Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Hlavně ty tvoje smajlíci s křivým nosem :0). Hezčí jeto takhle :o), ale u tebe je specifická ta nula.

Kikina (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Přesně tak. Kristýna je moje reálné jméno ale nikdy jsem s ním po pravdě nebyla moc spokojená. Vždycky jsem chtěla aby mě ostatní oslovovali Kikino nebo Kiki. Zase jako já nemám problém s tím podepsat se tu svým jménem. Jenom do té registrace jako někteří tady bych už z principu nešla. Už jenom z povahy věcí které tu píšu rozhodně ne. Apropo nikdo kdo se tu zatím zkoušel za mě vydávat neuspěl už jenom z titulu toho že můj styl psaní je poměrně specifický a ti co chodí pravidelně na tuhle diskuzi už ho poznají natolik aby bezpečně identifikovali co jsem psala a co ne.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Kikina je Kristýna né? Ale nemusí to být její pravé jméno.

Iva2000 (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

ahoj kiki můžu se zeptaj jaký je tvoje jméno jen mě zajímá z jakýho jména ta kikina vznikla

Scatter (St, 27. 5. 2020 - 07:05)

Včera jsem píchal dvě holky zaráz, ale neužil jsem si to jednoduše proto, že nebyly pokakaný...ach jo, pak jsem šel domů a představoval si jak by bylo super kdyby pro mě kakali...

Milan (Út, 26. 5. 2020 - 21:05)

Že by? No je fakt, že ten styl je mi povědomej.

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

nechápu tu doktoru která ti vynadá za to žes pokakala do pyžama ještě když si byla nemocná přeci když seš doktor a pracuješ v nemocnici tak tohle zažíváš v podstatě pořád a nebyla to tvoje vina že nikdo nepřišel já bejt tebou tak bych si na ni stěžovala

Roland (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Tome,už se na to vykašli. Každá sranda má svůj limit.

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

nikdy bych neřekla o někom že je špatný jen proto že si špiní oblečení ale je to divná záliba a občas přemejšlim proč se vám to líbí

Jitka D (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Ivo, to nelze říci úplně tak jednoznačně, proč se nám to líbí se pokakávat jak batolata. Spíš je to kombinace více věcí. Na jedné straně je to v rovině psychické. Každý nebo skoro každý si v sobě neseme něco jako určitá rezidua z dětství. Vzpomínky na to, kdy se jeden mohl chovat jak chtěl a nemusel se koukat, co si myslí ostatní. Někdo to úspěšně potlačuje nebo ventiluje jinak. A někdo občas upustí páru tím, že se na chvíli chová tak, jak se dospělému nepřísluší. Tohle je třeba důvod, proč jsou někde ve světe tak oblíbené blátivé pláže, kde se v tom spokojeně ráchají jak děti tak dospělí s omluvou nebo spíše výmluvou, že je to bahno zdravé. Ono sice je, ale ve skutečnosti jde o to si užít rochnění se v bahně a pěkně se zaprasit. Do stejné kategorie patří všelijaké akce typu mudfest, mudday, mudvolejbal a takm podobně. A tady je to podobné. Ten pocit, že děláš něco, co dospělá ženská přece nedělá a ty to přesto uděláš. A podobně jako v blátě je tam i ta fyzická stránka věci. Je to měkké, mazlavé, hezky to hřeje. Divila by ses, ale nemálo žen, kterým se stala nehoda, pod pláštíkem anonymity přiznalo, že pokud by se odstranil ten strach, že to někdo uvidí, ucítí a bude strašná ostuda, tak ten měkký teplý dotek na půlkách a mezi nohama vlastně ani tak nepříjemný nebyl. Tím spíše ve spojení s úlovou po dlouhých minutách zoufalého přemáhání svěračů ve snaze to udržet. A někdy to jde ještě dál a překlopí se to úplně. Našla bys případy, kdy to pokakanou dívku či ženu začalo vzrušovat. A čím víc se to snažíš potlačit s myšlenkami, že to je přece strašně fuj a nemůže se ti to líbit, tak tím je to silnější. V takové situaci se v tom můžeš proti své vůli i udělat. Zmínila jsem, že jsem si kdysi už s dvěma holkama psala a u jedné z nich začaly hrátky s pokakáváním přesně takto. A u Kikči to bylo podobné. Taky jí k tomu přivedla nehoda i když tam byl ten odstup od ní delší. Přímo v té nemocnici si to nepochybně moc neužívala. Tam to musela být hrůza.

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

OU kiki to je mi líto ale já když v nemocnici zvonila na sestru když mi nebylo dobře tak přišla prakticky ihned tak nevím a proč se na tebe tak zlobila když věděla že za to nemůžeš já jinak nechápu ty lidi nebo i rodiče který začnou být pěkně zlý nebo posměvačný když se někomu stane nehoda jinak všem pusu na dobrou noc

Kikina (Út, 26. 5. 2020 - 07:05)

Protože to byla kráva. Nevím co na té noční dělala když jsem se tam kroutila v bolestech. Takoví lidé snad už doufám ve zdravotnictví nepracují. No jak jsem se začala pokakávat po tom návratu z té nemocnice tak musím zase objektivně konstatovat že to nehody až tak úplně nebyly ale je fakt že moje mamča reagovala tehdy dost přehnaně. Dokonce mě při různých příležitostech ztrapňovala před příbuznými když dávala do placu veselé historky jak si její dcera v šestnácti letech pořád dělá do oblečení. Všichni se tím bavili a já jsem byla rudá hanbou. Já bych se samozřejmě nikomu nesmála ani ho nijak neponizovala. To se může prostě stát každému a v každém věku.

Kikina (Po, 25. 5. 2020 - 20:05)

Tak dalo to zabrat ale našla jsem to. Ten příspěvek je více než dva roky starý. Strana 102. Takto výživně bych to už znova nenapsala :0)

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

jinak se omlouvám za vyčerpávající příspěvek ale jsem ráda že jsem tady potkala někoho komu se můžu svěřit

Kikina (Po, 25. 5. 2020 - 20:05)

V pohodě. Od toho tady ta diskuze je. Já už se tu o tom rozsáhle rozepsala. Někde to tady bude zkusím to najít.

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

ahoj kiki v tý nemocnici jsem byla když mi bylo 13 a to jsem ještě plenky nenosila tenkrát mi nesedla večeře a v noci jsem se probudila s bubláním v břiše a šílenou potřebu jít na záchod jenže jsem se sotva obula boty tak to ze mmě vyšlo a já tam stála a rozklepala se ... bylo tak řidký že jsem cítila že mi to teče z kalhotek na nohy a šla do koupelny já měla to štěstí že jsem byla na dvoulůžáku kde byla koupelna a záchod a když jsem se podívala do zrcadla tak jsem se rozbrečela když jsem viděla takovej flek přes půlku pyžyma jenže já neměla nic na převlíknutí tak jsem musela s brekem za sestrou která naštěstí neměla řeči že jsem měla záchod 5 metrů od postele a dostala jsem aspoň čistý oblečení na noc ráno jsem volala mamce ať mi něco přinese a byla jsem moc ráda že se nezlobila jinak já tam byla s angínou tak jsem byla schopna se sama dat do pořádku když nepočítám to že sestra šla vyhodit pokakaný prádlo a co stalo tobě že ty si tu možnost neměla ... jinak po roce a asi po 4 letech jsem tam měla přítele který měl roztržený prsní sval a taky se nemoh moc hýbat ale ptát se ho nechci jestli musel mít tehdy pleny

Iva2000 (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Scattre nevim jestli si myslel mě ale já už jsem zadaná a mám ho ráda a jsem ráda že i on mě takovou jaká jsem jen je ted na 2 roky pryč kvůli hokeji

Scatter (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Chtěl bych mít dívku, když už se pro mě nebude pokakávat, tak alespoň inkontinentní, pořád lepší než nic.

H. M. (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Jsem 29 z Mělnicka .172cm. Pokakávám se víc než 2 roky. Chtěla bych to posunout do prožitku s holkou nebo klukem nejlépe s vlastními zkušenostmi.

Milan (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

No do Mělníka to mám z Prahy co by kamenem dohodil. Pokud je to míněno vážně, tak bych do podobnýho dobrodružství klidně šel, ale chtělo by to se napřed trochu blíž poznat. Určitě nejsem jako Scatter, kterej tu skočí po každý imaginární holce, co se tu objeví. V tomhle jsem dost opatrnej. Jenom by ti nesmělo vadit, že jsem o osm let starší než ty a nejsem zrovna sex symbol :D A jak by sis to představovala?

Reklama

Přidat komentář