Reklama

Tresty v práci

Sylva (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

prut je prut :) štípe strašně a ten zadek pak....

Petr (Po, 18. 5. 2020 - 13:05)

Tak to ti nezávidím.
Na mě je prut už moc :-)

Sylva (Po, 18. 5. 2020 - 14:05)

jako je a není. Prut bolí moc, ale jsem tak nějak zvyklá. Lepší něž třeba šńůra od žehličky atd

Petr (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

Tak to rozhodně :-)
Ale není přeci jen nejlepší když ti naplácá rukou? ;-)

Sylva (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

to ano, ale to je za odměnu :)

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

Odměnu pro tebe nebo pro přítele? :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 09:05)

Tak nevím, rukou jsem dostávala taky, ale s odměnou to nemělo nic společné. Šéfova ruka byla pořádně rázná a tvrdá. Zadek jsem měla bolavý a rudý někdy i dva dny.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

A bylo to na holou?
Záleží jak moc přitlačil.
Jednou jsme v práci kolegyni taky naplácal rukou. Nejdřív jsem jí ale stáhl kalhotky, takže dostala na holou - velice jemně. Nešlo o výprask a taky se to pak zvrhlo v něco úplně jiného :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

Jo, na holou, Ale jemně to nebylo a taky to pak pokračovalo něčím jiným. Šéf si se mnou kompenzoval něco, co mu jeho manželka nedovolila.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 11:05)

Aha, chápu.
To je smutné že měl potřebu si něco kompenzovat.
Věděla jsi dopředu do čeho deš?
Byla to jakoby předehra?

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 11:05)

No šéf se mi ze začátku dvořil, dával vysoké prémie, brával mě na obchodní schůzky do luxusních restaurací a pak když jsem mu jednou podlehla, tak už to šlo. Později mě začal při tom vyplácet přes zadek, líbilo se mu to. No pro mne to byl stres, sex s ním se ještě před manželem dal zatajit, no skrývat seřezaný zadek byl už sakra problém.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

Aha, tak to jo.
A podařilo se ti to skrýt?
Nenaplácal ti manžel? :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 13:05)

Nějako se mi podařilo to před ním skrývat. Doma jsem chodila jenom oblečená a když manžel dostal právě v tom čase chuť na sex tak jsem se buď vymluvila na menstruaci nebo bolení hlavy a když už nebylo zbytí tak jsem běžela obléct si červené nebo černé punčocháče přes které nebylo poznat, že mám seřezaný zadek.

Sylva (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

mě šéfka mlátí po prdeli vařechou jak malou hoku :)

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

A vlhneš při tom vzrušením?

Marťas (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Samozřejmě, že rád, ale bohužel nemám sekretářku :D..
No a šefovi to budeš muset dát asi písemně, pač dneska už ty poblblbý úřařady považují kde jakou kravinku za sexuální obtěžování a určitě nechce mít průser ..

Iva (Út, 12. 5. 2020 - 17:05)

To mi je jasné, že nechce mít problém. No co se dá dělat. Když mě vypravovaly ty starší, jak vypadaly firemní večírky, to by byl pěkný odvaz. Dnes je to jak v nějakém bláznivém zařízení, stále jen co se nesmí a co je nevhodné. To by se z toho člověk picnul. Tak buď mu podržím a jsem spokojená a mlčím o tom a ne jako dnes, kdy někomu tenkrát radostně podržely, aby měly výhody a teď to vytahují a dělají těm chlapům problémy a myslí si, jak jsou IN a chudinky co musely prožít. Já jsem spíš ráda, že se za mnou chlapy otočí, jinak bych si myslela, že je se mnou něco špatně.

Marťas (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Jasný dřív to bylo všechno víc na pohodu. Teď je to vyloženě jen z práce dom a zase dokola ..
Přesně jak píšeš pindy .. tenkrát rády podržely nikde to nevytahivaly pomohly si na lepší pozici a teď jim je to málo, tak to vytahují, jaký byly chudinky zneužívány . To by se jeden fakt picnul .

Iva (Po, 11. 5. 2020 - 14:05)

Sex na pracovišti? Dnes má každý strach. Já bych chtěla, aby mě tak trestal můj stejně starý nadřízený a pěkně mě ošukal, ale má asi strach a nebo o to nestojí.

asistentka (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

No asi ne úplně každý. Já jsem to vydržela dva roky. Začalo to lichotkami a zvláštními prémiemi od šéfa, pak následoval sex a netrvalo dlouho a už jsem od něho taky pravidelně dostávala přes zadek. Ne za trest, ale proto, že jemu se to líbilo a jeho manželka mu to doma nedovolila. Byli to dva roky permanentního stresu, protože když přijdeš z práce domů pořádně ošukaná od šéfa, tak se to dá skrýt, no seřezaný zadek už tak lehce nezatajíš.

Reklama

Přidat komentář