Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 21:05)

no protože už to bylo profláklé. Bylo to tam i s odkazem. proč ji pořád skáčeš do prdele ?

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 09:05)

V té době to profláklé nebylo. Proč pořád dokola lžeš? Ty nadáváš lidem, co jim Květa nevadí. Proč to děláš? Ok, jedné nebo dvěma slepicím vadí, tak si tady notují a ostatní nad těmi kecy řvou smíchy. Protože radit cizí ženě, že má jít pod kudlu s nohama, s prsy...to ta radící bába musí být regulérně máklá. Proč by Ariana na sobě cokoliv měnila? To, že tady opravuji tu osamělou chudinku, co nesnáší Arianu, to neznamená, že Arianu žeru. Pouze nemám ráda lež. A ty tady o Arianě lžeš pořád.

Jana (So, 23. 5. 2020 - 17:05)

Ale je fakt, že Květa se trochu probrala. Po komentářích na labyrintu, když jí tam někdo napsal pravdu o tom, jak vypadá a jaká je, už nedává ty otřesné fotky s jejím poprsím a není taková agresivní, asi šla trochu do sebe a dokonce ani nesmazala komentář, kde jí kritizují, to je pokrok...

To (So, 23. 5. 2020 - 17:05)

psal fejkovej profil. Takže to jí může být jedno. Jediné co vím je, že má strach z operace. No kdo by neměl. Je s ní ten její, tak je asi víc v klidu, nemusí na to myslet. Hlavně ať už to má za sebou a je zase fit!

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

za fejkovým profilem je opravdový člověk. Jen možná ta holka nechtěla uvádět pravé jméno. Možná ji zná osobně. Čert ví...Fakt je že ji to tam pěkně osolila

Martina (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Já to četla a byl to stejný slint jako píšeš ty tady :). Ale zasmála jsem se.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Hele proč jí nepíšete tyhle sračky na fb, nebo jí můžete jít utěšovat osobně. Fejkovej je tady každej i ty. Jdi už taky někam z nějakou banální operací. Laparoskopie sem měla tři a je velmi šetrný zákrok. Děláte jak když jde Květa na operaci srdce. Jediný co by jí ještě mohlo pomoci je lobotomie nebo elektrošoky, aby byla normální.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Jaký sračky? Ty babo jedna, že ty jsi nešťastná, neznamená, že to postihne všechny. Písu jak cítím. Ten profil na fb byl fejk a ty neuznávám v žádné diskusi.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

přesně tak. To bude jedna z těch Arísovaček :-)

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

Tak jsem teda jedna Ravenísková a Arísková...když se účastním této srandovní diskuse :D

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

normální je přeceňované...

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

tyhle kecy si nech pro Květu. Faktem zůstává, že její chování není v měřítku duševně zdravého člověka.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

Napsala baba co je na hlavu...

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

O mně tu není ty vlezdoprdelko Arísková. Zameť si před svým prahem, nebo taky taháš fotky celebrit a narveš jim tam svou hlavu? patrně jo, tím se vše vysvětluje.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 21:05)

Arísková přizdisráčka ,co chodí dělat ramena jen sem..

Martina (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

Je ti špatně? Poser se vzteky, uleví se ti.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

špatně mi je z psychopatů. Stovky jich sou ve vládě a pak tady Květa, která je ukázkovým příkladem. Těmhle lidem jde jen a pouze vždy o sebe,. Lidi je to poslední co je zajímá. A zastávat se takových lidí vypovídá samo o sobě. Jinak Raven mi nevadí. To je jiný level a úroveň člověka. Díky bohu prozřel.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 19:05)

Vždyť Raven z ní tuhle hajtru udělal. On z ní udělal madam čarodějku modelku kartářku esoteričku. Ona byla jen mladá nadržená exhibionistka. Kdyby se dala dohromady s normálním chlapem, tak by jí to přešlo, a dneska by měla rodinu, děti a možná i normální práci. Na nějaké appky a bláboly na FB by vůbec nedošlo.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

Každý si snad o svém životě rozhoduje sám ne? mohla odejít a žít běžný život kdyby chtěla....

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 00:05)

Jak je vidět, tak víš o životě úplný hovno. Ariana byla na Ravenovi závislá, sama se vyjádřila, že pro lásku málem zemřela. Ono to fakt nejde jen tak zabalit fidlátka jenom pro to, že partner je neperspektivní na celý život. Která žena to dokáže? Jen ta, která nemiluje.

Reklama

Přidat komentář