Reklama

Bolest při pohlavním styku

Default User Image
Petra (Pá, 16. 2. 2024 - 13:02)

Dobrý den, chtela bych se zeptat minulej mesíc jsem mela svuj první sex. Bylo to až mi skončila menstruace okolo 20.1. Jsme měli s přítelem sex a včera jsem dostala menstruace a používám tampony a mam úplně stejné co minulý měsíc i předchozí předchází měsíce tak jsem si ho davala a strašně to bolelo a přišlo mi že tam mam míň místa nevíte jestli to třeba muže být tím sexem?

Anonym (Pá, 16. 2. 2024 - 15:02)

To sexem určitě nebude

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 09:02)

Co to tady zase je za dementy.

Denis (So, 4. 2. 2023 - 03:02)

sama neví a taky nám na to nikdo neřekl proč já mě taky hubenou a nic

Denis (So, 4. 2. 2023 - 03:02)

mě bolí když šukám je hubena tak jak chci bušit se nedá narážím do kosti sex je na hovno ale ona je profík ve všem kouři že bych už nikdy nenašel ale ten sex au a poslední meta kurva mě ta kundička štve taky to někdo zažil

Naďulenka (Ne, 5. 7. 2020 - 03:07)

Dobrý večer,mám taky takový přesný problémy jako vy,o svou poctivost jsem přišla skoro v 18 ti letech,první sex s přítelem byl bolestivý tak že se nám to podařilo až na po 6 pálelo to,a měla jsem tlaky,uběhly nějaké měsíce a mě to stále bolí a sex je nepříjemný tak že se my pomalu ani do něj nechce,vůbec stoho nic nemám jenom samou bolest svoje první měsíčky jsem taky měla pozdě ale teď je mám nepravidelné myslíte že to může být spojeno s bolestí sexu? Sex je nepříjemný bolestivý a žádnou radost stoho nemám už nevím kudy kam.. můžete my někdo poradit co by to mohlo být nebo kam stím jít? Mockrát děkuji:(

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 03:07)

Možná je penis přítele pro vaší pochvu příliš velký . Nebo je nedostatečná lubrikace . Zkuste zavést jiný vhodný předmět /banán , okurku a hlavně použít lubrikant /gel /.

Vlasta (Po, 25. 5. 2020 - 11:05)

K plné spokojenosti stačí zlatá střední cesta, výrazný žalud s větším průměrem

Tamara (Ne, 24. 5. 2020 - 06:05)

Moje drobné ženské přirození je na velký penis citlivé. Jiný holky jsou tam větší a nemají bolestivý styk.

luci (Ne, 24. 5. 2020 - 23:05)

Pro každou není velký penis správná volba . Ale z malých je z čeho vybírat .

Eva (Ne, 24. 5. 2020 - 06:05)

Použij gel,pokud i pak to je bolestivé, patřiš bohužel mezi dívky s malou úzkou vagínou a je třeba si podle toho hledat protějšek.

Iveta (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Ano jak tu píše paní Vlasta, když zvolíte lubrikační gel na vodní bázi, tak je to pak v pohodě. Já kupuji větší balení z eshopu e-kondomy .cz, kde mají dobré ceny v porovnání s konkurencí, a hlavně rychlé dodání.

Ludmila01 (So, 23. 5. 2020 - 11:05)

Velmi pozitivní zkušenost mám s vaginálním gelem YES VM, který svým vyváženým pH podporuje nejen přirozené zvlhčení vaginální sliznice, elasticitu před intimním stykem, ale taktéž poskytne úlevu podráždění......po styku. Nevysychá, nelepí oproti klasickým lubrikantům a působí preventivně při případných kvasinkových obtížích.

Vlasta (So, 23. 5. 2020 - 22:05)

Viděla jsem co píšete v jiných vláknech Ludmilo. Chtěla bych si s Vámi k jinému tématu krátce pohovořit neveřejně. Mohu Vás poprosit o pár minut? Měla jsem na Vás poznamenaný kontakt, někde jsem ho ale zašantročila.Dám Vám když tak můj. Stejně jsem ho uvedla už v seznamce, pokud budete souhlasit.

Ludmila01 (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

Souhlasím, paní Vlasto. Nahlédla jsem do seznamky...."Hledám starší ženu ". Odpovídala jste panu Mirkovi ( vlastasol...."seznam ) Je to Váš e-mail?

Vlasta (Ne, 24. 5. 2020 - 20:05)

Ano je můj paní Ludmilo. Napište mi pak Vaše číslo, já Vám zavolám. Jste hodná

Vlasta (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

Vyzkusím dík

Katka (Pá, 22. 5. 2020 - 09:05)

No nějaké jsem zkoušela, a bylo to trochu lepší. Jen mi potom vadilo, že ze sebe lubrikační gel nemohu dostat. Nejde to umýt ani teplou vodou a mýdlem.

Vlasta (Pá, 22. 5. 2020 - 21:05)

Který lubrikant jste zkoušela? Mně se osvědčil Joydivision na vodní bázi. Po přechodu jsem sice při delší předehře dosáhla zvlhčení, ale bez pár kapek lubrikantu se skoro neobejdu. V poslední době jsem opět sáhla po venušiných kuličkách. Hodinu, dvě před sexem.

Iveta (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

I při používání kvalitního lubrikačního gelu cítíte pořád bolest? Já právě bez lubrikačního gelu nemůžu vůbec fungovat při sexu.

Reklama

Přidat komentář