Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 00:05)

Ach bože to je neštěstí.Příroda umírá a znovu se rodí. Lidé se rodí a znovu umírají. Sama Květa se odkazuje na znamení štíra - zrod a umírání, Nekonečný cyklus bytí. Nejsme nesmrtelní. Čím dříve se uvědomíme tento cyklus tím lépe. K životu patří mimo jiné i stárnutí.Vrásky atd. Smrt neoklameme stejně jako stárnutí.Je to přirozené. Iluze mládi po padesátce je stejně tak absurdní jako zralost a nadhled v 15 letech, Šťasten je ten kdo přijímá své bytí zde i s vráskami povadlým poprsím. Nešťasten ten kdo se nesmířil....

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 15:05)

Bude mi pade a nechala jsem si udělat plastiku horních víček. A je to skvělý a cítím se bezvadně. Udělala jsem to, protože můžu. Květa su hraje s fotkami, protože taky může, to je vše.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

plastika o.k., hrát s fotkami? nesmyslnost. Plastika vám dodala na sebevědomí, to je v pořádku. Změna fotek na neexistující osobu je ztráta času v životě. Nic to v reálu nezmění.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 20:05)

a přitom si mohl taky kde co nechat povytáhnout :-)

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Mně třeba přijde ztráta času sedět v hospodě a chlastat pivo. Ale nemluvím jim do toho. Takže nějaký filtry mi přijde jako mírumilovná zábava. Jen nevím, proč tě to tak rajcuje.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

zábava to sice je, problém je jen v tom, že Květa tvrdí, že tak skutečně vypadá. škodí si tím sama, když jí pak někdo vidí naživo nebo na nefiltrované fotce, tak ztrácí okamžitě důvěryhodnost. nedivím se že jí klientela řídne.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

Ty más starosti, vždyť má narváno. Asi nejvíc za poslední rok a půl. A hraní si s filtrama normální člověk nebere jako lež. To by lež byl i makeup. A nemyslím, že tím, že když se zkrášluju, že tím lžu. Co se mi nelíbí, to jsou umělé vlasy a nehty. Vypadá to hodně lacině a zoufale. Když šla Květa na gyndu, musela dát nehty dolů. Nevím proč nosí ty šeredné umělé, když své má pěkné.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 20:05)

Nehty měla dolámané protože nehtařky nefungovaly,proto he sundala.. a nosí je proto ,že má věčně špínu za nehty. je to vidět i na fotkách. je to čuně ženská

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 21:05)

Nehty musí mít sundané kvůli saturaci. A doporučují i pedikúru.

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 21:05)

byla jen na ambulanci. na žádný zákrok nešla

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 08:05)

Šla na zákrok. Pracuji tam. A dostala, jako všechny pacientky, pokyny, co má před výkonem udělat.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 09:05)

nevím oč se snažíš ? sama to psala,že zákrok má až v červnu. že byla jen na prohlídce.A nehty měla 8 týdnů neupravené,protože nehtařky nepracovaly,takže si je nesundávala skrz žádný zákrok. Navíc nehty dnes již nevadí ani u porodu,ani u jiných operací-stačí se kouknout na fotky z nemocnic. Je to sice podivné,a jsem zastáncem toho,že by měli před jakýmkoliv zákrokem jít umělé nehty dolů,ale opravdu už je to přežitek

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 09:05)

Šla původně na výkon, ale nakonec to zřejmě přehodnotili. Vždy, aspoň jeden prst, musí být ostříhaný a nenamalovaný. Jinak se saturace měřit nedá. Ženy dávají přednost odstraněním všech umělých nehtů.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 00:05)

vyserte se na tu píču Květu.... je to jen zoufalkyně co neví co by.... slavní lidé se takhle neprezentují...ale ona nemá čím jiným vydělávat... nic neumí..

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 08:05)

Třeba Raven se prezentuje příšerně. Ale vzhledem k tomu, že Ariana a Raven se prezentují pouze na netu, nikam se necpou, neobráží premiéry, masáže, otevření všech možných butiků, salónů, apod., myslím, že si oba zachovali důstojnost. Některé celebritky to nepochopily.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 11:05)

Ne, nikam je NEZVOU!!!! Co by s nima dělali? :D

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 07:05)

to je pravda

Návštěvník (Pá, 22. 5. 2020 - 19:05)

Ale když se jí to líbí, drbat ji kvůli tomu nebudu :)

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 11:05)

Proč tu jsi na této stránce?

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

protože je to klasická vysíračka, která musí startovat do každého ,a být stále v opozici.. Doma drží hubu a krok ,tak si vylívá žluč na netu..

Reklama

Přidat komentář