipku ale vtom jsem upne vydechla nahlas.Promin omlouvala jsem se ale ona pustila zinku a zacli jsme se libat.Jeji ruka mi drazdila pipku.Citila jsem jak mi prstama vnika dovnitr.Rekla at si sednu na roch vani.Sedla jsem si roztahla mi nohy a dala hlavu mezi me stehna.Zacla me lizat a ja byla jak v sedmim neby.Jeji jazyk mi lizal postevacka a pritom me prstila.Neco tak krasneho jsem v zivote neprozila.Vzdychala jsem a prozivala kazdi moment.Citila jsem ze se blizi orgazmus a este vyce ji povzbudila.Dostavil se tak silni orgazmus az jsem stoho i vystrikla.Tet byla rada na me a vymenily jsme se.Zacla jsem ji lizat a pomalu jsem ji zacla strkat prsti do pipky.Uvnitr byla cela mokra.Snazila jsem se abych byla dobra i ja.A snad se mi to i povedle.Dosahla take orgazmu s vystrikem.Moc se nam obema libylo.A tak kdyz jsme spolu sami se spolu milujem a uzivame si jedna druhou.I kdyz mame kluky nedokazou tak uspokojit jako mi dve navzajem

! (Čt, 16. 7. 2020 - 14:07)

IQ někde mezi automatickou pračkou a delfínem.

Klára (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

Když mě svrbí kun da tak proč nezkusit obojí.

Ivona (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Je to přesně tak, vždy se někdo najde.

Tom (Čt, 2. 4. 2020 - 07:04)

Hm, tak to budu panic i dál, všechny ženy jsou stejně jen odkryté nebo skryté lesby. Vypadá to, že chlapa mají jen na peníze a na děti, ale na férovku to samozřejmě nenapíšou.

Jarča (Čt, 10. 12. 2020 - 13:12)

Ale jdi ty brepto.

Ivona (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Ty panici, co ti vadí na tom, že to holka dělá s holkou? Líp si vše procítím, holka holce dokáže líp vyhovět, ale to neznamená, že jsme všechny lesby. Ten můj mi holku toleruje. Co by na tom bylo špatného? Já mu zase nebráním, aby ji taky nešukal, když na to s ní dostane chuť. Radši si užívej volnosti a možností, než být zapšklý.

Homo sexus (Út, 31. 3. 2020 - 18:03)

valci

Vubecnevim (Út, 31. 3. 2020 - 01:03)

Dobry den, chci se jenom zeptat, kdyz holka 15 bude pratit holce treba 14, je to protizakonny? Jen se ptam, nebudu to zkouset

Pepa (Út, 31. 3. 2020 - 01:03)

Osoba nad 15 let je již trestně odpovědná, sice v nižší sazbě než plnoletá, ale může být stíhána a odsouzena. Sex ap. s osobou pod 15 let je trestný čin. Pokud to budou dělat dva pod 15 let, tak je to protizákonné, ale nemůžou být stíháni. To ovšem nevylučuje výchovná opatření, záleží na konkrétní situaci.

Marika (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Kamarádka mne udělá hned,ale když dělám já ji,tak se jí dostane orgasmus třeba až po čtvrt hodině,ale pak je má třeba tři čtyři rychle za sebou a až skoro omdlévá a uchcává.

Lída (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Holky já pořád nevím jak to spolu děláte ,to si pořádně nezašukáte a nemůžete se vzájemně udělat.

Jirka. (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

A od čeho mají gumového přítele? Ten to do nich aspoň nenastříká a potom nejsou následky.

karel (Po, 28. 10. 2019 - 09:10)

No jo, je to všechno krásné, ale většina žen opravdu neví, co chce chlap, vědí ale mooooc dobře, co chce žena. Není to tak trochu bláznivé ??

Honislav Pták (Ne, 16. 6. 2019 - 00:06)

Jo, jo, lízající se dvě holky mám při péčkohoňce nejradši. A vůbec nejlepší jsou kozatý milfky nebo mladá a zralá!

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 11:03)

Tvl.tady taky vecpeš reklamu?
Ubohé.

Reklama

Přidat komentář