Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

A jak víš, že někdo ví o životě hovno? Ty znáš ty lidi? nebo tím, že se dokázaly žít běžný život, tak nic nevědí? :-))) To každý musí žít jako Květa, aby měl ty poctivě nabyté zkušenosti? no to potěš prdel...

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

Tohle je taky příkladné chování psychopata. Vytáhne něco z vašeho života, aby tím odvedl pozornost od toho co je tématem diskuse. Neodpovídat!!! ať se v tom umlátí.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 15:05)

děsivý magor

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

A že se tu Ariskovaček poblázněných vylouplo,že jo ?

Martina (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

Víš Markéto, já bych tu byla i kdybys pomlouvala kohokoliv. Protože jsi hnusná osoba.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

Markéto, ty žiješ pomlouváním ženy, která odmítla tvé přátelství, když zjistila co jsi zač.

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 00:05)

To je pravda, a to samé platí i pro Moniku. Ta už to taky měla s Ravenem dávno rozseknout. Utíkají léta a ještě se zbytečně zesměšňuje. Jak pak sežene nějakou normální práci pro VŠ v oboru? Nakonec skončí někde v supermarketu u kasy. Kvůli tomu že milovala starýho bláznivýho Ravena.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

To třeba ví teď, ale tentokrát to nevěděla. Spousta žen žije v toxickým vztahu. Ale zase spolu byli dlouho. Někdo nevydrží ani rok. Monika by se měla podívat po vrstevníkovi, to je pravda.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

To je pravda, on jí objevil a viděl v ní zlatou žílu, cestu k slávě a bohatství. A skoro mu to vyšlo. Byli populární a vydělávali statisíce. Ale byl v tom háček. Květa všechno rozfrcala a z něj si udělala svého otroka. No jak zasel, tak sklidil. Nakonec zdrhnul jak zajíc do náruče infantilní blbky a od té doby už jen šoupá nožičkama. Ty jejich ubohá videa nikdo nesleduje.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

Docela by mě zajímalo, jestli by byli populární, kdyby se dali aspoň profesně dohromady. Ale nejsem si jistá, zda ty rituály lidi lákají. Karty jo, to bude vždy, ale Raven už je hodně nad věcí, tak nevím jestli ještě vykládá. O té Monice jsem nic neslyšela. Hlavně ať jí Raven nesebere mládí.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

Raven karty vykládá, ale za podstatně menší peníze než Ariana. A davy se k němu moc nehrnou. Na výklady karet se nepotřebují dávat dohromady, to je individuální činnost. A ty jejich rituály jsou už dnes k smíchu, jak je vidět tak si nic dobrého nepřičarovali.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

To už sebral. Monika je hloupá. Měla by si hledat partnera na celý život a založení rodiny. To s Ravenem nemůže.

A (So, 23. 5. 2020 - 10:05)

Nehty k operacím musí být čisté, odlakované a krátké, ne k vůli saturaci, ale k vůli tomu, aby anesteziolog viděl prokrvení za nehty u operace.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 11:05)

A saturaci maj měřit kde? Prsty u nohou, ani ušní boltec se neosvědčily.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 10:05)

byla jsem na operaci, ptala jsem se předem-je fakt ,že to byla soukromá klinika a placený zákrok,tak mi nehty povolili,a že je teda mám extra dlouhé.a anestezioložka měla kecy ,že mi nedrží ten kolíček,a že ho můžu poškodit..navíc mi operovali nohu,tak tam asi o prokrvení rukou není až tak řeč.Ale příště si je sundám. :-)

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 07:05)

Mě osobně je šumák, co má kde navázané, přilepené, ale že o sebe nepečuje, to je fakt. Ani o ta zvířata, nakoupí psovi hovadiny a tu nejzákladnější péči-několikrát denně venčit- mu z lenosti nedopřeje. Ty vbočené palce na nohou by si měla nechat zoperovat, vypadá to fakt nechutně. No a její oblékání, hezky se obléci vůbec neumí, to jsou samé kousky pro puberťáky s výstřihem až kam. Opravdu je to celkově neapetitlich ženská, co nemá kouska vkusu. Stárnoucí diblík, který věří, že se u ní čas zastavil. :-)

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 08:05)

Psa venčí pravidelně a ostatní je její věc, ne tvoje.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 09:05)

kecy. používá venčící podložky, pes ven chodí 1x týdně,a to jen když ona někam jde

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 08:05)

o palce nejde, ale jak píšete je to nechutná ženská bez vkusu...

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Hraní si s fotkami a tvrdit že tak vypadám je lež sama sobě i ostatním.

Reklama

Přidat komentář