Reklama

Výprask před diváky

XXX (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Všichni jste tady úchyláci

Mara (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Takže vlastně každou chvíli ji tam máte .. Teď už jen pořešit, jak na to a jestli by s tím manželka souhlasila..
Ano každopádně by to byl zajímavý a vzrušující pohled na oba zadečky, jak se pěkně barví ..

Mara (Čt, 21. 5. 2020 - 13:05)

Tak to téma zkuste při nějakém jejím průšvihu nadhodit a uvidíte ..

warp (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Přijede zase v létě, pak možná. Byl by to pěkný pohled, vyplácet obě najednou. A taky zajímavý kontrast, její drobný vysportovaný zadeček a manželčin buclatý okrouhlý zadek.

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

Můj syn dostal nedávno výprask na holou. Jeho přítelkyně ho přistihla jak si ve stodole hraje s pindourem. Zavolala na mě abych se šla podívat. Honzík stál u žebříku kratasy a trenky u kolen a Lucka ho držela za ucho jak malého uličníka. Piňdík mu pěkně stál a na žaludu se leskla mazlavka. Vyvedla ho za ucho na zahradu. Musel se úplně svléknout a kleknout . Dal ruce a hlavu na zem a vystrčil zadek. Lucka si došla pro svůj byčík a dostal deset ran. Postavil se a poděkoval. Piňdik mu trcel jak stožár a bylo vidět ze je hodně nadrzeny. Lucka ho placla rukou pres pindoura. Chtěl bys stříkat pejsku ? Ano má Paní. Lucka ho placla znovu a zakricela takhle odpovídá pejsek ! Honzík padnul na všechny čtyři a zacal štěkat haf , haf , haf. Obě nás to rozesmalo. Lucka ukázala na kmen třešně a řekla : " Sem se uděláš ty nadrženej čokle. Honzík vzal pindoura do ruky a začal rychle přetahovat kuzicku přes zaluda sem a tam. Za chvilku začal stříkat. Poděkoval a ještě ten kmen pěkně počůral.

warp (Čt, 21. 5. 2020 - 12:05)

No, vypadá to, že vaše snacha je pěkně dominantní. Muže se stát, že bude chtít začít vychovávat i vás.

Jana (Čt, 21. 5. 2020 - 15:05)

Jsme kamarádky je skoro stejně stará jako já. Občas se na mě zamračí když se Honzika zastávám ale to je tak všechno.

Václav (Čt, 21. 5. 2020 - 18:05)

Ty se vážně v klidu díváš na to jak nějaká píča šlehá bičíkem tvého syna a jak si ten blb pak honí ptáka ? Tak nevím jestli je větší kráva ona nebo ty ale on je pořádnej vůl určitě !

Abe (Čt, 21. 5. 2020 - 22:05)

I já jsem býval jako kluk od matky bit za to, že jsem onanoval, nebo ne, když si to přála a to i před jejími kamarádkami.

Marta (Pá, 22. 5. 2020 - 09:05)

Tak u nás byla lískovka v pozoru pořád. Mamka mě s ní sešvihala holý zadek klidně i před návštěvou.

janička (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

v kolika letech já dostávala od cca 3 let asi do 9

MArta (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

no, řekla bych , že tak od 6 let lískovkou až do 15 let....většinou 25 a více ran na holou...

Jitka (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

No mě je už 17,a občas ještě dostanu.Jako malá vařečkou a tak od 14 rákoskou.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 22:05)

V 17 jsi už na výprask dost velká slečna,ale jestli zlobíš?

Václav (Pá, 22. 5. 2020 - 05:05)

Jenže on není malý kluk a nedostává od matky !

Alice (Čt, 21. 5. 2020 - 22:05)

Myslím si že je to vzrušuje všechny tři. A nejvíce jeho.

Jana (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Máte pravdu Alice. Pamatuji si jak byla Lucka loni na jaře na měsíc v lázních. Dostal přísný zákaz onanování a ejakulace a to už týden před odjezdem. Ráno když šel do koupelny tak měl pokaždé erekci. Denně Lucce telefonoval přesně v 17 hodin. Stěžoval si že ho bolí koule a prosil jí aby mu dovolila vysemenit. Marně. Lucka byla neoblomná. Bylo mi ho líto a tak jsem jí zavolala sama. Vysmála se mi do telefonu ze jsem moc útlocitná a že svůj zákaz neodvolá . Ale jestli chci ať mu ho vyhoním sama. Nevěděla jsem co dělat. Druhý den jsem z jejich hovoru pochopila že mu o tom řekla. Seděla jsem v kuchyni a čekala co bude. Za chvilku zaklepal na dveře. Řekla jsem at jde dál. Otevreli se dveře a do kuchyně přišel Honzík. No přišel spíš prilezl. Byl nahatej a na čtyřech. Vstala jsem a šla k němu. Byl červený studem , pindik mu stal a zaluda mel úplně fialového. Řekla jsem mu at se postaví. Stoupl si roztáhl nohy dal ruce za hlavu a špitl : "Prosím" Nic jsem nerikala. Vzala jsem jeho ztoporeneho pindika do ruky a začala honit. Pretahla jsem kužičku asi pětkrát a začal se třást . Bylo mi jasné ze to ma na krajíčku. Na chvilku jsem přestala.

janička (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

u mě to nejsou žádný kecy ale fakt a ted jsem za to vděčná že mi dali občas na zadek aspon jsem nedělala žádný větší průsery.

XXX (Čt, 21. 5. 2020 - 07:05)

Jděte se léčit vy úchylný hovada, všechno jsou to kecy úchyláků

warp (Čt, 21. 5. 2020 - 08:05)

Teď už se cítíš lépe?

Reklama

Přidat komentář